Záhrobie

Záhrobie https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/123820/mid_zasveti-CYS-123820.jpg 4 250 40

Zář série

Bethany sa pomaly spamätáva z vyčíňania mocného démona Jaka Thorna. Život v mestečku Venus Cove sa vracia do starých koľají. Nikto netuší, že Jake pripravuje pomstu štýle – na Dušičky, v deň, keď sa stretáva svet mŕtvych so svetom živých, využije príležitosť a Bethany unesie do záhrobia. Milosrdný anjel však vo svete číreho zla nemôže žiť večne a je iba otázkou času, kedy dôjde k rozhodujúcemu stretnutiu medzi pekelnými a nebeskými mocnosťami. Svet stojí na pokraji apokalypsy. Ktorá strana prejaví viac odvahy v rozhodujúcich okamihoch? Nepohltia pekelné plamene nakoniec aj tú najčistejšiu lásku? Xavier, Gabriel a Ivy sú rozhodnutí nájsť Bethany, no pekelné brány sa neotvoria pred hocikým. Pomocnú ruku musí podať aj najmocnejší archanjel Michal.... celý text

Literatura světová , Fantasy , Pro děti a mládež

Vydáno: , Ikar (SK)

Hades , 2011

DvěTéčka
19.03.2021 3 z 5

Oproti prvnímu dílu se mi druhý díl zdá malinko lepší, ale stále takové nic moc. Mám rada fantasy a anděly v knihách ale bohužel nevím je to takové neslané - nemastné.

Damonka12
22.11.2019 3 z 5

3,5 trošku lepší průměrná fantasy.

wildXchos
02.05.2018 3 z 5

Stejně jako předchozí díl, byl i tenhle hodně zdlouhavý, kniha by stačila zkrátit tak na polovinu, hlavní akce je na začátku a na konci. Nápad je moc hezký, ale je poznat, že je autorka hodně mladá.

Poeta.kno
29.04.2018 4 z 5

Tento druhý díl mi přišel lepší než první, má trochu méně předvídatelný vývoj, ikdyž je hlavní dějová linie dopředu jasná. Jsem zvědav, jak celý příběh vyústí ve třetím díle

ivedoo
19.04.2018 5 z 5

Naprosto skvělé zakončení série. Celou dobu jsem tušila, že to tak dopadne :) Prostě skvělý happy end, ikdyž se Beth musela něčeho vzdát, ale za lásku stojí bojovat :)

TerezaMondeková
16.11.2017 3 z 5

Mám úplně stejné pocity jako u prvního dílu. Líbila se mi, ale nic originálního, jednoduchá oddychovka. Do posledního dílu jdu. Zajímá mě, jak všechno dopadne.

Lee7
25.05.2017 4 z 5

Druhý díl byl pro mne lepší než první. Hezky se začali všichni vybarvovat a ucelovat :) Opravdu moc hezky sepsané a těším se na poslední díl.. co všechno se stane a jak to dopadne.

Shinju
06.10.2016 5 z 5

Pokračování knihy se mi líbilo stejně jako předchozí díl. Určitě stojí za přečtení. :)

Viviana-Mori
17.09.2016 4 z 5

Musím s potěšením říct, že druhý díl byl značně lepší. Pojetí pekla se mi líbilo, zajímavě vymyšlené. :) Ačkoliv jsem první díl vcelku odsoudila a nechtělo se mi moc pokračovat, tady už se fakt něco dělo a chvilkami mi kniha přišla i depresivní. Takže jsem ráda, že jsem pokračovala a jdu zvědavě na poslední díl.

Madlenkačte
20.05.2016 5 z 5

Nebavila mě tolik jako první díl, ale stálo to opět za přečtení. Jen ten Gabriel mi pořád vrtá hlavou - jestli to někdy rozjede s děvčetem :)

TheMelorry
11.05.2016 5 z 5

Už je to nějakou dobu, co jsem četla první díl a ten se mi moc nelíbil. Proto jsem od druhého dílu nic moc nečekala. A bylo jsem vážně překvapená. Tenhle díl byl zajímavý od začátku do konce a nemohla jsem se od něj odtrhnout. Bavilo mě sledovat osud Beth a postavy, které mi přišly v jedničce nudné a nezajímavé mě mile překvapili. Prostě skvělé.

