Zas a zas

Zas a zas https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/453125/bmid_zas-a-zas-ORT-453125.jpg 4 14 2

V den teroristických útoků na newyorská Dvojčata dostane patnáctiletý Arnmundur svůj první mobilní telefon a vzápětí se vrhá do prvního vážného vztahu. Zhruba ve stejnou dobu se Stefán, bubeník slavné kapely, vybourá v autě a při nehodě zemře jeho výrazně mladší spolujezdkyně. O patnáct let později se cesty těchto dvou mužů protnou. Na povrch vyplouvá téměř zapomenutá minulost, ožívají stará tajemství, jitří se rány po zklamání a roste touha po pomstě.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: ekniha , Beta-Dobrovský

Aftur og Aftur , 2017

Teclaireddy
17.06.2022 3 z 5

Zvláštní kniha...dlouho jsem nevěděla, jakým směrem se příběh vydá, a závěr mě moc nepřesvědčil. Postava Addiho mě docela bavila, Stefán už méně - přišlo mi, že si v jeho psychologii autor ukousl až moc velké sousto.
Román je spíš takovým vhledem do moderní přetechnizované společnosti.

DariDerek
22.12.2020 4 z 5

Zas a zas je velmi nenápadná kniha, která vás možná neuhrane svou obálkou, ale svým obsahem by určitě měla, pokud ji dáte šanci. Patří do edice evropské literatury a její autor, Islanďan Halldór Armand napsal příběh, který má v sobě obrovskou sílu a ač se zaměřuje na národnost, která mi není příliš blízká, děj mne dostal do kolen. více v recenzi v záložkách

Island islandská literatura severská literatura

Autorovy knížky

Halldór Armand