Ze života knihomolky

Ze života knihomolky https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/416922/bmid_ze-zivota-knihomolky-Nje-416922.png 4 816 240

Knihomolky všech zemí, spojte se! V tramvaji koukáš lidem přes rameno, jen abys zjistila, jakou knížku právě čtou. Než aby sis koupila něco na sebe, raději utratíš celé kapesné v knihkupectví. Tajně (a někdy i naprosto veřejně) čicháš ke svým novým knižním úlovkům. Nejlepší večírek je pro tebe ten, kdy všichni sedí tiše u stolu a čtou si. Zkrátka čteš všude, všechno a pořád, a když zrovna nečteš, o knihách si aspoň povídáš. Poznáváš se? V tom případě je knížka Ze světa knihomolky další povinnou položkou na tvém reading listu. U každé stránky tohoto vtipného a milého komiksu se budeš potutelně usmívat a říkat si, že hlavní postava je snad napsaná přímo podle tebe.... celý text

Humor Komiksy Pro děti a mládež
Vydáno: , CPress

Book Love , 2019

AlčaH
01.09.2022 4 z 5

Druhá kniha od Debbie Tung, po které jsem sáhla. U této mě obzvlášť potěšilo téma - protože logicky ke knihomolství mám blízko. :) Některé nakreslené situace byly opravdu vtipné a nahlas mě rozesmály, jiné byly prostě jen milé a vysvětlovaly, proč je super být čtenářem. :) Moc se mi líbila dvoustránka s tipy na úžasné knihy - zařadit ji byl opravdu dobrý nápad. V neposlední řadě jsem ocenila, že tato kniha měla pevnou vazbu a nemusela jsem se o ni tolik bát. :) Stejně jako jsem již psala u první knihy - styl kresby se mi moc líbil a některé obrázky byly úplně pohádkové. :) Hodnotím jako moc krásné a milé čtení. :)

Hnaty
10.08.2022 5 z 5

Doporučuji číst v anglickém originále. Přesně, jak se píše v komentářích níže, musel se v tom poznat každý knihomol.

Ctenaricek4
08.08.2022 5 z 5

Tak v tomto se musí poznat naprosto každý knihomol. Krásná oddechovka. Pobavila, potěšila a zahřála u srdce.

knihomolka27
21.06.2022 5 z 5

(SPOILER) Není asi úplně důvod mít knížku doma, ale jednou za čas si ji vypůjčit z knihovny je určitě super nápad. Já sama se k ní vracím podruhé a asi ne naposledy. Je to velmi milá knížka, která nám představuje člověka ,,zvláštního, samotářského, romantického" a to jest knihomola. Předpokládám, že každý kdo tuhle knihu čte není jen nějaký náhodný kolemdoucí, ale má ten stejný problém jako hlavní hrdinka Debbie, je nenávratně chycen do osidel knižního světa, a je tedy také oním pověstným knihomolem ...a odtud už není úniku, vážení.

Kniha vás uklidní, že v tom nejste samy, ale zároven vás naplní lítostí, nad tím, že nejste tak výjimečným knihomolem, jenž se pomocí knih dokáže dostat kamkoli a kdekoli...je to jako superschopnost, ale když jí má každý druhý, tak už to není tak zajímavé. Ovšem v něčem se s Debbie přeci jen neshodnem, ale jinak jsou ty věci opravdu hodně podobné. Každopádně co se týká těch rozdílů, tak já si například nečtu ve vaně. Z toho bych měla asi strach, a nevím jestli bych tam našla tu správnou ,, čtecí" polohu. Dál mi nedělá problém knihy prodávat, prostě když si nezíská kniha místo v mém,,srdíčku" tak moc nevidím důvod proč si jí nechávat, nájezd na knihovničky kamarádů nepořádám, jelikož prostě preferuju knihu co si koupím nebo z knihovny, vždycky mám strach, že tu jejich knihu dokážu zničit na více než 200 způsobů...a kamarád pak vykopá válečnou sekeru, aby se pomstil za svou knihu...jedna z těch nejhorších variant je, že bude považovat náhradu za nějakou knihu v mé knihovničce.

