Zbavte se zbytečností! - odpoutejte se od věcí, ukliďte si, udělejte si prostor

Zbavte se zbytečností! - odpoutejte se od věcí, ukliďte si, udělejte si prostor https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/333476/bmid_zbavte-se-zbytecnosti-odpoutejte-se-IPp-333476.jpg 3 18 6

Je načase bilancovat a s některými věcmi se rozloučit. To znamená znamená oddělit zrno od plev a osvobodit se od zbytečných věcí. A to povede k otázkám: Co je v mém životě důležité a čeho se mohu vzdát? Co opravdu potřebuji ke štěstí? Zbavení se některých věcí ve vás uvolní nesmírné síly, protože se konečně osvobodíte od zátěže. Budete mít víc času a větší jistotu, že máte věci pod kontrolou. Budete se cítit lehce – ba dokonce pocítíte úlevu. Tak na co ještě čekáte? Ulehčete svému domovu a svému životu!... celý text

madem
27.07.2023 4 z 5

Možná dobré pro někoho, kdo nic nečetl. Výpis z jiných knih. Obsahuje to nejdůležitější.
Problémem je, pokud o minimalismu něco víte a rádi byste našli něco nového pro povzbuzení.

kimmi871
05.07.2023 4 z 5

Velice příjemná jednohubka, která mě namotivovala vzít pytle a protřídit a vyhodit kupu zbytečností. Ráda si ji za nějakou dobu přečtu znovu...

martineden
12.09.2021 4 z 5

Je to trochu Marie Kondo, ale je to milý rozměr knížky a ty ilustrace! Hlavně si už posté říkám, jak si konečně uklidím...

miuk
14.03.2018 1 z 5

Nic nového pod sluncem, spíše recyklace již jinde napsaného.

waltraud5114
28.04.2017 5 z 5

Toto je kniha, ktorá zmenila môj život. Teda neviem, či je to ona, lebo v origináli sa volá Weg damit, Entrümpelung befreit, a čítala som ju v roku 2010. Teda už viem, nie je to ona, je to len taký skrátený výcuc, čo je veľká škoda. Zistila som, že môžem a mám vyhodiť bez výčitiek svedomia všetko, čo ma zaťažuje, aj zlé knihy a blbé darčeky, nanič vzťahy, či kamarátov, čo ma len vyciciavajú. Že keď sa mi nechce ísť medzi ľudí, tak nie som žiaden odľud a morous, ale skrátka má pre mňa ten večer doma väčšiu hodnotu, ako nejaká blbá spoločnosť. Že keď si kúpim novú vec, musí jedna stará opustiť skriňu...Väčšinou sú to staré známe pravdy, len socialistická výchova, aj dnešná spoločnosť do nás hučí niečo iné. Bohužiaľ som teraz úplne nevhodný objekt pre reklamy, motivačné literatúry, pozitívne myslenie a podobné novodobé bludy. Ostatné knihy od Rity sú tiež dobré, ale je to už len variácia na danú tému.

mariva
18.02.2017 4 z 5

Malá knížečka plná všeobecně známých rad a pravidel s veselými obrázky. I když se čtenář asi nedozví nic nového, může to být vhodný a vtipný dárek.

Autorovy knížky

Rita Pohle
německá
2017  68%Zbavte se zbytečností! - odpoutejte se od věcí, ukliďte si, udělejte si prostor

Kniha Zbavte se zbytečností! - odpoutejte se od věcí, ukliďte si, udělejte si prostor je v