Lenishka
29.01.2016 5 z 5

Kniha se mi dobře četla a byla to pěkná série, líbila se mi jména postav, dále pěkné obaly knih. Nakonec jsem si myslela, že se stane člověkem a taky že se to stalo, bylo mi jasné hned od začátku, že tato série skončí tím, že Beth a Xavier zůstanou spolu. Celkově to je jiný šálek kafe než čtu, ale zařadila bych si jí do své domácí knihovny. Musím autorku pochválit, že je celkem mladá a napsala povedené knížky, a jsem zvědavá, co od ní vyjde příště. Celkové hodnocení je Dobré++++

viki.jp
21.01.2016 4 z 5

Druhý díl jsem začala číst s ohromným nadšením a očekáváním. Některé pasáže mi však přišly zdlouhavé a děj v Zásvětí se chvílemi tak nějak motal pořád dokola. Příjemným spestřením bylo "sledování" dění na zemi. Knížka je čtivá a stránky ubíhají hodně rychle. Jsem zvědavá jak to všechno dopadne :)

1259
15.12.2015 4 z 5

Velmi se mi to líbilo. A sem ráda, že se nakonec Bethany dostala ke Xavierovi. Za mě velmi dobrý.

ivzu77
07.11.2015 4 z 5

Druhý díl se mi opět četl velice dobře. Popoháněla mě zvědavost, jak se Beth ze Zásvětí dostane. Její projekce nám umožnily sledovat děj stále z jejího pohledu vypravěčky. Jake Thor jako temný kníže podsvětí se mi líbil , ale Xavierovi fandím. A pohled na archanděly v plném kráse si představuji úchvatně.
Jdu na třetí díl.

Natyyy4444
15.08.2015 5 z 5

Páni,tak tohle jsem opravdu nečekala.Děj byl úžasný! Vážně smekám před spisovatelkou,protože tahle série se mi hrozně líbí.
V prvé řadě mi bylo Jaka líto,protože to vypadalo,že jí má opravdu rád,ale potom co udělal,co jí slíbil a potom řekl,že jí lhal,tak to mě přesvědčilo,že jí rád neměl.:D Ale stejně mi ho bylo líto.No,ale na konci mě úplně dostalo,jak Xavier požádal Beth o ruku.:o Vrhám se na další díl! Jsem zvědavá,jak to celé dopadne!:)

DarkAnn
27.03.2015 4 z 5

Všechni díly totálně miluju :D Četla jsem to, už dávno, ale pořád si pamatuju, jak jsem čekala, kdy vyjde další díl :D :D

TheB
02.03.2015 3 z 5

No, podle recenzí jsem myslela, že se mi druhý díl bude líbit víc než ten první. Ale ani ne. Jo, určitě se tam toho dělo víc než v prvním dílu, ale prostě mě to nějak nebavilo a přišlo mi to takový zdlouhavý.
Trochu mě štvalo, že je Xavier až moc dokonalej. Nevadí mi, že se chová jak se chová, spíš mě štvalo jak všechno umí a ve všem je nejlepší. No nic.. je to knížka no :)
A já myslela že v prvním díle Bethany nejedla maso? No ve druhym díle na to nějak zapomněla..
Ale tak.. špatný to nebylo, aspoň se pořád něco dělo.

Verína01
22.01.2015

Není Co sidst. Kniha prostě úžasná!!:3
Někdo sem píše že nechápe proč byla v zásvětí, proč vyvolávaly duchy že jsou pitomé, proč tam Hanna a Tuck zůstali a že ro bylo o ničem když nebyla Bethany s Xavierem.
Takže:
1) Byla v Zásvětí porto ro, aby ta knížka o něčem Byla
2) Vyvolávaly duchy protože jsou pitomé, a nějak ta knížka začít musela
3) Autorka se rozhodla tån Hannu a Tucka nechat nejspíš protože věděla že tak šťastné konce nejsou a vknize mmusí být i smutek a zklamání
4) Jake chtěl Bethany protože ona ho odmítla a on jí chtěl dokázat že Démoni se neodmítají a že stejně dosáhne svého.
5) Bethany s Xavierem spolu nebyli aby to o něčem bylo. V prvnín díle jste si stěžovali, že kniha není nov než o vzatu Beth s Xavierem, tak je druhý díl ostřejší. Kdybi byli spolu tak by jste si zase stěžovali-_-
Celkoví dojem je BOŽÍ!!:'3 Kniha je napínavá, romantická, dramatycká atd.. Prostě doporučuji. I oval je supr:)

Laurel
31.12.2014 2 z 5

Musím říct, že jsem knížku po několika kapitolách odložila asi na měsíc. Ale když jsem si jí pak zase vzala, a blížila se ke konci, bylo to čím dál tím lepší. Je to asi divný, ale v několika případech se mi Jake zamlouval. Ale kam se hrabe na Xaviera. Jsem zvědavá na poslední díl, jelikož tenhle skončil tak, jak skončil. :)

australská literatura andělé

Alexandra Adornetto