Zbožňuju Londýn

Zbožňuju Londýn

Angela Clarková se zamilovala do New Yorku – a ten začíná milovat ji. Když je ale povolána domů do Anglie, najednou hrozí, že svůj zářivý nový život ztratí a vymění ho za déšť, teplé pivo a zlé vzpomínky. Tomu se říká krok zpátky. Je tady Mark, bývalý přítel – do New Yorku utekla proto, aby se od něj dostala dál. Je tad... celý text

Tomu se říká krok zpátky.
Je tady Louisa, její nejlepší kamarádka se svým děsivým novorozenětem.
A taky máma, která s ní ještě pořád mluví jako s patnáctiletou.
Na obzoru je svatba – a všichni si pamatují, jak se Angela vyznamenala při té poslední… Může ji příjezd jejího přítele Alexe a nové nejlepší kámošky Jenny zachránit před návratem ke svému starému já? méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/20_/204815/zboznuju-londyn-204815.jpg 3.794

I Heart (5.)

I Heart London (2012)

Vydáno:, BB art

AnetaPospisilov

Mám ráda tyhle knížky..ať to byla kterákoli,vždycky jsem se do ni začetla a nešlo přestat..

stafbul

Oddechovka na styl Sex ve městě. Když chcete jen tak vypnout, je to fajn. V podstatě jsem nefandila žádné postavě, nijak jsem se do příběhu osobně neangažovala, jen jsem splývala s proudem a vypla. Odpočala jsem si a kniha u mne zůstává, právě pro případy, kdy budu chtít číst něco, co nemá těžké téma a nad čím se nemusí přemýšlet.

niknikita

Zpočátku se to dalo číst, ale celý děj neděj je shrnutý do příprav na svatbu a vážně nevím, co se tomu sympaťákovi, jakým se Alex jevil líbilo na hodně divné Angele.Jedno vím jistě. Lindsey Kelk, ať mi příznivci prominou, už nikdy číst nebudu.

Klára90
23.12.2016

Tahle knížka už mě moc nebavila, ale to jen díky tomu, ze jsem si Angely a vlastně i Tess z druhé série, naservirovala v poslední době asi až moc. Takže uz me nerozesmaly vtipné situace, které v předchozích dílech jo a Angela mi dokonce svým chováním občas i lezla na nervy. Nicméně docetla jsem knihu rada, přeci jen me zajímalo,jak to s ni dopadne a konec se mi líbil. Ted si dám od ni chvilku pauzu,nez se vrhnu na poslední díl. A jak uz tady bylo napsáno níže - také postrádám české vydání 2 dílů.

elisa194
20.11.2016

Kniha se dobře čte, fajn oddychovka. Nemůžu ale porovnat,nečetla jsem ostatní díly.

evin84
16.10.2016

Fajn oddychovka ale New York se mi libil vic

Lenis
07.09.2016

Zábavne oddechove pohodove čtení

TheMelorry
24.08.2016

Další skvělá Angelinina dobrodružství tentokrát v Londýně. Ta holka je prostě...... Tenhle díl se mi líbil určitě víc než Paříž a ani trošku jsem se nenudila. Kniha se mi četla úplně sama a nemůžu se dočkat posledního dílu.

Misha11
26.07.2016

Četla jsem New York a potom hned Londýn, trošku jsem se ze začátku neorientovala, ale po pár stránkách to bylo v pohodě. Typicky americký a lehce dětinský průběh, vše se točí kolem chystané svatby a řeší se "běžné" problémy. Jako oddech fajn.

Gallaxy
01.01.2016

Četla jsem jen 1.díl. Z toho důvodu mě možná začátek knihy nebavil-chvíli mi trvalo než jsem se zorientovala. Ale ke konci jsem knihu hltala a užila si konec.

Oddechové čtení.

zuzana13
30.09.2015

Krásně napsaná kniha.Doporučuji.

Makyt
30.07.2015

Jako většina vícedílných knih mi tohle přišlo trochu jako nastavovaná kaše, ale nechalo se to přečíst... vtip, smích a další ujeté zážitky, prostě pěkná neděle ;-)

Leniiis
23.05.2015

Mě to přišlo jako nějaká ujetá americká komedie. Nic víc, nic míň. Chvilkama jsem se i zasmála, ale žádná světoborná knížka to pro mě není.

