Zázračné zdraví: Návod k jinému myšlení

Zázračné zdraví: Návod k jinému myšlení https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/138253/bmid_zazracne-zdravi-navod-k-jinemu-mysl-Q1b-138253.jpg 4 21 6

Kniha nabízí to, co říká ve svém podtitulu: Návod k jinému myšlení. Její autor zažil po příčném ochrnutí způsobeném přerušením míchy zázrak spontánního uzdravení. Ačkoli jeho páteř zůstala trvale poškozena, nemá žádné potíže a žije jako zdravý člověk. Každá buňka dokáže být šťastná - a cesta, která vede k uzdravení, nemusí vycházet z toho, co považujeme za skutečnost. To je jeho zásadní poselství, které může změnit váš život. "Kdo chce něco změnit, musí začít sám u sebe. Mnozí z nás, mě nevyjímaje, bohužel prodělají změnu vědomí teprve tehdy, když nefungují jejich staré koncepce. A to vždycky bolí. Nevýhoda se po čase stane vaší výhodou. Já sám jsem například považoval úraz za největší katastrofu svého života. Dnes je mým největším pokladem. V rámci mentálního léčení to se svým vlastním projektem dokážete také. Stačí jen učinit zásadní životní rozhodnutí: Chci být zdravý! Pomocí metody, kterou nazývám duševní psaní, si můžete sami vytýčit svůj vlastní scénář pro novu životní skutečnost a svým životem ho potom opravdu naplnit." Clemens Kuby... celý text

Literatura naučná Zdraví
Vydáno: , Eminent

Mental Healing: Gesund ohne Medizin

gabriela8704
24.12.2023 5 z 5

Jak na nemoce bez lékařů. Super návod, jak si zkusit pomocí sám.

Richie1
17.04.2023 3 z 5

Autor zažil neuvěřitelný příběh svého sebeuzdravení (jinak to asi nelze nazvat, neboť si skutečně pomohl z následků těžkého úrazu především sám svým přístupem). Čekal jsem od jeho knihy o sebeuzdravování asi víc, ale nějak mě to neoslovilo. Některé myšlenky byly podnětné, rovněž léčebné postupy (především vlastní mentální přístup ke zdravotním problémům), ale celkově mě kniha až tak nezaujala a více jeho metodu zkoumat nebudu. 60%

Elea
28.01.2022 4 z 5

Kniha dost stručně shrnuje autorovu metodu sebe léčení, stručnost je však na úkor srozumitelnosti.

mariva
31.08.2017 4 z 5

Zajímavá kniha, ale připadá mi to jako hodně zkrácený výklad autorova učení, a proto není tak snadné celý systém pochopit. Určitě by to chtělo podrobnější výklad.

Jandel
29.08.2016 4 z 5

Kniha mi přišla do rukou v pravou chvíli, díky tomu pro mě byla čitelná. Některé z rad jsem už znala, jiné jsem vyzkoušela, na další možná přijde čas, jiné mě mě zatím nezaujaly - nebo mi spíš připadají "hodně mimo". Je to metoda, kterou vnitřně cítím jako správnou. Mám i vlastní zkušenost, kdy jsem si s nemocí dokázala poradit sama; byla to však dlouhá asi roční cesta. Ke knize bych se měla určitě ještě vrátit.

Alma5
06.07.2013 5 z 5

Kniha je velmi zajímavá, duševní příčiny nemocí jsou zde vysvětleny pro mně novým způsobem. I metoda v knize popsaná se mi zdá, že by mohla být účinná, a to i proto, že to není nic jednoduchého. Ovšem kniha je dost stručná, uvedenou metodu v ní asi nejsem schopna pochopit, jak postupovat. Zřejmě je nutné si přečíst ještě další knihy nebo jít na nějaký kurz...

sebeuzdravování

Kniha Zázračné zdraví: Návod k jinému myšlení je v