Co víc říct...knihomolové a knihomolky...netlachejme tu, a pustme se do další knihy...nový svět čeká.

horalkaH
22.05.2022 4 z 5

když jsem to četla viděla jsem v tom sama sebe. Tato knížka je taková jednohubka na jedno kousnutí

skvělé:)

midone
13.04.2022 5 z 5

Pěkné, trefné, top strop roztomilé s krásnými kresbami.

NikolOt
14.02.2022 5 z 5

Moc pěkné. Věřím, že se určitě někdo v obrázcích pozná. Prostě knihomolská závislost. Není co vytknout.

Ryšava
10.02.2022 3 z 5

Knížka je pro zasmáti. V plno situacích jsem se viděla. Některé věci jsem dělala kdysi, ale nikdy jsem si nečichala ke knihám=D krásné ilustrace, ale víc by mi to vyhovovalo jednou týdně vidět na blogu, nebo ig. V knížce ty ilustrace ztrácejí kouzlo

jiri77
08.02.2022 5 z 5

Hodně příjemný komiks, kde se každý čtenář, tak trochu najde. U knihy jsem se mírně pousmíval, jak jsem se v situacích poznával, a přiznejte se ,kdo si při čtení strany 12 nečuchnul ke knize. Doporučuji všem knihomolům.

alishek
07.02.2022 4 z 5

Přečteno během chvilky, místy zábavné, někdy k pousmání, ale jinak asi není moc důvodů se ke knížce vracet.

sidonka
04.02.2022 4 z 5

Zajímavý komiks, v hodně obrazcích jsem se opravdu viděla, některé mě i inspirovaly, prostě taková milá kratinká oddechovka pro knihomolku :-D

Jurajovamaka
04.02.2022 5 z 5

Super knižný komix.
Som presvedčená, že v príbehu sa našiel každý jeden KNIHOMOĽ.
Za mňa super :-)
A aj 9r. dcérke sa páčila
O D P O R Ú Č A M :-)
Táto kniha na MŇA rozprávala z duše :-)

Jana512
25.01.2022 5 z 5

Velmi milá komiksová knížka, ve které se mnohý z nás našel. Krásné a výstižné obrázky zachycují situace, které moc dobře známe. Všem, kteří mají rádi knížky doporučuji.

Blančitos
08.01.2022 5 z 5

Čtu ji po několikáté a pokaždé se mi líbí více a více.

Karoley
04.01.2022 5 z 5

S knihomolkou Debbie toho máme hodně společného, v některých situacích jsem se úplně viděla. Přijemné počtení, je dobré vědět, že v tom člověk není sám ;))

"Když si přečtu první stránku, nemůže se nic stát."
"Ne, kniho. Teď nemůžu. Musím pracovat."
"Nejsem divná. Jsem jen hodně zvláštní."

Elulilinka1
02.01.2022 5 z 5

Tohle je přesně ta knížka, u které se budete culit od začátku do konce (pokud jste ovšem správný KNIHOMOL)! A ty ilustrace? Úžasný! V mnoha věcech jsem se shlédla a z knížky jsem měla ten krásný pocit sounáležitosti.

P.S. pokud někdo nechápe váš "knihomolský pohled na svět", tak mu to dejte přečíst :D

Timkim
17.12.2021 2 z 5

Komixova výzva, nic víc, nic míň. Pár věcí bylo vážně vtipných, ale spousta se opakovala a pár jich hraničilo s křečí a trapností.

4xbabča
05.12.2021 5 z 5

Tak to bylo opravdu krásné čtení a každý, kdo rád knihy čte, se v něm určitě pozná. Vtipné, přesně popsané situace všech správných knihomolů, které skutečně pohladí po duši.

AlexandraBane
24.11.2021 5 z 5

Kde už jsem tohle jenom viděla?.....Aha u sebe!!! Naprosto boží knížka! Párkrát jsem se i zasmála a úplně jsem se v ní viděla

hzd
18.11.2021 5 z 5

Moc milé čtení pro všechny knihomoly. Dneska jsem si jí přinesla z knihovny a přečetla během chvilky. Dost často jsem se v knižce našla.