Ze života knihomolky

Ze života knihomolky https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/416922/bmid_ze-zivota-knihomolky-Nje-416922.png 4 816 240

Knihomolky všech zemí, spojte se! V tramvaji koukáš lidem přes rameno, jen abys zjistila, jakou knížku právě čtou. Než aby sis koupila něco na sebe, raději utratíš celé kapesné v knihkupectví. Tajně (a někdy i naprosto veřejně) čicháš ke svým novým knižním úlovkům. Nejlepší večírek je pro tebe ten, kdy všichni sedí tiše u stolu a čtou si. Zkrátka čteš všude, všechno a pořád, a když zrovna nečteš, o knihách si aspoň povídáš. Poznáváš se? V tom případě je knížka Ze světa knihomolky další povinnou položkou na tvém reading listu. U každé stránky tohoto vtipného a milého komiksu se budeš potutelně usmívat a říkat si, že hlavní postava je snad napsaná přímo podle tebe.... celý text

Humor , Komiksy , Pro děti a mládež

Vydáno: , CPress

Book Love , 2019

Lejčís
03.01.2021 5 z 5

Must-have každého knihomola.. vtipné, trefné, výstižné, milé a naprosto dokonalé!

Tichaholka
01.01.2021 5 z 5

Prečítané za jeden deň. Celkom pohodové čtení.

Evča98
20.12.2020 3 z 5

Přečteno za pár minut. Objevila jsem díky čtenářské výzvě. Formou komiksu, takže takova rychlá oddechovka, ve které jsem se v mnoha situacích našla.

eliska2126
17.12.2020 5 z 5

Tak to mě tak zahřálo u srdíčka. Další krásný roztomilý komiks. Stejně jako v Dospělost je mýtus jsem se hodně bavila a tady jsem se dokonce v několika situacích i poznala (ve většině). Jsou tu vyobrazeny vtipné knihomolské problémy. Takže za mě úžasná oddechovka, u které si odpočinete, zasmějete a určitě se poznáte. Přečteno asi za hodinu ani ne.

Shimy
04.12.2020 2 z 5

Úsměvná knížečka, hezké ilustrace, ale pak už mi to přišlo takové omílání pořád dokola. Určené možná spíš pro mladší čtenáře :)

FejKýý
03.12.2020 4 z 5

V hodně věcech jsem se našla. Je to taková jednohubka na 20 minut. Být mladší, asi jsem z toho ale nadšenější. 3,5*.

Sud007
25.11.2020 5 z 5

až mě děsí v kolika věcech jsem se našla

Schamila
21.11.2020 5 z 5

Teda tady si každý z databáze musí myslet, že je to o něm... Příjemné a vtipné počteníčko, moc doporučuji

Knihoholka.
13.11.2020 5 z 5

Myslím, že většina z nás se v této knize najde. Jsem ráda, že nejsem jediná, kdo čichá ke knihám, cítí se jako by život skončil když dočte výbornou knihu nebo se bojí, že bude mít někde volnou chvíli a nic ke čtení.

Karin_Kim55
09.11.2020 3 z 5

Tohle jsem si zase tolik neužila. Vtipy byly stále o tom samém (čichání knih, kupování knih, knihy mi změnily život, ...), pousmála jsem se asi jenom u třetiny, asi nejsem zase tak velký knihomol, abych se v nich viděla. Hrozně moc věcí ani nechápu, např. proč by si člověk koupil knížku, kterou četl z knihovny?
Nejvíce se mi líbily celostránkové ilustrace, ale i tak pochybuji, že se k ní ještě někdy vrátím.

MimaJ
04.11.2020 5 z 5

Tak táto je od Debbie úplne naj! Strašne milá, vtipná, úprimná a myslím, že veľmi reálna ukážka zo života čitateľov, ktorá je must have na čitateľskom zozname :)

asodomkova
26.10.2020 5 z 5

Při čtení jsem se cítila, jako kdyby autorka psala přímo o mně. Nabo přinejmenším jsem se ve všem našla, nebyla jediná část, kdy bych si neřekla ,,Anoo, to úplně sedí!" a takhle jsem se do knihy naprosto zamilovala :DD

Fortuna7
26.10.2020 5 z 5

Strašně slaďoučká knížka

Akléda_
25.10.2020 5 z 5

Tohle mě moc bavilo! Sice jsem nelepíkovala, ale to jen z toho důvodu že bych měla zalepíkovanou každou stránku XD Viděla jsem se v tom možná až moc, přišlo mi, jako kdyby to autorka psala přímo z mého života. Boží!

MinaHawke
23.10.2020 4 z 5

Zábavná kniha, ve které se určitě najde mnoho z nás.

pajaroh
15.10.2020 3 z 5

Milé, potěšující čtení, nicméně po prvně čtené Introvertce v hlučném světě to už trochu postrádalo šmrnc a nápady se opakovaly. Ale neznám knihomo/ila, který by se nad těmito obrázky neusmíval a neříkal si - "ano ano, tak to mám taky! Ty ošklivé filmové obálky!"

Medasek
07.10.2020 4 z 5

Dobrá kniha. V několika situacích jsem se našla.

Tereza035
03.10.2020 5 z 5

Ze života knihomolky je vtipný, roztomilý, krásně ilustrovaný a výstižný komiks. Já osobně jsem se v několika situacích našla. Pokud chcete oddechovku, která vám zlepší náladu a navíc ji máte za cca hodinku přečtenou, tak rozhodně sáhněte po téhle knížce. 10/10

Šárušš
02.10.2020 5 z 5

Co k tomu dodat? Debbie krásně kreslí a ještě umí v kresbách dokonale vystihnout život knihomola. No prostě perfektní!

pip11
23.09.2020 5 z 5

Zábavná jednohubka, ve které se spousta z nás pozná.