Zasáhli mimozemšťané a katastrofy do vývoje lidstva?

Zasáhli mimozemšťané a katastrofy do vývoje lidstva? https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/21291/bmid_zasahli-mimozemstane-a-katastrofy-d-GEu-21291.jpg 3 20 1

Navštívily Zemi někdy v minulosti rozumné bytosti z jiných planet? Vypovídají o těchto návštěvách staré indiánské příběhy, sochy na Velikonočním ostrově, pyramidy či biblické příběhy? Existovala Atlantida, Lemurie a jiné civilizace? Není epos o Gilgamešovi první kosmonautickou reportáží? Tyto a desítky dalších otázek vzrušují čtenáře na celém světě. Odpovědět na tyto sugestivní otázky se snaží manželé Malinovi ve své knize.... celý text

Gard
30.11.-0001 1 z 5

Knihu jsem začala číst s velkým nadšením, neboť všechny tyto nezodpovězené otázky mne fascinují. Musím však přiznat, že jsem jí byla zklamaná, protože se především snaží o rozumné vysvětlení všech záhad. Tedy nic pro mne. Já si nic rozumově vysvětlovat a zdůvodňovat nechci. Jeden bod ode mne získává za Henochův příběh, který jsem do přečtení této knihy neznala. Co k tomu dodat?Jedině snad: Zlatý Däniken! Aneb jak praví pan Einstein:
"Tajemno je to nejkrásnější,co můžeme zažít. Je to zdroj veškerého opravdového umění a vědy." Albert Einstein

záhady mimozemšťané

Autoři knihy

Jaroslav Malina
česká, 1945
Renata Malinová
česká, 1946

Kniha Zasáhli mimozemšťané a katastrofy do vývoje lidstva? je v