Zatímco jsi spala

Zatímco jsi spala https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/376065/bmid_zatimco-jsi-spala-HBV-376065.jpg 4 254 72

Alex se probudí připoutaná na operačním stole. Muž, který se nad ní sklání, není lékař a volba, do které ji nutí, je nevýslovně absurdní a krutá. Když však Alex znovu procitne, nemá na těle žádné stopy po zranění. A vůbec nikdo jejímu hrůznému zážitku nechce věřit, proto začíná Alex časem pochybovat o svém zdravém rozumu… Dokud se nesetká s další obětí.... celý text

Literatura světová , Detektivky, krimi , Thrillery

Vydáno: , Alpress

Don't Wake Up , 2017

anája
29.03.2023 4 z 5

Kniha nepostrádala napětí. Detektiv byl moc sympatický. Laura Bestová na zabití. Pachatele jsem neuhodla. Škoda ze se nedala dohromady raději s detektivem.

Leena
05.07.2022 4 z 5

Na debut to bylo příjemné překvapení, bylo to napínavé a zábavné.
Jsem zvědavá na druhou knihu této autorky.

čef
29.04.2022 4 z 5

Na prvotinu určitě zdařilé, i když jsem tu a tam nebyl s fabulací tak úplně spokojen. Tolik námahy pachatel vynaložil a jakéže to odměny se dočkal? Mimo napětí, co bude s naší hrdinkou a kdo jí uvěří, už toho navíc moc nenajdete, ale to ani nečekáme, že.

Evkae36
16.02.2022 2 z 5

Přišlo mi to dost takové hodně našroubované A vůbec přitažené za vlasy.

Mirin1349
07.10.2021 4 z 5

Hra na doktora a pacienta v tak trochu jiném a pěkně zlověstném pojetí. Lékařské prostředí je odedávna zajímavé a lákavé ať už pro knihy, seriály nebo filmy a nejinak je tomu i v tomto případě, četlo se to celé dobře. Hned začátek mě příjemně naladil na další stránky. Od půlky byl příběh sice předvídatelný, ale to nic nemění na tom, že i tak to bylo napínavé a celkově dobře napsané.

Doubravka1975
15.08.2021 5 z 5

Skvělý a napínavý thriller z lékařského prostředí.

allfonsa
21.05.2021 5 z 5

Kniha mě bavila, netušila jsem kdo je pachatel, a chvílí jsem i váhala zda si to hlavní hrdinka opravdu prožila a stejně jako ostatní pochybovala o její příčetnosti

Adee.K
03.03.2021 1 z 5

No... Do této knihy jsem se pustila hlavně proto, že už jsem neměla co číst. Má očekávání nebyla vysoká, ale asi byla vysoká na poměry tohoto příběhu... Naprosto nesympatická hlavní hrdinka, ukňouraná, ubrečená, neustále se lituje. Zaujalo mě to tajemno okolo toho, jestli se hrdinka opravdu zbláznila nebo to na ni někdo navlékl, ale to bylo tak všechno. Jinak průměrná detektivka.

Matilda
20.11.2020 4 z 5

Napínavá, čtivá kniha.

mystar
21.10.2020 4 z 5

Kniha se mi libila. Byla napinava, ctiva a plna zvratu. Desivy a blaznivy pribeh doktorky, ktere se rozpada kariera a dobre jmeno diky psychopatovi. Dobre psycho.

Meggie7
29.07.2020 5 z 5

moc se mi líbila, dobrý námět, zajímavé zpracování, i když toho už bylo chvílema dost, ale super psycho..přečetla jsem za dva dni.. doporučuji..

iluz3
24.07.2020 3 z 5

Námět dobrý, ale po druhý už bych to nečetla, celé mi to přišlo přitažené za vlasy.

terinkha
22.06.2020 3 z 5

Myslela jsem, že dám víc, ale tak nějak mi přijde, že si to tahle kniha nezaslouží.
Zápletka rozhodně zajímavá, ale hlavní hrdinka mě chvílema fakt rozčilovala (chlast a diazepam vyřeší všechno) a celkově to pro mě asi nemělo ten "wow" efekt, kdy bych ležela přibitá v posteli a nemohla odtrhnout oči od knihy.
A takový to klišé, jak od fešáka přesedlá k šeredovi, co má ale citlivou duši...To bylo taky trochu off topic.
Moc sympatickej mi byl pan detektiv, zato madam pinda Laura závistivá Bestová, ta byla na facku.
Pro mě vcelku odpočinkový víkendový čtení. Neurazí, nenadchne. Lepší tři hvězdy.

orinka3
15.06.2020 4 z 5

Nejhorší na světě je asi to, když je vám zle a nikdo vám nevěří. To se stalo lékařce Alex. Poněkud spletitý thriller se zajímavým vyústěním. Nemyslím, že by se to mohlo v reálném životě přihodit, ale v knize klidně. Četlo se to skvěle, napínavé to bylo ažaž a pachatele se nedalo tipovat snadno.

Janaves
14.06.2020 3 z 5

Lehce přitažené za vlasy,ale dalo se to číst.

Kristyna899
25.03.2020

Kniha mě nebavila, ani jsem nedočetla.

andrea7191
03.03.2020 3 z 5

Kniha není špatná, ale trochu mi vadil styl psaní, na který nejsem zvyklá a moc mi neseděl. Ale to je jen můj problém. Nicméně mě to bavilo až do chvíle, kdy vyšla najevo zápletka. Pak už mi to přišlo dost přitažený za vlasy a vlastně ani ne moc originální. Ale rozhodně stojí za přečtení.

morava
30.01.2020 4 z 5

Na prvotinu to rozhodne nebylo spatne. Bavilo me nemocnicni prostredi, ve kterem se tento psychologicky thriller odehrava. V kuzi hlavni hrdinky bych vsak nechtela byt ani nahodou. Musi to byt dosti deptajici, kdyz se vam stane neco hodne neprijemneho , a nikdo vam to nechce verit, ani ti nejblizsi.

Danago
03.01.2020 5 z 5

Originální thriller. Má detektvivní zápletku, ale podle mě je to více thriller. Zápletka je viděna z pohledu ženy a proto kniha možná oslloví více čtenářky.
Knížku jsem přečetla jedním dechem. Je napínavá a chvílemi jsem se i trochu bála . Hlavní hrdince Alex jsem celou dobu fanndila a zároveň jsem se o ni bála. Deptalo mě, že jí nikdo nevěří.
Za mě moc povedená knížka, která mě bavila od začátku do konce.

Lotka
01.01.2020 2 z 5

Začalo to dobře, pak už jen táhlý příběh bez napětí. Vraha jsem netipla dobře, takže aspoň tak.

prvotina lékařské prostředí psychologické thrillery

Liz Lawler
britská
2018  76%Zatímco jsi spala
2019  73%Dokud tě nenajdu

Kniha Zatímco jsi spala je v