Zázračná detoxikace

Zázračná detoxikace je kniha, která vás naučí jak zbavit tělo toxinů, ničících vaše zdraví, a pomůže zahájit proces úplné buněčné regenerace, vedoucí k opravdovému uzdravení. Obsahuje abecedu detoxikace a odpovídá na základní otázky, které s ní souvisejí: Proč a kdy detoxikovat? Co můžeme od detoxikace očekávat? Jak detoxikace probíhá a jak dlouho trvá? Vedle toho vysvětluje užívání jednotlivých syrových potravin a bylin pro čištění a léčení každého orgánu a systému i každé nevyváženosti v těle. Podrobně líčí vzájemnou provázanost těla, mysli a duše při nabývání pevného zdraví na celý život. Předkládá doslova zázračnou detoxikační dietu a ukazuje, jak ji máme sladit s běžným životem. Kromě toho zahrnuje celou řadu snadno využitelných odkazů, seznamy bylin a bylinných směsí, vlastnosti potravin, minerálů, fytochemikálií a buněčných solí, recepty na syrová jídla a podrobný rejstřík. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/54097/zazracna-detoxikace-54097.jpg 4.815
Literatura naučná, Zdraví

Vydáno: , Eminent

The detox miracle sourcebook

Kniha Zázračná detoxikace

Mellivora
21.08.2018

Jedna z mých “biblí” ohledně stravy. Když jsem ji otevřela poprvý, měla jsem co dělat abych ji hned nezaklapla, protože prohlášení že člověk není stavěn k tomu aby jedl maso mi přišlo prostě stupidní. Následný popis důvodů, a srovnání masožravců, bíložravců a plodožravců následě upoutal moji pozornost a začala jsem víc přemýšlet. Nakonec jsem se s tou knížkou ztotožnila. V knížce jsou skvěle popsány biochemický procesy při pozření stravy, jaká jídla mají jaké dopady na tělo, a blahodárnost syrové stravy. I když nejsem vegetarian, tahle kniha je pro mě inspirativní. Velmi doporučuju pro rozšíření obzorů :)

ji7967
14.09.2017

Skvělá kniha, obsáhlá, poučná, inspirativní a i přesto, že má občas člověk pocit, že se vlastně detoxikovat nedá (vzhledem k tomu, co vše potraviny, voda, vzduch, oblečení... obsahuje), dává kniha návod, jak to udělat. Za mě skvělé a doporučuji každému.

Pietradi
13.03.2015

Moc pěkná obsáhlá kniha, podložená vědeckými fakty. Pro laiky může být první část knihy, ve které se autor věnuje anatomii a biologickým pochodům v těle, poněkud méně záživná, ale myslím si, že právě tyto informace jsou pro každého, kde se zajímá o výživu a chce porozumět svému tělu, velmi přínosné. Celkově je kniha nabytá informacemi, líbí se mi jak příklady detoxikací, tak uvedené vlastnosti různých bylin. Moc pěkný průvodce pro všechny, kteří chtějí žít zdravý život.

Proč spíme
Proč spíme