DaPo
02.05.2015

Tento díl mne bavil nejméně. To co mi přišlo v předchozích vtipné, nápadité, tady bylo spíše nudné a občas i trapné... Autorka se často opakuje, baví spíše vzpomínkami... postrádám návaznost na dosud nepřeložené díly do češtiny. Z nostalgie dávám 3 hvězdičky...

iloneckaa
09.03.2015

Myslim, že další díl by měl být o tom, jak se úspěšně vyléčila z alkoholové závislosti :) :)
To její popíjení jsem doteď brala s rezervou, ale to, že si dává k snídani vodku, mě už vyděsilo. Tohle se mi na postavě nelíbí. A taky to, že se pořád popisuje jako neučesaná, s mastnými vlasy, neosprchovaná..... No, líbil mi se mi spíš opak :)

veronika27
25.02.2015

Řekla bych, že tato kniha je méně povedená než Paříž a New York, ale četla se dobře a líbila se mi :)

kikies
17.02.2015

Ano, je to lehké, ale podle mě už moc... hlavně nereálné a takové - nejsem si jistá, jak to přesně pojmenovat - možná dětinské? Jakoby hrdince bylo stěží dvacet let. Je to hrozně plytké a místy už to trochu nudí... Upřímně mě bavil první díl, ale další a další už se jen opakují a pomalu se mi zajídají. Chtělo by to něčím obohatit. Možná by Angele prospělo, kdyby trochu dospěla...

LucyNej
24.01.2015

Odpočinková kniha, pro odpolední čtení u kávy je ideální :)

luciefeix
15.11.2014

cekala jsem vice , minulí díl jsem cetla pred dvoumi lety takze uz jsem si to tolik nepamatovala a velký minus vidim v absence 2 a 4dílu v ceskem prekladu díky cemu vam chybi souvislosti :(

dubakm
14.11.2014

Jestli NASA vyhodí z ISS záchodovou misu, na 99% dopadne její obsah k Angeliným nohám a jejím milovaným louboutinkám. Kniha byla čtivá, stejně jako i ty předchozí a přesně jako i u nich, tak i tady se mi zdálo těch trapasů a neštěstí přespříliš, čímž se víc zdůraznila jejich umělost. Díky bohu za Alexe :-))

Antoaneta
21.10.2014

Pěkně napsaná čtivá kniha vše se točí kolem chystané svatby.Je to takové nenáročné lehké čtení nenadchne,neurazí prostě taková oddechovka na odreagování.

ajinav82
09.10.2014odpad!

Pro mě ne. Nemá to hloubku, žádné napětí, které by mě nutilo číst dál a dál. Taková pohodová oddechovka, ale nudná.

Nikolka001
05.10.2014

Čtivá, vtipná a velice příjemná kniha, která své čtenáře jistě nezklame. Hlavní hrdinka je velice milá slečna, která si své čtenáře získá především povahou. Čtení na večery, odreagování se.

Safienka
29.09.2014

Třetí skvělá kniha od L.Kelkové. Ikdyž musím přiznat, že opravdu lepší než díl předchozí. Asi to bylo tím jiným nábojem, kterému se říká láska. Nejen láska mezi partnery, ale i láska rodiny. S Angelou jsme se tentokrát podívali do Londýna, do svého rodného města, v kterém byla naposledy, když zjistila, že jí přítel podvádí. Takže žádné extra chvíle. Tentokrát se do něj vydává se svým snoubencem Alexem a nejlepší kamarádko Jenny. Její život je opět opředen všemožnými i nemožnými situacemi, které z Angely dělají potrhlou, občas i bláznivou ženskou, která neví, co chce. Děj opět ubíhal a příběh se četl téměř sám. Skvělý společník na několik málo hodin.

Imor
11.08.2014

Do třetice všeho dobrého - jednoduché, lehké počteníčko k vodě tak akorát :-)

bookcase
09.08.2014

Milá oddechovka se ztřeštěnou Angelou v hlavní roli. Tentokrát se vrací do rodného Londýna.

petra106
09.07.2014

Skvělé oddechové čtení. Moc mě bavil "souboj" dvou kamarádek hlavní hrdinky a všechny vyhrocené situace, které se vlastně klidně mohly stát. Dojemné a zábavné zároveň.

Veryuu
23.06.2014

Po Paříží A La Vegas se příběh opět posunul o dost výš. Čtení bylo záživnější, vtipnější, rychlejší a moc fajn :)) Nic složitého.

Arianne
17.06.2014

Po trochu slabsi Parizi, opet uzasna kniha plna lasky, pratelstvi a opravdovosti zivota. New York je samozrejme nedostizny, nicmene Londyn se mi libil o dost vic nez Pariz, kde byly Angelininy extempore neuveritelne a vyumelkovane. Londyn je svezi vypraveni ne o idealnim partnerovi, ktery vas za kazdych okolnosti podrzi. Spis resi slozitost vztahu mezi matkou a dcerou, jak skloubit dve pritelkyne, co jsou jako voda a ohen a kde najit hranici mezi nesobeckym podporovanim a skutecnou potrebou nechat se podporovat.A protoze zrovna sama resim svatbu, byla pro me uzasnym nashledem.