Zdokonaluji se v józe

od:


KoupitKoupit eknihu

Tato Van Lysebethova práce - volně navazující na knihu Učím se jógu (Argo 1998) -, kterou český čtenář dostává do ruky poprvé v plném rozsahu (předchozí, krácená vydání vyšla pod názvem Cvičíme jógu), tvoří logický přechod od hathajógy k radžajóze. V knize najdeme řadu dalších ásan, o něž je možné doplnit už zvládnutou sérii, asi třetina textu je věnována jóginově životosprávě (důraz je kladen na zažívání, relaxaci, některé zvláštní hygienické návyky a na pokyny týkající se spánku). V poslední, v předchozích českých vydáních z větší části vypuštěné části, se čtenář seznámí se základy jógy mentální, především s koncentračními cvičeními a technikami meditace.

https://www.databazeknih.cz/images_books/41_/41525/zdokonaluji-se-v-joze-41525.jpg 4.714
Orig. název:

Je perfectionne mon yoga

Žánr:
Literatura světová, Duchovní literatura, Zdraví
Vydáno:, Argo
více informací...
Počet stran:304
ISBN:80-7203-100-7
Nahrávám...

Komentáře (3)

Přidat komentář
petrucha86
07.11.2016

Skvělý "návod" k očistným technikám, vše velmi jasně a srozumitelně popsáno.

Broňa69
08.02.2016

Tato kniha patří v naší rodině k základním jogínským titulům již mnoho let. Máme ji od roku 1990 a očistné techniky z ní praktikujeme. Je nepopiratelné, že vše funguje a má to na nás velmi dobrý vliv. Každému doporučuji, přesto že to je hlavně pro "sparťanské otužilce":--))) Začněte to praktikovat a budete zdraví a mladí!!!! Je to základ pro to, aby jsme nebyli chodící popelnice= žádné alergie, žádné léky.
Pokud k tomu přidáte i pravidelné svičení jógy a dechová cvičení, určitě rychle uvidíte změnu ve vašem těle i myšlení. Brzy potom vypnete i zprávy na Nově:--))

mariva
19.02.2013

Knihu jsem vyhledala spíš kvůli informacím o očistných jogínských technikách. K cvičení jógy jsem se zatím neodhodlala a určitě bych si na ně netroufla bez vedení zkušeným cvičitelem. Třeba někdy.....

Štítky

jóga

Autor a jeho další knihy

André Van Lysebeth

André Van Lysebeth
belgická, 1919 - 2004

všechny knihy autora

Uživatelé mají knihu

v Právě čtených2x
v Přečtených29x
v Doporučených3x
v Knihotéce24x
v Chystám se číst5x
v Chci si koupit4x