Zdravá výživa malých dětí

Kniha o zdravé výživě malých dětí - od narození do nástupu do základní školy. Kniha postupuje po časových etapách, pojednává o výživě těhotné matky, kojení, vhodném stravování staršího kojence, batolete i dítěte v předškolním věku. Každá kapitola uvádí vhodný způsob výživy a obsahuje asi deset receptů, celkem je v knize asi 200 receptů. Autorky doporučují možnosti estetické úpravy jídel pro domácí oslavy, využití zdravých potravin, nabízejí i úsporné tipy pro rodinu....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/98_/98973/zdrava-vyziva-malych-deti-98973.jpg 46
Literatura naučná, Kuchařky, Rodina
Vydáno, Portál

Kniha Zdravá výživa malých dětí

Phoenix16.cz
25.05.2018

Kniha vypadala podle obsahu docela zajímavě, bylo v ní mnoho receptů. Po přečtení mě moc nenadchla. Je spíše pro lidi, kteří se vyžívají ve zdravé a alternativní výživě. Pokud patříte mezi lidi, kteří jedí normální jídlo a nakupují v normálních obchodech, odtud si moc užitečných rad neodnesete. Spoustu popisovaných potravin ani neznám. Některé kapitoly byly docela úsměvné, např. ta, kde autorky radí, kolik mám mít v kuchyni talířů a příborů. A nejvtipnější byla ta, kde kniha popisuje, jak přesvědčit starší generaci, aby vnoučatům také začali dávat pouze "zdravé" potraviny.

knihamouder
19.09.2014

Hezké povídání o zdravé stravě, recepty i rady. Pomůže vám naplánovat jídelníček-jak zkombinovat jídlo pro celou rodinu-dítě, dospělý, poradí jak uskladňovat potraviny a neplýtvat jimi, naleznete i stravu pro nemocné děti.