Zážitky z karantény

Zážitky z karantény https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/447736/bmid_zazitky-z-karanteny-fck-447736.jpg 3 158 52

I když se svět do pekel řítí, tak lze pořád šťastně žíti! Co si počala Halina Pawlowská, když ji koronavirová karanténa na tři měsíce uvěznila v jedné domácnosti s dcerou, zetěm, vnukem, přítelem, tchyní, synem, sestřenicí a dvěma psy? Začala si vést deník o tom, jak bez úhony přežít i situace, které jsou na zabití!

akinomV
31.12.2020 3 z 5

Příjemné a vtipné oddechové čtení. Od autorky jsem před lety četla Banánové rybičky a pamatuji si, jak jsem se v tramvaji musela smát. Tady jsem si tu dobu trošku připomněla.

kilometr
04.12.2020 3 z 5

Na dvě odpoledne kniha pobaví a několikrát se i zasmějete.Více mě však zaujaly recepty na konci knihy a hlavně pak guláš.Ten si uvařím.60%.

hzd
02.12.2020 3 z 5

Mám Halinu ráda, proto mě tato oddechovka potěšila.

Dixinka
29.11.2020 1 z 5

Čekala jsem víc.

NicaCola
13.11.2020 2 z 5

Čekala jsem, že to bude vtipný... Čekala jsem, že se budu smát... Bohužel

JáraTym
07.11.2020 4 z 5

Zábavná optimistická kniha, která i v dnešních, ne moc snadných dnech dokáže vykouzlit úsměv na tvářit. Jedna z nejlepších od Pawlowské za docela dlouhou dobu.

Alcarmo
30.10.2020 3 z 5

Krátké, oddechové a rychle plynoucí čtení, z něhož si odnáším dva hlavní poznatky. Za prvé, že jsem vděčný autorce za sdílení svých zážitků a pocitů z jarní karantény, a za ty střípky z jejího života. A ten druhý bych shrnul asi tak, že Halina je spisovatelka, která možná neloví v hlubokých vodách – to dá rozum, když jí voda nadnáší, přesto čtenáři sem tam předkládá hlubší myšlenky. Jo, opravdu musím uznat, že i mě těch dvanáct receptů na konci také zarazilo a v duchu jsem se ptal, co tím chtěl básník říci. Ale když se dívám na jednotlivé kapitoly, pak to smysl dává.

magnolia
13.10.2020 5 z 5

Kdo už nějakou knížku H.P. přečetl, neměl by být překvapený ani touto. Nyní na podzim si můžeme přečíst, jak autorka trávila jarní 1. vlnu (víme čeho) a co vařila a co si myslela. K tomu přidává pár vzpomínek a historek. Hodnotím knížku vyšším počtem bodů proto, že mě to většinou bavilo číst (po několika náročnějších knihách), protože popisuje soužití generací a vystihuje realitu (přehání jen občas, to k ní patří) a nešetří nikoho, a už vůbec ne sebe (a to taky každý nedokáže).

Korsika
07.10.2020 2 z 5

Asi jsem čekala něco jiného - spíš něco oddychově pozitivního. A ne jednu depku vedle druhé.

jarmila7388
23.09.2020 3 z 5

Četla jsem od ní i lepší,ale pochmurna doba si asi žádá knihu bez vtipu a smíchu anekdot.

Desdemona18
03.09.2020 2 z 5

Klasika Haliny,pobaví, ale nechápu ty recepty na konci... K čemu to?

kara1959
28.08.2020

To jsem zvědavá, co to bude. :-)