Crescendo

Crescendo https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/191896/bmid_nora-greyova-crescendo-voV-191896.jpg 4 1112 137

Nora Greyová série

Zavržený série

2. díl

(pokračování světového bestselleru Zavržený) Nořin život má stále daleko k dokonalosti, ale aspoň získala strážného anděla. Patch je tajemný, nádherný, magneticky přitažlivý, ale navzdory tomu, jakou roli má hrát v Nořině životě, se chová všelijak, jen ne andělsky. Je ještě vyhýbavější než dřív a k tomu se zdá, že tráví stále víc a víc času s Nořinou úhlavní sokyní Marcií Millarovou. Nebýt Patchova nepochopitelného jednání, Nora by Scotta Parnella, starého rodinného přítele, který se přestěhoval zpátky do města, sotva vzala na vědomí. Jenže Noru ke Scottovi začne cosi přitahovat – navzdory pocitům, které ji varují, že Scott před ní zřejmě skrývá nějaké tajemství. Noru navíc celou dobu pronásledují obrazy jejího zavražděného otce. Začne se zajímat, zda její původ nemá něco společného s jeho smrtí, a následkem toho jí hrozí stále větší a větší nebezpečí. Nora se zoufale snaží zjistit, co se vlastně v minulosti stalo, ale možná že některé události je lepší nechat spát, protože pravda může zničit vše – a všechny, kterým Nora věří a které má ráda.... celý text

Evitsa
26.11.2018 4 z 5

Wow,málo kdy bývá pokračování lepší než první kniha a jsem ráda,že tomu tak je a dala jsem tomu šanci,(nemám ráda nedočtené serie).
Rozhodně se autorka více odvázala ,děj byl víc napínavý od začátku až do konce a zamotaný v dobrým slova smyslu.
Dee tentokrát na mě udělala dojem,jak v první knížce mi nepřipadala jak nejlepší kámoška,tak teď rozhodně byla.A co se asi ještě dozvíme třeba o takové Marcii....
A ten závěr?Takhle by měla končit každá kniha na pokračování!Jak se říká to nelepší na konec....
:-)
,,Tvůj dech smrdí jako dech lháře a lháři plivou oheň..."

Emičkazknihy
14.10.2018 5 z 5

Žárlivost a mrnivost hlavní hrdinky mě PŘÍJEMNĚ PŘEKVAPILA. Možná to některým připadne zvláštní, ale musíte uznat že z Nori přestala být malá chudinka, schovávající se za Patche. Nechci říkat že první díl nebyl dobrý, nebo že ho vidím z jiné prespektivy. Autorka umí popsat dějovou nitku a umí každé postavě vdechnout nádech simpatií. Proto jsem neměla pocit že by se něco mohlo nezdařit, nebo by nějaká postava byla nesimpatická. Tato kniha nás přivedla někam trošku jinam. Mezi dva světy, bylo vidět že přestože žijí na stejné půdě, žijí Nora a Patch v jiných světech. Zatímco Nora žije na zemi, jako obyčejný smrtelník. Patch žije mezi světy, ani anděl ani člověk.
Nebudu psát dál, v tento svět musí objevit každý sám.

hellena1523
06.09.2018 3 z 5

Už z prvního dílu jsem nějak nebyla odvařená, ale musím uznat, že to není špatný. Hlavní postava Nora není taková slepice, jak obvykle většina hlavních hrdinek tohoto věku bývá (a asi jsme všechny tak trochu byly), což je velmi sympatické. Až jednoho dne hlavní postavy nebudou nadpozemsky krásné a jak vystřižené z Vogue, asi otevřu svoji hodobožovou flašu Rumu, ale dobře...Bývalý archanděl se zaníceným akné by asi nebyl dobrý tahák.
Oceňuju, že jsme se konečně dozvěděli něco pořádného o Nořině rodině.
Suma sumárum - lepší průměr a druhý díl překonal ten první, seznamovací.

Slugterra
20.08.2018 5 z 5

To byla jízda! Parádní! Bylo to skvělý! Takový zvrat jsem opravdu nečekala a už vůbec jsem nečekala, že se dozvím tolik věcí ohledně Nořiny rodiny a podobných věcí. Fakt pecka. Byla jsem napnutá jak struna po celou knihu. Však jsem ji taky přečetla za jedno odpoledne, jelikož mě vůbec nechtěla pustit. Ba ani pro vodu jsem v tomhle hicu jít nemohla, jelikož kniha byla na každé stránce.

Super příběh, výborně napsán. Úžasné postavy. Hlavně Nora a Patch, ale i Vee a její vtipné hlášky. :)

Za mě rozbodně 5* ( což je málo), doporučení ostatním a hned jak budu vyrážím do knihovny i pro zbylé dva díly, jelikož se nemůžu dočkat a taky nechci aby mi je někdo sebral a já musela čekat. Což by mě nejspíš zabilo...

LadyHip
04.07.2018 4 z 5

Ale to jsou my zvraty. Sice se toho v celé knížce zase tolik nestalo, o to našlapanější byl konec. Řekla bych, že tenhle díl byl o fous slabší než první, ale i tak se skvěle četl a bavil. Tak jedeme dál.

