Zastav se na chvíli

Zastav se na chvíli https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/115614/zastav-se-na-chvili-115614.jpg 5 1 1

Řada rádců „Skřítkova pomoc“ Vás může povzbudit a být Vám pomocí při orientaci ve složitosti citů a pocitů a při zvládání emocí v různých životních situacích. Knížečky obsahují stručné texty, jejichž autoři mají v daných oblastech bohaté zkušenosti. Každý text je doplněn černobílými, vtipnými a výstižnými ilustracemi. Pospícháte? Samozřejmě, že ano. Ale nemusíte to dělat tímto způsobem. Můžete zvítězit nad takovým systémem dříve, než vás vyčerpá. Knížečka o tom, jak se na chvíli zastavit, nabízí třicet pět konkrétních rad, jak znovuobjevit něco, co už máte: čas, dostatek času. Tato pěkná knížečka vás bezpečně zavede k pokojnému a uvolněnému využití času – a pomůže vám oslavit nekonečnou cenu času, nesmírně vzácnou hodnotu zvanou život. 80 (84) stran, brožovaná, 102 x 148 mm, černobílé ilustrace... celý text

Literatura naučná Psychologie a pedagogika
Vydáno: , Doron

Slow-down therapy

EvikU.
04.12.2020 5 z 5

(SPOILER) Tahle milá malá knížečka mě potěšila právě teď před Vánoci. Kdy má člověk pocit, že musí víc, musí tohle a tamto. Ale on vlastně nemusí. Je teď moc uspěchaná doba. A je potřeba se na chvíli zastavit. A oddechnout. Přemýšlet a žasnout jak krásný je svět a věci v něm. Je to jednohubka na čtení, ale spousta pravdy v ní.

Dopřej si čas k lenošení a nicnedělání. Odpočívat není přepych, ale nezbytnost.

Udělej si čas, aby sis hrál - dělej věci, které děláš rád. Na věku nezáleží, dítě ve tvém nitru se potřebuje zotavit.

čas organizace času životní styl

Linus Mundy
americká
2004  100%Zastav se na chvíli
2003  60%Jak překonávat deprese
2006  0%Žízen po království Božím
2006  0%Bůh není samotář

Kniha Zastav se na chvíli je v