Ze zápisků hraběnky Inéz

Ze zápisků hraběnky Inéz https://www.databazeknih.cz/img/books/80_/80662/bmid_ze-zapisku-hrabenky-inez-9x0-80662.jpg 3 6 2

Lesbicko-sadomasochistická novela Ze zápisků hraběnky Inéz je rozdělena do dvou dílů. V prvním díle, nazvaném Prsy otrokyně, sadistická a lesbická hraběnka Inéz, absolutní vládkyně nad svými sloužícími-otroky, se konečně uvolí podrobit žádaným mukám Alfreda, mladého hraběte francouzského původu. Ve druhém díle, Promenádní jízda, pak hraběnka Inéz unese mladou nevinnou dceru zchudlého barona, aby na ní ukojila své zvrhlé choutky. Autor se v textu neostýchá přímými slovy popisovat krvelačné mučení, naprosté ponižování lidských bytostí, jímž nelítostná a necitelná lesbičanka Inéz (Inéz, jméno znamenající „čistá“, „cudná“ či „nezkažená“) uspokojuje svou sexuální potřebu... celý text

n.ezn.amy
13.08.2020 2 z 5

jedna ze slabších erotických novel o zvrhlé hraběnce, která se vyžívá v BDMS s mladými děvčaty. V násilí se nevyžívám, proto mě příběh nijak nenadchnul. Jsou mnohem lepší knihy na toto téma

slawa.cap
22.07.2020 1 z 5

Hrozná slabota. Erotická novela, ze které necítím žádné erotično. Totálně nevzrušivé a bez jakékoliv atmosféry. Jazyk autora (překladatele) dost omezený. Už mi rukou prošli mnohem zajímavější příběhy. I když musím přiznat určitou představivost autora při vymýšlení praktik. Na BDSM nejsem takže asi nejsem cílová skupina.

sex sexuální úchylky homosexualita erotika lesby, lesbismus BDSM

Autorovy knížky

Pedro Gonsalvez