Zbožnost není zadarmo

Zbožnost není zadarmo https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/171248/zboznost-neni-zadarmo-171248.jpg 5 3 1

Podtitul: Svoboda, zbožnost, nebo zákonictví? Svoboda je odměnou disciplíny. Zkušenému hudebníkovi není zatěžko posadit se před neznámou skladbu a zahrát ji bez jediné chybičky. Při pohledu na něj se zdá, že je to snadné a nenáročné. „Svobodu“ hrát s takovou dovedností však získal jen díky dlouhým rokům disciplinovaného cvičení. Stejně i svoboda pro růst ve zbožnosti – přirozeně svou osobností vyjadřovat Kristův charakter – je do velké míry závislá na cíleném rozvoji duchovních disciplín. Ty bývají často vnímány jako projev zákonictví, jako něco omezujícího nebo svazujícího, ale ve skutečnosti jsou cestou k duchovní svobodě. Pokud se chcete vydat na celoživotní pouť za zbožností, bude vám tato kniha velkou pomocí. ... celý text

Duchovní literatura Náboženství
Vydáno: , Didasko

Spiritual disciplines for the Christian life

smnpka
02.10.2015 5 z 5

Křesťanské literatury je spousta, ve výsledku stejně nezáleží kolik toho přečteme, ale jak odpovídáme na každodenní výzvy od Boha. Přesto tuhle knihu doporučuji, uvědomil jsem si dost základních věcí. Je prakticky pojatá a přímo vybízí k tomu něco dělat a ne jen číst.

Jakub 1:22- Buďte však těmi, kdo slovo činí, nebuďte pouze posluchači, kteří klamou sami sebe.

duchovní život biblické citáty modlitby Bible protestantismus religiozita, zbožnost

Donald S. Whitney
americká, 1954
2010  100%Zbožnost není zadarmo
2017  0%Rodinná bohoslužba

Kniha Zbožnost není zadarmo je v