Evka3814
27.06.2018 5 z 5

Opět pěkné čtení. Napínavá a odpočinková kniha

Market116
09.05.2018 5 z 5

Do této série jsem se přímo zamilovala. Napětí a romantika...to prostě zbožňuji ♥
Noru mám pořád stejně ráda, ale byly chvilky, kdy jsem měla chuť jí proplesknout...především za její tvrdohlavost. Já jsem o Patchovi (Jevovi ♥) ani na chvilku nezapochybovala...no dobře, tak možná jednou a to kvůli té nesnesitelný Marcie...ta mi lezla šíleně na nervy...díky za Vee :) Jinak Rixon mě dost překvapil...to jsem nečekala. Scotta jsem si moc neoblíbila, i když na konci už mi tolik nevadil...bála jsem se, aby s ním Nora nechodila, navíc ten polibek :(. A když jsem byla na předposlední stránce, říkala jsem si, že to bude mít zase krásný konec...ale neměl. Takže jdu rovnou na další díl. Rozhodně doporučuji.

Fizulka71
29.03.2018 4 z 5

Tak tohle bylo vážně crescendo... Ze začátku romance jak žurnálu a najednou prsk! a bylo to fuč. Patch se otáčí o 360 stupňů za jinou sukní a člověk je celý domatený, cože se to k sakru zase zmastilo. Odhalení na konci vygraduje a jednomu málem vypadnou voči z dolíků. Super prostě!

wildXchos
31.01.2018 5 z 5

Tenhle díl mě nebavil tolik, jako první, možná proto, že Nora moc nebyla s Patchem, ale i přesto si zaslouží 5*. V knize bylo hodně napětí a taky smutku.

maja8148
03.01.2018 2 z 5

Asi tak milionkrát jsem měla neuvěřitelnou chuť knihu položit a vlastně ani nevím jak jsem se přes těch 200 "srdcevých" stran dostala.

Roux
20.11.2017 1 z 5

Abych pravdu řekla, tak jsem myslela, že tu hysterii Nory budu snášet líp... Bohužel. Jednu hvězdičku dávám za snahu a druhou za posledních pár stránek. V některých pasážích jsem se tedy opravdu ztrácela a pak mě to vyfluslo tak, že jsem nevěděla v čem jedu

DéňaPéňa
26.10.2017

Stejně jako první díl, i tento jsem přečetla během chvíle. Doporučuji.

Beatrisie
17.10.2017 5 z 5

Skvělé:)

TerezaMondeková
17.09.2017 5 z 5

Myslím, že první díl byl o trošičku lepší. Docela mě prudilo, jak byla Nora žárlivá. Na jednu stranu se to dá pochopit, protože Marcie byla opravdu jak pijavice, ale občas to Nora dost přeháněla. Měla jsem chuť ji občas proplesknout, aby se vzpamatovala a neztrapňovala se. Ale jinak v knize nechybělo napětí, nebezpečí, trocha romantiky a zajímavý konec. Dost se mi líbila i postava Scotta.

Sima890
04.09.2017 5 z 5

Oproti Zavrženému bylo Crescendo slabší, ale dávám 5*
Děj byl napínavý a i s rodinným dramatem, nečekané... I Harrisonův vrah byl nečekaný
Akorát Nora byla hrozně žárlivá..

Mellisek
21.08.2017 3 z 5

Většina čtenářů se shodeme, že tento díl byl opravdu slabší nic méňě zase se tu rozvrhnul děj okolo toho jak to vlastně je. Kdo je proti komu. Každopádně Nora se tu chovala jako pipka, zas na druhou stránku není se čemu divit byl to její první vztah. Prostě tenhle díl byl slabší po všech směrech, ale rozhodně doporučuji to s autorkou nevzdat.

katkaq
02.08.2017 2 z 5

Tak tenhle díl mě po tom první, který byl naprosto dokonalý, zklamal. Nora byla žárlivá a naivní a pitomá. Když jsem četla některé kapitoly, rvala jsem si vlasy a nevěděla jestli mám brečet nebo se začít hystericky smát. A ohledem na první díl tuhle sérii dočtu, ale možná bylo lepší nechat pouze první díl a do série se nepouštět.

Majdule
29.04.2017 4 z 5

Zpočátku mě trochu štvala Nořina žárlivost a Patchova vyhýbavost. Oproti tomu mě zaujala rozvíjející se zápletka andělů. A jak se upravuje vztah mezi hlavními hrdiny, roste i moje spokojenost.

Kiwi24
07.04.2017 4 z 5

Okamžitě přečtené. Krása. Co dodat?

bartule
17.01.2017 5 z 5

Jsem nadšená a stejně jako první díl i tento jsem zhltla za jeden den. Prostě autorka vytvořila originální, neuvěřitelně čtivé a poutavé dílo nemůžu jinak než chválit, chválit a chválit.

vraždy láska andělé

Becca Fitzpatrick