Zapomeň na minulost

Sedmadvacetiletá Saša přišla před lety o otce a starší sestru Mišku, oba zahynuli pod lavinou v horách, kam vzal otec-horolezec poprvé jednu z dcer s sebou. Saša si myslí, že o tragédii ví všechno, ale stačí celkem bezvýznamná událost – že si Saša vezme na pohřeb strýce perlový náhrdelník, který kdysi otec daroval matce – a spustí se řetěz událostí, který ji rázem vrátí do minulosti, a ona zjistí, že všechno bylo trochu jinak. Zobrazit méně...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/391626/zapomen-na-minulost-lnS-391626.jpg 4.469
Vydáno, Motto

Zabudni na minulosť, 2010

Kniha Zapomeň na minulost

Josh

U téhle knihy nevím z čeho vybrat - červená kriminálka nebo kriminální červená knihovna. Tolik (až tak moc ne:o) postav se dá přežít, rovina osobní a pracovní hlavní hrdinky také, ale až taková spletenina jejich osudů je trochu přehnaná. Zápletku, a ne jednu se čtenář dozví koncem knihy, OK, ale super-dokonale-pozitivní závěr je naivní. Zvláště bereme-li příběh z reálné doby….. Autorka nechá všechny (tolik postav:o) překonat každičkou překážku, včetně kriminální vsuvky, všem se podaří žít šťastně a spokojeně….až na věky. Chvíli si dám od slovenské autorky pauzu! Tzn. dá se číst:o)

Ála1968

Bylo to takové milé pohlazení po duši.Druhá kniha od této autorky a opět krásný příběh,kde se propojuje minulost a přítomnost.

Han-nah
28.11.2019

První kniha od této autorky a mohu jen doporučit. Názorná ukázka, jak minulost a to, když není dořešená a nemluvilo se o ní, ovlivňuje životy mnoha lidí.

Přítomnost a budoucnost jsou dva časy, které můžeme ovlivnit,
minulost už nikdy ne, ale ta nás může posunout dále.
Štěstí se prožívá v jediném čase a to teď.

regulax
22.10.2019

Zapomeň na minulost, nedívej se do budoucnosti a žij přítomností...

Kristy.Seb
27.06.2019

Dobře se četla, napínavá a velmi mě bavil humor Sašky.

Vatter83
13.01.2019

Má druhá kniha od této autorky... Čtivé (přečteno doslova jedním dechem), poutavé, oddychové. Čtenář zde najde "od každého něco" - romantika, humor, krimi, vzpomínky do minulosti. Dobrá volba v rámci odpočinku.

LeSk
21.10.2018

Krásné čtení.

Januli
17.10.2018

Pro mě měla knížka vše co mám ráda. Tajemná minulost, krimi, nějaké drama, příběh ze života, humor a šťastný konec.