Zaskočený

Zaskočený https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/237058/bmid_zapleteny-zaskoceny-4aM-237058.jpg 4 572 102

Zapletený série

Na světě existují dva druhy lidí. Ti, co dvakrát měří, a ti, co rovnou řežou. Já jsem vždycky přeměřovala. Bývala jsem opatrná a ráda jsem si všechno nejdřív naplánovala. To se změnilo, když jsem potkala Drewa Evanse. Byl neuvěřitelně vytrvalý. Byl si tolik jistý sám sebou – i mnou. Ovšem ne každá love story má šťastný konec. Mysleli jste si, že Drew a já odcváláme vstříc západu slunce? Vítejte v klubu. Teď se musím rozhodnout a jde o nejdůležitější volbu v mém životě. Drew už si vybral – vlastně se snažil rozhodnout za nás oba. Jenže to není můj styl, jak víte. Proto jsem se vrátila do Greenville. Sama. Tedy, ne tak docela... Došlo mi totiž, že zvyk je železná košile a že se někdy musíte vrátit tam, kde jste začali, abyste se mohli pohnout dál. Druhý díl Zapleteného navazuje na příběh Kate a Drewa po dvou letech a je tentokrát vyprávěn z pohledu Kate.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Mladá fronta

Twisted , 2014

trynitrix
trynitrix
11.08.2015 4 z 5

Kniha byla o trochu zajímavější než první tady aspoň nějaký to drámo ;-) i blbá maličkost stačí k takovýmu neštěstí jak se říká radší prověřuj :-D Pohled knihy od Kate byl fajne tady mi to nevadilo jako přímé vyprávění jako od Drewa, Drew je totalní debil :-D jedno plus pak za snahu ale toto :-D

nikola0365
nikola0365
31.07.2015 5 z 5

Bavila mě stejně jako první díl :) vtipná :) Relax čtení :)

LilianaFalcon
LilianaFalcon
08.07.2015 2 z 5

U prvního dílu jsem čůrala smíchy. Všechna ta přirovnání se zubními pastami, Popelkou atd...

2. díl? Asi jsem neměla čekat, že se budu opět královsky bavit. Drew byl skvělý hlavní hrdina, Kate? Natvrdlá a zabedněná.
Celé moc předvídatelné, bez špetky originality.

Veronika.C
Veronika.C
30.06.2015 5 z 5

Skvělé pokračování příběhu :) ... kniha se mi opět moc líbila a hodně jsem se u ní nasmála. Líbilo se mi, že byl tento díl psaný z pohledu Kate, bylo to stejně vtipné a čtivé jako první díl a to zakončení, které bylo z pohledu Drewa, no prostě super :)

cukrovka
cukrovka
29.06.2015 5 z 5

Přečteno za pár hodin. Opravdu velmi čtivé. Zajímavé, jak drobné nedorozumění může ovlivnit naše další jednání.

Maragad
Maragad
26.06.2015 3 z 5

Erotický román Zaskočený je opět velmi čtivý a knihu jste schopni přečíst již během pár hodin. Je to ideální letní četba ať už na pláži nebo někde na zahradě. Ovšem u některých scén je lepší nemít publikum, vyhnete se tak zvědavým pohledům, proč se smíchy ohýbáte v pase. Teď už jen můžeme doufat, že další díl vydá nakladatelství Mladá fronta co nejdříve.

