Zbouchnul jsem Satanovu dceru

Zbouchnul jsem Satanovu dceru https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/412033/bmid_zbouchnul-jsem-satanovu-dceru-9km-412033.jpg 4 257 86

Přišla si pro jeho duši, ale odešla s jeho srdcem. Román Carltona Mellicka III, autora s ohromující fantazií a nezaměnitelným stylem, je romantickou komedií, jaká tu ještě nebyla. Obyčejný mladík Jonathan vede bezstarostnou existenci v domě z lega. Přes den z kostiček staví nové modely, po večerech chodí do baru popíjet s kamarádem Šódžim, zápasníkem sumó, nad nímž pravidelně vítězí démon alkoholu. Život se Jonathanovi zvrtne ve chvíli, kdy se u něj doma objeví démonka Veška s úsměvem na rtech a překvapením pod srdcem. Jonathan se s ohromením dozvídá, že Veška s ním před devíti měsíci otěhotněla… ačkoliv on sám dosud žil v domnění, že se žádnou ženou nikdy nic neměl. Také si vždycky myslel, že stát se otcem a manželem bude peklo na zemi, ale opravdu neměl tušení, že takhle doslova…... celý text

Literatura světová Fantasy Erotika
Vydáno: , Carcosa

I Knocked Up Satan's Daughter , 2011

rimmon
26.07.2022 5 z 5

Tuhle knihu mám jako druhého zástupce tohoto žánru.

A má to všechno co potřebujete od dobré knihy!

Perfektní svět! Vykreslené postavy a super závěrečnou scénu. Každej kdo váhá zda číst nebo nečíst tak povinně číst. Je to naprosto perfektní jízda na vlnách bizarro Fiction kde je prostě všechno možný.
Takže když si říkáte whau to je hustý - tak věřte že když otočíte na další stránku bude to ještě hustější.
Kniha je vtipná i hororová.
Za mě je to jedno z nejlepších lovestory jaký jsem kdy přečetla!
Takže pět hvězdiček a hurá na další!

ctenar2846
17.06.2022 5 z 5

Bizarro fiction? No super to bylo!
Originállní, vtipné, brutální,... prostě všechno co má správná romantická komedie mít. A happyend? No musel jsem zamáčknout slzu nad tím romantickým masakrem.
Rozhodně si přečtu něco dalšího od tohoto autora. A myslím že už mám i vybráno... Jdu do pi... ewwm... totiž vaginy.

Kaik
17.06.2022 2 z 5

Démonicko-romantická komedie - to sedí. Strašidelná vagína byla relativně slušný bizár, ale tohle byla kravina. Bavilo mě jen Lego, sumo-kámoš Šódži a bezelstná naivita obou hlavních postav. Naopak závěrečné akční scény byly popsány jen tak šmahem a postrádaly jakékoliv napětí. A opět ten nešťastný přítomný čas... Naštěstí to bylo krátké a hodí se mi to do čtenářské výzvy.

Hellrampage
17.04.2022 3 z 5

(SPOILER) Slušná oddychovka, na môj vkus príliš krátka. Prečítate ju na jedno posedenie, keďže má len 200 strán. Využitie lega a jeho oživenia sa mi páčilo, škoda len, že si s tým autor začal hrať až na konci. Kniha má niekoľko dobrých momentov - masaker v Legolande bol jedným z nich. Autor si u mňa šplhol, pretože má rád korejské seriály.

sissque
09.12.2021 4 z 5

Od Carltona Mellicka III. jsem již četla Lidožrouty z Lízátkova a Plyšákokalypsu a bizarro fiction se mi líbí čím dál tím více.
Vlastně je docela zvláštní, že to říkám zrovna já a navíc potom, co jsem zrovna před touhle knihou dočetla Deník farářky. :-)

Čím jsem starší, více vystupuji ze své komfortní zóny a snažím se objevovat mnou nepoznané.
Tohle byl zase velký oddych, kdy jsem mezi tím měla spoustu práce a na čtení bylo málo času.

Obecně musí člověk k těmto knihám přistupovat s nadhledem a nehledat v tom žádnou velkou literární kvalitu.
Já sama to vnímám jen jako prostředek, takový úlet, jak na chvíli "vypnout" a nechat pracovat jen fantazii.

"Přišla si pro jeho duši, ale odešla s jeho srdcem."

Lego, těhotná démonka, pár vražd, věčně opilý zápasník sumó a romantika?
No, proč ne. Ve světě Mellicka III. se ničemu meze nekladou.

Opět jsem se u knihy dobře pobavila, odreagovala, výborně mi padla.
Tak už mi chybí přečíst jen Strašidelná vagina, té se stále trochu obávám a Dům na tekutých píscích, na který se těším teda moc!

kacenka6144
20.10.2021 2 z 5

Za mě prostě ne. Už jsem asi moc stará. :-)

DennisMoore
10.09.2021 3 z 5

No, je to takové... Pubertální. A spíš k zabavení než k pobavení. Ale neberte to nutně jako kritiku, protože od knihy jsem vlastně nic jiného ani nečekal. Napadá mě příměr ze světa filmu - když se v projektu Grindhouse Quentina Tarantina a Roberta Rodrigueze kromě dvou hlavních filmů objevily také brakové upoutávky na neexistující snímky Machete a Hobo with a Shotgun, byla to trefná legrace. Jenže když potom ty filmy na naléhání fanoušků opravdu vznikly, kouzlo se z nich jaksi vytratilo, protože na to, aby hodinu a půl bavily jen neskrývanou záměrnou hloupostí, prostě nestačily. Zbouchnul jsem Satanovu dceru ten problém nemá hlavně díky tomu, že je to krátká kniha, kterou přečtete maximálně za den. Jak moc a jestli vůbec se při tom čtení zasmějete, záleží čistě na vás. Ale úplně ztracený čas to snad nebude.____P.S. Díky za dárek!

