Zkrocený

Zkrocený https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/262045/mid_zkroceny-7ZV-262045.jpg 4 396 70

Zapletený série

Zarazte mě, pokud jste už tohle někdy slyšeli: holka potká sukničkáře, zamilují se do sebe a sukničkář se polepší. Hezký příběh. Až na to, že není náš. Náš je o moc barvitější. Když jsem se s Dee setkal poprvé, okamžitě jsem ji chtěl. Když ona uviděla poprvé mě, napadlo ji všechno možné, jen ne to, že by chtěla i ona mě – přišel jsem jí totiž úplně stejný jako každý chlap, co jí kdy vkročil do cesty, užil si a odkopl. Chvíli mi trvalo, než jsem ji přesvědčil o opaku. Nepopírám, že mezi mé hlavní přesvědčovací metody patřil sex. No, asi tušíte, kam tenhle příběh směřuje. Ale to nejlepší na něm není konec. Nejlepší je na něm cesta, kterou se ke konci dostanete.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Mladá fronta

Tamed , 2014

petraj30
23.01.2020 4 z 5

Další romantický a vtipný díl. Děj rychle utíká, jen mimořádně jsem narazila na hluchá místa, tak můžu být spokojená.
Pozor SPOILER:
Všechny tři díly, které jsem doposud načetla by byly dobře napsané jako samostatné knihy bez pokračování, ale uceleně tomu opravdu nerozumím, protože to na sebe vůbec nenavazuje. Tohle bych rozhodně nedávala jako třetí díl, protože se to odehrávalo během prvního dílu. Tento díl s určitými úpravami bych dala na první místo, aby ty tři zbylé knihy, které patří jednomu páru nechala pospolu. Ale je to čistě jen můj názor, možná bych na první místo dala Alexandru se Stevenem, tenhle jako druhý a úplnou třešinkou na dortu by bylo (jak už zde bylo psáno), kdyby i Billy se dočkal svého happy endu, takže ten bych dala jako šestý díl

Matthew byl od začátku velký sympaťák, jen bych řekla, že Drewovi hlášky měly věší jiskru a celkově byly trefnější. Možná to tady v hláškách řídila Dee. Tady konečně ukázala svou lidskou tvář, protože v minulých dílech připomínala drsňačku, co si ráda na něco hraje. Taky jsem se konečně dočkala a vidím prosit o druhou šanci i holky.
Tak se pustím do závěrečného dílu, uvidíme …..

anibeni
04.01.2020 3 z 5

Zatím asi nejslabší díl, nicméně jako oddychovka na jedno šedivé a nudné odpoledne to bylo dobrý..

Ivet1990
16.10.2019 4 z 5

děj psaný z mužského pohledu se mu opravdu zamlouvá víc než jako druhý díl z pohledu ženy. Určitě se člověk dost nasměje

TamaraKrejčí
07.10.2019 3 z 5

Rychlé, příjemné čtení na dovolené. Jako bonus taková ta hra, jakpak to asi celé bude s tím pánem dokonalým a se slečnou úžasnou?? No překvapení se sice nekonalo, ale u tohohle žánru mi to nevadí, člověk se aspon zasmějeme.

Lee7
02.10.2019 3 z 5

Není špatná, rychlá svižná..dobře se četla a zajímavé nápady..

Etule
24.09.2019 3 z 5

Nemůžu si pomoct, ale něco mi na knize vadilo. Četla se skvěle, Matthew byl úžasný a Dee mě taky bavila. Bylo celkem jednoduché se do jejích pocitů vžít. Možná to bylo tím, že jsem už z předchozích dvou dílů věděla, jak to dopadne. Já vím, že to víme vždycky, ale tohle bylo z nějakého důvodu prostě jiné než vždy. Úplně nevím, jak to popsat. Je pravda, že se mi ale vyprávění z pohledu mužského jako toho bylo u Drewa, líbilo mnohem víc. :-)
A nezlobte se na mě, ale zatraceně, jaký chlap sakra ví, co je to jahodová blond?! Jsem si to sakra musela vygooglit i já! :D

georginaa
22.09.2019 3 z 5

Tentokrát příběh Mattewa a Dee. Nezávazný sex se změní v touhu na další kolo. Jen vymyslet plán, aby Dee souhlasila. Člověk vám musí vonět, abyste mohli chtít víc. A Dee fakt voněla, tím svým humorem, otevřeností a nebrala si servítky...to vše v jednom balíčku prostě Mattew chce, se vším všudy. Mohlo tam být i víc bláznovství a humoru, na to jak se Dee chová navenek.

LucijeT
06.09.2019 5 z 5

Vtipné a odpočinkové, žádné zbytečné komplikace, Mattew je rozumný a vyspělý, příjemná změna k impulzivnímu Drewovi

michaella03
28.08.2019 4 z 5

Nenáročná kniha, vtipná, čtivá.
Bylo fajn přečíst si to i z jiného pohledu - ale Kate a Drewa nic nepředčí :-D.
Tak ještě jeden díl ;-).