Samira
Samira
11.06.2015 5 z 5

Výborné pokračování, které je psané stejně osvěžujícím způsobem, tentokrát z ženského pohledu. Užila jsem si ho a místy se smála nahlas. Všeobecně mám, ale slabost pro knihy z mužského pohledu a ten Drewův byl jako svěží vzduch. Chtěla jsem dát čtyři, ale dávám pět hvězdiček. Za krásný bonus z jeho pohledu.
Celkově moc příjemná, vtipná oddechovka!

red_me93
red_me93
09.06.2015 2 z 5

Nezáživné, hodně předvídatelné a na jednom nedorozumění vystavět převážně celý příběh?...velké zklamání

MisuleB
MisuleB
06.06.2015 5 z 5

Přesně na tuto knihu jsem se nehorázně těšila a vůbec nezklamala. Opět jsem se u některých pasáží bohatě nasmála a neskutečně se těším na další díl. Rozhodně doporučuji přečíst. :)

Nuttelka
Nuttelka
27.05.2015 5 z 5

Jo, tak ti dva mě zas bavili :-) Citově úžasné, zase jsem si i pobrečela, ale ty jejich hlášky, to prostě nemá chybu :-))) Doporučuji!!!!

galadrielin
galadrielin
04.05.2015

Oddechovka na nedělní odpoledne, děj je sice jasný po několika prvních stranách, ale ve svém žánru kniha určitě patří mezi lepší - autorka píše s humorem a čtivě, hlavní postavy jsou celkem normální osoby. Na zahnání nudy, proč ne?

barahousko
barahousko
03.05.2015

Super knizka, libila se mi mnohem vic nez prvni dil...za nedelni dopoledne precteno

petvet
petvet
03.05.2015 4 z 5

Také mohu říct, že tato kniha byla o něco slabší než první díl ZAPLETENÝ ... ale je to příjemným pokračováním děje a vztahu.
Byla jsem opravdu knihou ,,zaskočená" ...líbilo se mi, jak se Drewe změnil z velkého machra, co má opravdu sebevědomí až do stropu k milujícímu taťkovi a partnerovi.
Čekala jsem tam možná i trochu větší zápletku nebo jinou reakci z jeho strany, aby se děj trochu více rozvinul - ale to už by pak nebyl ,,Zaskočený" , ale ,,Zamotaný" :-D.
Ale zase to pěkně skončilo.

Dávám 4*.

Katka313
Katka313
01.05.2015 5 z 5

O něco slabší než první kniha, ale přesto jsem se i tak hodně bavila a zasmála, teda až na to menší "hluché" místo uprostřed knihy. A naštěstí tam nechybí i něco z pohledu Andrewa. Spíš by mě zajímalo co se bude dít ve třetím díle.

Haldasha
Haldasha
30.04.2015 2 z 5

Jako oddychovka, proč ne. Bohužel pro mě to bylo nezáživné. Už od začátku jsem věděla konec. Kniha na kterou se lehce zapomene.

JanaDor
JanaDor
27.04.2015 4 z 5

Pro mě to je kniha na jeden večer. Splnila, co jsem od ní očekávala – relax a zábavu. Je to dobrý erotický román, napsaný čtivým stylem. Tentokráte erotiky bylo více, ale dějová linka byla vyrovnaná. Tomu, kdo četl první díl, mohu prozradit, že je to podobné vyprávění, naservírované z ženského pohledu. Dějově se pár posunul o dva roky dopředu.
Pro ty, kdo mají rádi tyto románky super čtení k potěšení.

jitka7
jitka7
26.04.2015 4 z 5

Super počteníčko, stejně dobré jako jednička. Zajímavý děj, doporučuji.

zdenka700
zdenka700
25.04.2015 5 z 5

Co dodat. Kniha byla stejně jako jednička úžasná. I přesto, že jsem chtěla nakopat Drewa Evanse. Víc vám neprozradím. Kdo si přečte, udělá si svůj názor, pro mě je 5 hvězdiček málo zasloužilo by si to aspoň 10. Styl psaní úžasný, hlášky jsou nejlepší . Vaše představivost dostane pořádně zabrat, protože detaily vás pohltí.

veja 04
veja 04
23.04.2015 5 z 5

uzasne :)

fidáš
fidáš
23.04.2015 5 z 5

Super počteníčko a hlavně dost zábavné. Pobavil mě tak, jako předešlý díl. Doporučuji.