NemmamSlov
22.03.2021 4 z 5

"Seš na špatný straně, kámo. Radím ti, aby sis na sebe dával ku*evskýho bacha. Démoni! Blíží sa démoni, ku*vadrát!"

Zo začiatku som bol skeptický. Jonathan, ktorý miloval lego, dokonca býval v dome z lega, nabúcha succubu. Dosť nepríjemné, keďže toto stvorenie čaká dieťa a chce si Jonathana vziať, pričom na koniec súhlasí aj on, no problém robí jeho kresťanská rodina. Páčil sa mi pohľad na nebo a peklo, hlavne téma, čo čaká ľudskú dušu po smrti. Nakoniec som sa zasmial a nechýbalo ani odrezaná končatina a trocha krvi. Nie je to Kotleta, ale 4* si to zaslúži. Hlavne cítiť pokrok po Strašidelnej vagíne.

ijcro
22.03.2021 3 z 5

Tahle knížka se mi dostala do ruky nějak omylem.
Odhlédnu-li od bizáru jako gró příběhu, musím konstatovat, že Mellick píše velice čtivě a přitom jednoduše. On už domeček z lega je bizár sám. A v jednu chvíli jsem měl pocit, jako bych viděl scénář na nějakou italskou komedii. Zbouchneš a nechceš si ji vzít? Tumáš čerte krumpáč... i když se taky říká, že potvory mívají svoje vlastní plány a sex s démonem bude lepší než se saní, aspoň tak nebolí. Ale není to klasické multi-kulti přes dva pulty.

Každopádně, číst se to dá a myslím, že docela dobře. A supr je kouzlo zapomnění, v reálu tím byla určitě uhranutá velká spousta lidí, kteří to pak svádějí na sklerózu... :)

Finn69
28.02.2021 2 z 5

Je potřeba Mellickovi přiznat, že umí vymyslet název knížky, to zas jo. Ale jinak nejsem cílová skupina. Byl jsem zvědavý, jestli je Satanova dcera stejná kravina jako Strašidelná vagína. Přátelé, je to tak, a možná je to ještě horší.

ElikaBendova
22.02.2021 odpad!

Jestli tohle napsal strizlivy a cisty...co by dokazal napsat napriklad pod lds :-D to je takova kravina az z toho boli me cteraske srdce. Ale je to bizzare fiction takze super. Znovu to uz ale cist nebudu.

Ready_go
04.02.2021 4 z 5

Jak se vyslovil autor - romantická komedie plná démonů a kokotin. První půlka plynula až příliš hladce, až jsem si říkala, že na mě je to příliš málo bizarní. Dokonce jsem se i párkrát romanticky dojmula. :-) Druhá půlka - akce, cákance krve, vyhřezlá střeva, vystříknuté mozky...konečně jsem poznávala autorův styl. Opět pěkná oddechovka přečtená za pár hodin.

cucik14
28.01.2021 4 z 5

Romantická komedie plná lega a mrtvol...
Trošku mi vadila nezáživná první čtvrtina, ale pak to stojí za to. Čtyři hvězdičky :)

kokrokr
27.01.2021 3 z 5

Co na to říct? Neuvěřitelné, pekelně praštěné. Příště si však radši přečtu dalšího „Kotletu”.

TeaPeter
23.01.2021 4 z 5

Byl to opravdu bizááár. Ale v dnešní divné době docela dobře pobavil a osvěžil.

Archie
16.01.2021 2 z 5

Radeji Inferium od Burese, pokud je libo pekelny humor. Tohle je vyjma par vtipnych scen a trefnych hlasek, strasne lacina, necivilni blbost.

flare
04.12.2020 3 z 5

Vetsi bizarre jsem nikdy necetl..:-)))

heavy66
07.11.2020 3 z 5

„Démoni a kokotiny, přesně tohle chybí romantickým komediím" (citát autora)
Punková pohádka pro narušené děti a závadovou mládež nebo angažovaná společenská sonda do problematiky náboženské nesnášenlivosti a partnerského soužití, pocházejí-li partneři z výrazně rozdílných kultur?
Je tam od každého kus, plus krvavě červená knihovna, ale dohromady to docela funguje, i přes krev, vnitřnosti a usekané hlavy mi to přijde takové lehké a hravé, to bude asi tím legem!

mamzila
15.10.2020 4 z 5

Pekelně Boží :-D. Velmi netradiční milostný příběh. No, když ji miluješ, je hodně co řešit. Tenhle autor mě fakt baví.

Alena_S
08.10.2020 4 z 5

Bavilo. Autor bude takové správné pako, jako většina postav v téhle knížečce, a ráda si přečtu i další jeho ulítlé nápady. I když se kvůli těm názvům budu červenat, až si o tu knížku řeknu. :D

humor erotika romantika sukuby Lego (stavebnice) fantasy bizarro fiction

Carlton Mellick III