Ze života knihomolky

Ze života knihomolky https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/416922/bmid_ze-zivota-knihomolky-Nje-416922.png 4 816 240

Knihomolky všech zemí, spojte se! V tramvaji koukáš lidem přes rameno, jen abys zjistila, jakou knížku právě čtou. Než aby sis koupila něco na sebe, raději utratíš celé kapesné v knihkupectví. Tajně (a někdy i naprosto veřejně) čicháš ke svým novým knižním úlovkům. Nejlepší večírek je pro tebe ten, kdy všichni sedí tiše u stolu a čtou si. Zkrátka čteš všude, všechno a pořád, a když zrovna nečteš, o knihách si aspoň povídáš. Poznáváš se? V tom případě je knížka Ze světa knihomolky další povinnou položkou na tvém reading listu. U každé stránky tohoto vtipného a milého komiksu se budeš potutelně usmívat a říkat si, že hlavní postava je snad napsaná přímo podle tebe.... celý text

Humor , Komiksy , Pro děti a mládež

Vydáno: , CPress

Book Love , 2019

Mikanadeta
07.04.2021 4 z 5

Přečetla jsem kvůli čtenářské výzvě, špatné to nebylo, naopak, akorát na mě to moc nesedělo. Ke knihám nemám potřebu čichat a elektronická čtečka je super :-) ale přečteno naráz během vaření oběda.

1v8na
04.04.2021 5 z 5

Komiks jsem přečetla na jeden zátah. Šlo o odpočinkovou četbu. Nicméně jsem se poznávala na každé stránce.

Katerina589
03.04.2021 5 z 5

Tahle knížka je opravdovou nutností pro každého knihomola. V několika situacích jsem se viděla a opravdu mě to bavilo a zvedlo mi to náladu. :)

Knihomollla
23.03.2021 5 z 5

Kniha mi zvedla náladu tak o sto tisíc procent. Autorka nádherně maluje a dokáže skvěle pobavit. Řekla bych, že je to kniha, kterou pořádně pochopí jen pravý knihomol.

Haňulilinka
16.03.2021 5 z 5

99 % z této knížky je o mně, každou chvíli jsem se smála, jak moc je to pravdivé.

Sova15
16.03.2021 5 z 5

Vtipné, krásné a mnohých příbězích celá já.

mamzila
07.03.2021 5 z 5

Jééé, to jsem já. Ale asi nebudu jediná, kdo se v této skvělé knížečce alespoň trochu pozná.

Ivet_V
04.03.2021 5 z 5

Krásná a vtipná kniha na odreagování. Přečetla jsem ji během jedné hodiny. A vážně se v ní najde každý knihomol!

ankaras
03.03.2021 5 z 5

Sáhla jsem po této ilustrované knize kvůli čtenářské výzvě a za 15 minut bylo přečteno. Je super, je vtipná a je pravdivá.

AshleySimmer
16.02.2021 5 z 5

Krásný a milý nakreslený komiks o knihomolství ❤️.
V hodně věcech jsem se i viděla :).

rumova_kulicka
03.02.2021 3 z 5

Ve spoustě situací jsem se našla, ale skutečně jsem se zasmála jen jedné jediné. Za knihomola se považuji, ale zřejmě už ze starého železa. Kniha je rozhodně pro mladší ročníky. Hvězdičku navíc dávám za ilustrace, ty jsou povedené.

LadyCharlene
30.01.2021 4 z 5

Moje třetí kniha od Debbie. Nelíbila se mi tolik jako Introvertka v hlučném světě, ale byla lepší než Když se introvertka vdá.Některé situace byly vtipné, jiné jen úsměvné... Nechci se nazývat knihomolem, protože pravdou je, že v knihách neležím od rána do večera a umím si představit i jinak příjemně strávený večer, ale dovolím se nazvat se "knihomilem". Proto u částí, kde Debbie tahá knihu do vany, nebo s ní svačí mě nutily zavírat oči a s úšklebkem se co nejdříve dostat na další strip. Ne, knihy do koupelny a kuchyně nepatří, to mi promiňte, ale pobryndané nebo polité knihy jsou v knihovnách bohužel "normou", a dělá to problémy nejen nám knihovníkům ale i čtenářům... Přijde mi, že některé věci byly v knize trošku přehnané, i když jsem introvert a ráda čtu, jsem schopná si užít i večírek, ale ano tyto přehnané stripy byly asi nejúsměvnější. Něco jsem si i vyfotila, protože ano, v něčem jsem se poznávala. Nezapomenu na mé rozhořčení, když jsem zjistila, že se Luxor bude stěhovat a místo něj tam budou hadry... Na jedno sychravé odpoledne je tato kniha ideální.

Katri
27.01.2021 4 z 5

Úsměvná nenáročná "četba," u které jsem si nejednou říkala, že knížka snad byla sestavena podle mě. Miluji takovéto ilustrace, a i když z této sekce nejvíce vyzdvihuji Sarah Scribbles, i toto bylo skvělé.

Bara_Pavlaskova
24.01.2021 5 z 5

Skvělá! I já jako knihomolka jsem se našla skoro ve všech obrázcích :)

tereija
24.01.2021 4 z 5

Ano, v mnohém jsem se viděla. Pěkné a trefné.

tittanie
15.01.2021

Super komiks, který se mi hodil do čtenářské výzvy. Diagnóza je vážná jsem knihomolka. Ne že bych to nevěděla před přečtením knihy. :) Je pravda, že knihy se snažím, co nejvíce půjčovat a nebo čtu e-knihy. Nevešla bych se domů. Takže jsem asi taková modernější knihomolka. :)

Opca
12.01.2021 5 z 5

Tak nějak se jsem v ní viděla ???? asi budu knihomolka ????

Booky84
09.01.2021 5 z 5

Skvělá kniha pro všechny milovníky knih.

lucakuca
06.01.2021 5 z 5

Rychlovka bez výčitek pro milovníky :-) papírových nástrah.

Liana
05.01.2021 4 z 5

Úsmevné, trefné, miestami som sa v tom našla. Asi ako každý, kto rád číta knihy.