Zásilka od mrtvého / Bohyně domácího štěstí / Velké sólo / Poslední šance

Zásilka od mrtvého / Bohyně domácího štěstí / Velké sólo / Poslední šance https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/146229/bmid_zasilka-od-mrtveho-bohyne-domaciho--4uj-146229.png 4 22 4

Svazek obsahuje zkrácené verze čtyř úspěšných románů světových autorů různých žánrů. Jednotlivé tituly jsou doplněny stručnými medailony autorů. Tami Hoag: Zásilka od mrtvého - Lepší, než být dobrý, je mít štěstí. To je heslo poslíčka Jace Damona. Co si ale počít, když se nedopatřením připlete do situace, která už stála život jednoho z jeho klientů, a vrah je nyní v patách právě jemu? Může se svěřit policii, nebo bude lepší spoléhat sám na sebe, jak se mu za devatenáct let života stalo druhou přirozeností? Sophie Kinsella: Bohyně domácího štěstí - Právě když se má Samantě Sweetingové splnit její životní sen, ukáže se, že se nedopatřením dopustila chyby, jaká se v tvrdém světě právníků neodpouští. Po panickém útěku z Londýna nachází útočiště na venkově a k vlastnímu údivu přijímá místo hospodyně, ačkoli nemá ponětí, jak udržovat dům a neumí uvařit víc než topinku. Pen Hadow: Velké sólo - Dvacátého května 2003 dosáhl Pen Hadow severního pólu a splnil si tak sen, který ho zaměstnával přes patnáct let. Sám a jen s vybavením, které uveze na saních, urazil v nevypočitatelně se měnících končinách sněhu a ledu cestu dlouhou přes sedm set kilometrů. V knize vysvětluje čtenářům, co ho k tomu vedlo, a podrobně líčí, co na své pouti zažíval. Michael Connelly: Poslení šance - Detektiv Harry Bosch se po nuceném odpočinku vrací k losangeleské policii do oddělení nevyřešených případů. Záhy se ukazuje, že ani sedmnáct let, které uplynuly od vraždy středoškolačky Rebeky Verlorenové, nestačilo pohřbít okolnosti zločinu natolik hluboko, aby současné vyšetřování nezvedlo vlny dosahující až na nejvyšší místa.... celý text

Literatura světová , Romány

Vydáno: , Reader's Digest Výběr (ČR)

Kill the Messenger / The Undomestic Goddess / Solo / The Closers , 2005

Luigi1
26.02.2023 4 z 5

Docela jsem se pobavil při Velkém sólu

jakub7018
24.06.2022 4 z 5

Bohyně domácího štěstí je z tohoto souboru za mne favorit. Dostal jsem se k tomuto dílu náhodou a autorka si mě okamžitě zaháčkovala. "Hlášku" s žehlícím prknem/koštětem Harryho Pottera dlouho nezapomenu. Doporučuji všemi dvaceti, slupnete čtivou formou velmi rychle a opravdu jsem se zasmál. Skvělé.

Darami87
22.01.2015 3 z 5

Líbila se mi Bohyně domácího štěstí. Opravdu jsem se nad knihou pobavila.

inule
27.08.2013 4 z 5

Moc se mi líbilo Velké sólo o cestě na pól, fascinující čtení o zemi plné snehu a ledu a o lidském úsilí splnit si svůj sen. Obě detektivky také pěkné počteníčko. Poslední šance je o trochu čtivěji napsaná. Rozhodně si od tohoto autora něco dalšího přečtu.

zkrácená verze

Michael Connelly
americká, 1956
Tami Hoag
americká, 1959

Kniha Zásilka od mrtvého / Bohyně domácího štěstí / Velké sólo / Poslední šance je v