Zbožňuju Londýn

Angela Clarková se zamilovala do New Yorku – a ten začíná milovat ji. Když je ale povolána domů do Anglie, najednou hrozí, že svůj zářivý nový život ztratí a vymění ho za déšť, teplé pivo a zlé vzpomínky. Tomu se říká krok zpátky. Je tady Mark, bývalý přítel – do New Yorku utekla proto, aby se od něj dostala dál. Je tady Louisa, její nejlepší kamarádka se svým děsivým novorozenětem. A taky máma, která s ní ještě pořád mluví jako s patnáctiletou. Na obzoru je svatba – a všichni si pamatují, jak se Angela vyznamenala při té poslední… Může ji příjezd jejího přítele Alexe a nové nejlepší kámošky Jenny zachránit před návratem ke svému starému já?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/20_/204815/zboznuju-londyn-204815.jpg 3.7125

I Heart (3.)

I Heart London (2012)

Vydáno:, BB art

Kniha Zbožňuju Londýn

sabca1520

Oddechovka. Pokud člověk nechce moc přemýšlet a nemá zrovna něco lepšího po ruce, je tahle kniha ideální volba.

Tebby

Do Angely a Alexe jsem se naprosto zamilovala. Sice v této knize bylo nehod víc než je zdrávo, i tak se mi příběh velice líbil. 4*

1v8na
19.12.2018

Kniha byla sice vtipná, trochu mi ze začátku připomínala Deník Bridget Jonesové. V knize však byla hluchá místa a měla jsem problém se začíst do knihy a vydržet u ní.
Nevím, jestli to bylo tím, že jsem nečetla předchozí dva díly a začala jsem až od třetího, nicméně tato kniha mě neoslovila.

kykiryki28
19.09.2018

Taková obyčejná romantická slaďárna, která mě moc neoslovila. Místy je ten příběh chaotický. Myslela jsem si, že když se to odehrává v Londýně, bude tam i popis tohoto města, ale tady se vyloženě jednalo jen o svatbu a svatební přípravy. Je to spíš taková relaxační knížka, ale znovu bych si ji už nepřečetla. Ani následující díly neplánují číst.

knihovnička007
12.06.2018odpad!

Ne, děkuji.
Zjistila jsem, že tohle opravdu není žánr, který by mne vtáhl do děje a já ho ráda četla. Takže knihu jsem vrátila zpět do knihovny a přečtu si něco jiného...

knihovnička007
07.06.2018odpad!

Tohle není žánr pro mne :( Snažila jsem se do knihy začíst, ale prostě ne :( Takže ukončuji tuhle agonii a jdu si najít knihu, která mne osloví.

Gallaxy
18.04.2018

Tento díl mě docela bavil a dokázal udržet mou pozornost. Ikdyž některé situace byly opět absurdní.

Dudanek69
09.10.2017

Super kniha se krasne cte, doporucuji vsem

Londýn romantika

Lindsey Kelk