Zásady ekonomie

DOTISK ÚSPĚŠNÉHO TITULU! Uznávaná učebnice ekonomie obsahuje všechna témata nezbytná pro kompletní kurz ekonomie. Výklad zahrnuje jak vysvětlení výchozích pojmů a metodologie, tak otázky mikro i makroekonomie, fungování finanční soustavy a úlohy státu v ekonomice. Kniha je určena jak studentům vysokých škol, tak svým praktickým pohledem na ekonomickou realitu je odpovědí na mnohé otázky vyššího i středního managementu. Knihu přeložil kolektiv pod vedení prof. Ing. Milana Sojky, CSc....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/26458/zasady-ekonomie-26458.jpg 4.733

Principles of economics (1995)

Literatura naučná, Ekonomie a obchod
Vydáno:, Grada

papaja
16.01.2017

Naprosto nejlepší učebnice, se kterou jsem měla tu čest se setkat. Podrobné vysvětlení základů ekonomie, čtivě napsaná - hlavně po přečtení pár stránek nemáte pocit, že jste asi totálně hloupí a už nedokážete vnímat naprosto nic dalšího.

Auguri
26.03.2013

Jednoduše vysvětlené základy ekonomie. Snadno pochopitelné i pro laika. Po pozorném přečtení budete rozumět základům ekonomie a lépe se orientovat v některých novinových článcích nebo pol. diskuzích. Hlavní kniha pro bakalářské státnice z ekonomie na Ekonomicko - správní fakultě Masarykovy univerzity (2011).

deynna
16.08.2012

Opravdu dobrá knížka - dobře a téměř polopaticky vysvětluje mikroekonomii a makroekonomii od naprostých základů, obsahuje spoustu příkladů z praxe, zajímavostí. Je zaměřená spíš na pochopení principů a souvislostí, matematiky a příkladů je tu málo.
Pozor, obsahuje tu a tam chybu, předpokládám, že vlivem překladu (přehozené popisky os grafu, přehozené pojmy ), takže u čtení je potřeba pořád přemýšlet. Ale není to tak, že by tam byla chyba na chybě, to zas ne.

Oter
03.10.2011

Jedna z ekonomických biblí - bez tohoto díla bych asi mikro a makro nedala :D