Zbavte se nepořádku jednou provždy - stačí 10 minut denně

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Odhalte tajemství jednoduchého, ale zcela spolehlivého principu, díky kterému už nikdy nebudete muset uklízet více než 10 minut denně! Ať už žijete v podkrovní garsonce nebo luxusním sídle, s touto knížkou se zbavíte nepořádku a nekonečného uklízení natrvalo. Zjistíte, jak si krok za krokem a místnost po místnosti udělat pořádek i kterých věcí se nemilosrdně zbavit. Spoustu užitečných rad a tipů získají i ti, kteří pracují z domova. Naučíte se zorganizovat si věci a prostor přesně podle svých představ, abyste se v něm cítili dobře, bez stresu a spokojeně. Váš domov bude konečně sloužit vám, namísto abyste vy sloužili jemu...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/308290/big_zbavte-se-neporadku-jednou-provzdy--bDV-308290.jpg 2.516
Žánr:
Literatura naučná, Dům a byt, Osobní rozvoj a styl

Vydáno: , Grada
Originální název:

Banish Clutter Forever, 2010


více info...
Nahrávám...

Komentáře (6)

Kniha Zbavte se nepořádku jednou provždy - stačí 10 minut denně

Alena_S
29.09.2020

Doporučuji jen těm, kdo zatím nečetli nic jiného, co má v názvu úklid a minuty. Na ty čeká pár šikovných tipů.
Ostatním hrozí opakovaná deja vu po celé délce knihy.

motokatty
03.03.2020

Kniha je zbytečná ztráta času. Nesympatická mi byla už podle obalu (měkká vazba a uniformovaný styl příruček ala Grada).
Autorka vás zpočátku přesvědčuje o tom, že jedině její kniha vám změní život. Poté následuje neustále omýlání toho, že pokud nebudete mít doma zbytečně věci, bude se vám lépe uklízet...
Pokud si chcete přečíst nějakou (minimálně inspirativní) knihu o domově&úklidu doporučuji titul: Zbavte se nepořádku s feng šuej od K. Kingston nebo od českých autorek: Zamilujte si svůj domov


hellena1523
15.09.2018

Hlavní myšlenka, která je vlastně xkrát zopakovaná, je jedna jediná věta: Naučte se nehromadit nepotřebné věci, pro všechno najít své místo a průběžně udržovat pořádek.
To mi vštěpovala maminka od dětství, obdobné myšlenky jsem později našla v Madame Chic, takže pro mě vůbec nic nového, bohužel ani inspirativního.
Navíc nebýt opakujících se rad a frází, kniha by měla tak o dvě třetiny menší počet stran...
Není špatná pro lidi, kteří neměli ten nejlepší základ doma, ale líbí se jim mít doma hezky uklizeno a čisto. Pro rozené bordeláře...tak u nich mám pochybnosti, zda by jim jakákoliv, i ta nejlepší kniha na světě, mohla jakkoliv pomoci, donutit je se změnit (ale kdo ví? :))

DádazPrahy
20.03.2018

Myslím, že rady v knize jsou docela užitečné. Co je však zbytečné, je rozsah knihy: 205 stránek. Zdá se, že autorka se občas "opakuje". V obsáhlém textu jsem se ztrácela a tak jsem si udělala "výpisky" - vše podstatné se vešlo na necelé čtyři stránky A4. (pokud by snad někdo měl zájem, ráda pošlu mailem).

JessieEx
24.02.2017

Zase další knížka o (h.....) úklidu. No, že má každá věc v naší domácnosti mít své místo a nepotřebné věci nemáme schraňovat to ví snad i malé dítě ne? A že má někdo zlozvyk a neukládá věci na své místo a nebo sbírá kraviny, to jej taková knížka neodnaučí...

alnahu
19.12.2016

Nepořádek není důsledkem nedostatku času nebo místa , ale důsledkem nerozhodnosti a absence správného systému- píše se v knize. Knihu jsem přečetla ovšem 10 minut na úklid mě stále nestačí.