Szekynka
28.08.2019 3 z 5

neurazila ani nepotěšila. Klasický příběh pořád dokola. Jediný fajn bylo, že byl příběh popsán z pohledu muže. jeho postřehy, hlášky a to jak situaci viděl on mě bavilo, bylo to čtivější mnohem víc než kdyby byl příběh popsaný ze strany Dee, která mě chvilkama nudila a přišla mi taková nijaká.

logopedka
22.08.2019 4 z 5

Paní knihovnice mě upozornila, že si půjčuji třetí díl. Zavedly jsme debatu na téma, jak důležité je přečtení prvních dvou dílů pro pochopení obsahu třetího dílu. Shodly jsme se na tom, že bych s pochopením neměla mít až takový problém. A měly jsme pravdu. :-)

Knihu jsem si půjčovala jako jakési vyvážení ke třetímu dílu autobiografie Davida Pelzera. Chtěla jsem nějaké odlehčení. A podařilo se. Některým hlodům zkroceného hrdiny jsem se ze srdce zasmála.

Lachtan714028
05.02.2019 3 z 5

Na můj vkus taková až moc slaďácky psaná knížka co neurazí ale ani extra nenadchne..

tatjana1737
24.09.2018 3 z 5

!!! POZOR SPOILERY !!!

Nejprve jsem četla Spoutaného a Zapleteného. Na druhý a třetí díl jsem četla spíše kritiku negativní, tudíž jsem si je chtěla půjčit v knihovně... leč ten, kdo měl knihy přede mnou, s vrácením nepospíchal. Zřejmě zabrala až pohrůžka advokátem, protože po dvou letech jsem trojku objevila v regálu, a ihned po ní skočila, než si ji zase vypůjčí nějaký liknavý čtenář.

Přestože v anotaci i mnoha komentářích bylo uvedené, že půjde o popis příběhu Kate a Drewa z pohledu jejich přátel, kdybych nečetla první díl, moc bych se neorientovala. Příběh Matthewa a Dee-Dee je totiž hlavně o nich dvou (což ostatně vypravěč hned v úvodu zmíní).

I když je trojka v porovnání s jedničkou opravdu o něco slabší, přesto jsem si dobře početla. Emma Chaseová píše vtipně a svižně, takže ani ne po dvou dnech byla kniha přečtená a já si říkala, proč jen musela být tak krátká. Příběh je velmi jednoduchý a samozřejmě jako takový plný klišé - s ohledem na pohled ze strany mužského vypravěče je však čtenářka překousne a jen si celou duchu v hlavě klade otázku, zda skutečně takoví muži existují, popř. zda se reálným mužům v hlavě odehrává totéž.

Co se týče Matthewa, která z nás by ho nechtěla ;-). A Delores? Z první a čtvrté knihy na mne působila jako drsná ranařka, která pro vulgarismus nejde daleko a má velmi specifický šatník. Ovšem v tomhle díle z ní byla neurotická hromádka nejistá si sama sebou... nějak mi to k ní nesedělo...

Knížku asi ve své knihovně doma mít nemusím, ale klidně se k ní několikrát vrátím, už jen pro výborné hlášky, kterými je opět nadupaná. Pobavil mne mj. i závěrečný svatební slib hrdinů, v němž citovali názvy filmů :-).

Milky92
18.07.2018 5 z 5

Další díl byl taky krásný.
Ikdyž je Mat sukničkár správná žena jako Dee-Dee si ho dokázala umutat a to pořádně!

AnickaGr
06.07.2018 5 z 5

Stejně jako předchozí dva díly, ani třetí díl série nezklamal. Bylo to oddechové, romantické, ale hlavně vtipné. Matthew byl neskutečný sympaťák a Dee úžasně svá.

eva3695
23.05.2018 4 z 5

Tak tento díl se mi také líbil. Každý má něco do sebe, ale asi mám ráda toho rošťáka Drewa

misak94
01.03.2018 5 z 5

Další oblíbenec :)

Tesset
25.01.2018 2 z 5

Asi o něco slabší, než předchozí dva díly, ale postavy mi přišly tak nějak opravdovější.

kuwu
05.01.2018 3 z 5

Kniha sama o sobě dobrá, ale čekala jsem víc..

Pedruska01
20.12.2017 5 z 5

Další kniha ze série, která mě parádně bavila. Četla se jedna báseň, úsměv se mi na tváři zvětšoval a končilo to hlasitým smíchem. Autorčin styl je něco nepopsatelně úžasného. Především, když příběh vypráví muž. S čistě mužským pohledem jsem se setkala v prvním díle u Drewa poprvé, s Matthewem to bylo podruhé. Skvělé mužské podání - o tom žádná. Je to pro mě stále něco nového. Matt byl v porovnání s Drewem mírnější/hodnější? - aspoň se mi tak zdálo - a Dee (ten šílenec) měla fakt velké štěstí. Epilog byl na můj vkus v takovém příběhu kapičku přitažený za vlasy? Ani jsem k němu nedošla, spíše jsem namátkově listovala a ptala jsem se sama sebe - to jako vážně? Ale nééé. Ve finále... suma sumárum - výrazně se tomu nedivím. Nejspíš to tam fakt v kontextu pasuje? ... Vážení, není vo čem. Doporučení je jasný a já se těším na poslední díl. :)