Zdroj: Otevřete svou mysl, změňte si život

Zdroj: Otevřete svou mysl, změňte si život https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/418759/bmid_zdroj-yLA-418759.jpg 4 31 12

Otevřete mysl, využijte potenciál svého mozku a zásadním způsobem změníte svůj život. Kniha, postavená na nových vědeckých poznatcích ohledně neuvěřitelné neuroplasticity mozku, obsahuje konkrétní plán sestávající ze čtyř kroků, který vás dovede k nejlepšímu využití vaší mozkové kapacity. Najdete zde inspirativní příklady z praxe i praktická cvičení. Výsledkem je účinný a srozumitelný návod, který restartuje vaše myšlení a motivaci a zbaví vás negativity. Probuďte svůj mozek a odhalte jeho možnosti - jste pouhé čtyři kroky od toho, aby se z vás stal nový, sebevědomý člověk. Snadno se naučíte: * upravit „autopilotní” myšlení a změnit zakořeněné zvyky, * využít sílu vizualizačních technik úspěšných osobností, * přestavět nervové dráhy, aby došlo k hlubokým a trvalým změnám chování, * využít schopnost mozku pohotově přepínat mezi různými způsoby myšlení, * zvládat své pocity a zklidnit mysl, * naladit se na cenné informace, které vám sděluje tělo, * jak psaním deníku můžete zjistit, jací opravdu jste a co vás omezuje. „Zásadní životní příležitosti okolo nás prochází každý den – a teď můžeme trénovat naši mysl, aby se jich chopila.”... celý text

Osobní rozvoj a styl

Vydáno: , Metafora

The Source: Open Your Mind, Change Your Life , 2019

DreamerX9
14.09.2021 2 z 5

Tato kniha mi připadá jako kdyby někdo přečetl hromady knih z vědy a psychologie a udělal z nich mix tuto knihu. Některé věci byli zajímavé a nové ale jiné dosti stereotypní.

hana5094
05.01.2021 5 z 5

Zajímavé se dozvědět jak je mozek vlastně neuroplastický i v dospělém životě. Přínosná fakta pro život.

kirkpatrick
06.08.2020

Kniha, která nás vybízí k práci na svých idejích k lepšímu životu a pokud ne, tak jsem se dozvěděl novinky o mozku a neurovědě a jak mozek vlastně pracuje.

Devil-Ivet
24.12.2019 4 z 5

Z knihy jsem měla zprvu obavy, aby autorka nezabíhala moc do vědeckých spekulací. Ale byla jsem mile překvapena. Vše je vysvětleno jednoduše, je tu mnoho příběhů, zkušeností samotné autorky i nějaká cvičení. A v něčem mě přesvědčila. Ke knize se budu asi časem vracet.

samíkblack
20.12.2019 4 z 5

Kniha vede rozhodně k zamyšlení.

Iwíček
12.11.2019 5 z 5

Zdroj je velmi zajímavý titul, ač se jedná o naučnou literaturu, autorka téma pojala tak, že si knihu může přečíst opravdu každý a co je nejdůležitější, opravdu plní svůj účel. Knihu můžete číst neustále kolem dokola, abyste se bez ustání zdokonalovali. Hezky zpracováno.

RoseDadas
07.11.2019 4 z 5

Zdroj je titul, který je třeba číst několikrát a k němuž se lze v průběhu života vracet. Autorka předkládá mnoho cvičení, některá si můžete udělat hned jako já, např. v případě pozitivních a negativních vlastností blízkých osob, které mimo jiné zrcadlí naše vlastnosti, jiné úkoly jsou dlouhodobějšího rázu a je potřeba si u nich vést deníkový záznam, k němuž se průběžně vracíte.

majáček
05.11.2019 5 z 5

Jedna věta: ,,Cesta k pozitívnímu myšlení."

bookcase
28.10.2019 4 z 5

Zajímavý pohled na funkci lidského mozku.

veronika0382
24.10.2019 4 z 5

Odhalte možnosti vašeho mozku a probuďte ho k činnosti. Toužíte si změnit život? Chcete být sebevědomí, úspěšní a spokojení? Pak není nic jednoduššího, váš mozek to za vás udělá a pomůže vám splnit sny. Více v mojí recenzi zde v záložkách - Veru, Knihy na cestách

mariva
22.10.2019 4 z 5

První část docela hodně odborně pojatá, ale když se pak v dalších kapitolách dostane k praktickým krokům, je vše docela srozumitelné. Jen ještě přikročit k provádění jednotlivých kroků i ve skutečnosti!

Danago
08.10.2019 3 z 5

Knížka na mě dost vědecky pojatá a komplikovaná. Taky už asi ve svém životě nechci nic moc měnit. Pro mladší lidi, kteří hledají cestu a rádi zjišťují nejen jak, ale i proč bude tato kniha ideální.

rozvoj osobnosti, osobní rozvoj myšlení

Autorovy knížky

Tara Swart