Zdokonaluji se v józe

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Tato Van Lysebethova práce - volně navazující na knihu Učím se jógu (Argo 1998) -, kterou český čtenář dostává do ruky poprvé v plném rozsahu (předchozí, krácená vydání vyšla pod názvem Cvičíme jógu), tvoří logický přechod od hathajógy k radžajóze. V knize najdeme řadu dalších ásan, o něž je možné doplnit už zvládnutou sérii, asi třetina textu je věnována jóginově životosprávě (důraz je kladen na zažívání, relaxaci, některé zvláštní hygienické návyky a na pokyny týkající se spánku). V poslední, v předchozích českých vydáních z větší části vypuštěné části, se čtenář seznámí se základy jógy mentální, především s koncentračními cvičeními a technikami meditace....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/41525/zdokonaluji-se-v-joze-41525.jpg 4.816
Žánr
Literatura světová, Duchovní literatura, Zdraví
Vydáno, Argo
Orig. název

Je perfectionne mon yoga

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Zdokonaluji se v józe

Přidat komentář
čtenářka301
05. ledna

Bible jogy, nic není třeba dodávat. Každý, kdo chce jogu praktikovat, prostě musí Lysebetha číst. Některé věci stále nejsou ve veřejném prostoru všeobecně známé, jako např. očista žaludku gestem slona nebo popis pozicí, především dynamické fáze, ty se často přeskakují. Dnes se z jogy stává superestetická záležitost pro instagram, tak pokud tohle není vaše cesta, je vaše cesta - cesta hloubky - právě Lysebeth. Jediné varování - jakmile jednoho Lysebetha vezmete do ruky, budete cítit nepřekonatelnou touhu načíst i všechny jeho ostatní tituly. Jsem za jeho práci velmi vděčná.

petrucha86
07.11.2016

Skvělý "návod" k očistným technikám, vše velmi jasně a srozumitelně popsáno.


Broňa69
08.02.2016

Tato kniha patří v naší rodině k základním jogínským titulům již mnoho let. Máme ji od roku 1990 a očistné techniky z ní praktikujeme. Je nepopiratelné, že vše funguje a má to na nás velmi dobrý vliv. Každému doporučuji, přesto že to je hlavně pro "sparťanské otužilce":--))) Začněte to praktikovat a budete zdraví a mladí!!!! Je to základ pro to, aby jsme nebyli chodící popelnice= žádné alergie, žádné léky.
Pokud k tomu přidáte i pravidelné svičení jógy a dechová cvičení, určitě rychle uvidíte změnu ve vašem těle i myšlení. Brzy potom vypnete i zprávy na Nově:--))

mariva
19.02.2013

Knihu jsem vyhledala spíš kvůli informacím o očistných jogínských technikách. K cvičení jógy jsem se zatím neodhodlala a určitě bych si na ně netroufla bez vedení zkušeným cvičitelem. Třeba někdy.....

Štítky

jóga

Autor a jeho další knihy

André Van Lysebeth
belgická, 1919 - 2004

všech 11 knih autora

Kniha Zdokonaluji se v józe je v

Právě čtených2x
Přečtených36x
Doporučených3x
Knihotéce34x
Chystám se číst5x
Chci si koupit7x