Zašlá chuť morušek

Knížka inspirovaná fotografiemi Krkonoš odráží autorův niterný vztah k těmto horám, na které vzpomíná tak, jak je poznal v dobách svého mládí jako mimořádně půvabný kout, plný vznešenosti, pohody a harmonie.

https://www.databazeknih.cz/img/books/97_/97525/zasla-chut-morusek-8Iy-97525.jpg 4.76
Literatura faktu, Literatura česká
Vydáno, Vestri

Kniha Zašlá chuť morušek

Miladad
10. listopadu

Nádherně poetická knížka která ve vás vyvolá touhu vyrazit ven a možná taky vzít zpátky čas. Každopádně doporučuji všem, kteří mají rádi přírodu a zároveň při čtení nikam nespěchají...

katarina4591

Už dlouho jsem nečetla něco tak krásného. A něžného jako zpěv všech těch lindušek,stehlíků a slavíků .....

za zmínku stojí napsat, že nové vydání od Správy KRNAP, je doprovázeno nádhernými ilustracemi

Lesapán
09.10.2018

Krásná, poetická a nostalgická kniha (jedná se spíš o stručnější soupis zaznamenaných vzpomínek) o Krkonoších. K tomu nezaměnitelný styl a jazyk Míly Nevrlého tak, jak ho známe i z jeho jiných počinů. Rozhodně nesmí chybět v knihovničce žádného nadšence Míly :)

Pozn. Zašlá chuť morušek je též obsažena např. v knize Větrného toulání v hedvábných časech.

Gwlanche
22.05.2018

Milá kniha o mládí stráveném v divokém kraji Krkonoš. Více takových knih! Děkuji, pane Nevrlý.

Fabrika
Fabrika