Závist

Závist https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/14729/mid_zavist-MtE-14729.jpg 4 37 5

Ženský román anglické autorky líčí se sympatickým nadhledem soužití čtyř dívek, z nichž právě hrdinka má nejmenší úspěchy v lásce i kariéře. Sedmadvacetiletá žena se marně pokouší prosadit se jako sochařka, je dosud závislá na rodičích, nachází jen podřadné zaměstnání a navíc se zamiluje do svého ženatého šéfa. Komplexy méněcennosti ještě prohlubuje její krásná mladší sestra, která uštěpačně komentuje každý další neúspěch. Na samém pokraji zoufalství dívka zjistí, že to s ní není tak strašné a že láska na ni čeká tam, kde ji léta přehlížela.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , BB art

Venus envy , 1998

veruskaveve
12.05.2017

Na oddech dobré, ale ve skutečnosti asi dost hloupý příběh, až skoro nelogický, reklamy na výrobky mě dost štvaly. Když nechci používat mozek, tak pro ní sáhnu na vyplnění volného času.

Teruuu
03.05.2017 5 z 5

Tuto knihu jsem četla jako první od této spisovatelky a od té doby jsem si koupila všechny.

pove
07.07.2014

Dost hloupoučký příběh s dost hloupými ?reklamami?

petra106
03.07.2013 4 z 5

První polovina byla celkem nezáživná, ale pak věci nabraly spád a kniha se četla moc dobře.

Izu
22.07.2011 5 z 5

Podle mě její nej kniha,super!

Louise Bagshawe (p)
anglická, 1971