Zapovězené země - průvodce hráče

Zapovězené země - průvodce hráče https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/461088/bmid_zapovezene-zeme-pruvodce-hrace-d1G-461088.png 5 6 1

Průvodce hráče pro RPG Zapovězené země v pevné vazbě. Kniha obsahuje pravidla pro rychlou tvorbu postav, nelítostný boj, smrtící magii, nebezpečné cestování a budování vaší vlastní tvrze - to vše snadno přenosné i do jiných herních světů. Tuto příručku využijí při hře všichni hráči - jak hráči postav, tak vypravěč. Bude vám stačit jedna pro celou družinu, ale pohodlnější je mít k dispozici výtisků více. Pravidla jsou přehledně a čtivě sepsána, opatřená nádhernými ilustracemi a užitečnými herními tipy zkušených autorů RPG.... celý text

Morbidus
Morbidus
17.09.2023 5 z 5

Ano, pro mně osobně naplňují Zapovězené země potenciál toho, jak hrát temněji laděné dobrodružství. Jestli bude humornější či smutnější už bude záviset na konkrétních okolnostech. Každopádně jde na první pohled o pravidla, která se nebojí hráče zabíjet a to se cení. Pokud vám pravidla rovnou dají najevo, že hráči nejsou hrdinové, ale jen dobrodruzi ženoucí se za mocí a slávou, jsem tu správně.
Pravidla jsou členěna velmi přehledně, nadto mají ještě dvě záložky, takže bloudění v knize nehrozí. A já si nemůžu pomoc - je to vymazlená záležitost. Font písma, text a působivé černobílé ilustrace budí atmosféru ještě dřív, než začnete hrát. A možná že někomu budu připadat divný (ale já to prostě cením), ale použitý papír, pevné desky a materiál příjemný na omak mě velmi těší. Tohle je kvalitně vyrobená kniha se vším všudy.
Nejde o knihu pro úplné RPG začátečníky, ale protřelejší dobrodruzi si ji užijí.

RPG - hry na hrdiny

2020  93%Zapovězené země - průvodce hráče