Zbožňovaná

Zbožňovaná https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/14740/bmid_zboznovana-ABy-14740.jpg 4 20 3

Román pro ženy z atraktivního prostředí hollywoodských filmových ateliérů popisuje život dívky ze slavné hollywoodské dynastie, která je odhodlaná stát se filmovou hvězdou. Hrdinka žije v přepychu v rozlehlém rodinném sídle, za jehož vraty ale členy rodiny nespojuje vzájemná láska a úcta, ale ctižádostivost a touha po majetku. Rodinné vztahy ještě více rozjitří nenadálý příchod zchudlé anglické aristokratky, která chce především parazitovat na rodinném bohatství. To je pro hlavní hrdinku impuls, aby vzala svůj osud do vlastních rukou a šla bez skrupulí za svým cílem bez ohledu na následky.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , BB art

Adored , 2005

mysterygirl
09.02.2016 5 z 5

Mě se to moc líbilo, řekla bych, že píše líp než JAckie Collins..KAždá její kniha je super

DaPo
12.06.2015 3 z 5

Těšila jsem se na tuto prvotinu, ale nebyla jsem moc spokojená. S hlavní hrdinkou jsem se vůbec nemohla sžít, nerozuměla jsem jí.... jako celek knihu hodnotím jako průměrnou.

petra106
07.06.2013 4 z 5

První část knihy, za života dědečka hlavní hrdinky, byl děj nejlepší. Postava mladého strýčka mi tam přišla celou dobu úplně navíc. Děj byl místy zbytečně rozvláčný. Ale stejně jsem se od této knihy nemohla odtrhnout. :-)

Tilly Bagshawe
britská, 1973