Zázračné České středohoří

Zázračné České středohoří https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/370035/bmid_zazracne-ceske-stredohori-N4i-370035.jpg 5 10 4

Ústředním tématem knihy jsou tentokrát památné stromy a zajímavosti v jejich okolí. Velkým tématem knihy jsou také středohorské skály a kameny, které jsou opředeny zajímavými příběhy. Další kapitola knihy mapuje kulturní a náboženské památky, včetně smírčích křížů a jiných památných kamenů. Nejen zájemcům o botaniku je určena kapitola Boží zahrádka a nejen zájemcům o minerály kapitola o objevu kamenožrouta středohorského.... celý text

Crozz
16.03.2023 5 z 5

Takhle mají vypadat knihy o přírodě a památkách

GepardLady
19.06.2022 5 z 5

Vymazlená kniha k pomazlení. :-) Stejně jako Tajemství Českého středohoří mě zprvu zaujala hlavně na omak. U takhle velké knihy je měkčená tvrdá vazba opravdu skvělým krokem. Ale je to jen jedna stránka originality, protože tahle knižní série o Českém středohoří (potažmo i další tituly autora) jsou prostě úžasné!

suricata
22.01.2021 5 z 5

Kniha je pokračováním konceptu knih o Českém středohoří a drží styl a kvalitu předchozích titulů. Obsahuje kvalitní mapy a autor Jiří Svoboda opět nezklamal, opět úžasné fotografie a poutavé texty. Je to srdcovka.

eva.haf
14.07.2019 5 z 5

Úžasná kniha o úžasné krajině. Velká spousta zajímavých informací a fotografií.