Zaskočený

Zaskočený https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/237058/bmid_zapleteny-zaskoceny-4aM-237058.jpg 4 575 102

Zapletený série

Na světě existují dva druhy lidí. Ti, co dvakrát měří, a ti, co rovnou řežou. Já jsem vždycky přeměřovala. Bývala jsem opatrná a ráda jsem si všechno nejdřív naplánovala. To se změnilo, když jsem potkala Drewa Evanse. Byl neuvěřitelně vytrvalý. Byl si tolik jistý sám sebou – i mnou. Ovšem ne každá love story má šťastný konec. Mysleli jste si, že Drew a já odcváláme vstříc západu slunce? Vítejte v klubu. Teď se musím rozhodnout a jde o nejdůležitější volbu v mém životě. Drew už si vybral – vlastně se snažil rozhodnout za nás oba. Jenže to není můj styl, jak víte. Proto jsem se vrátila do Greenville. Sama. Tedy, ne tak docela... Došlo mi totiž, že zvyk je železná košile a že se někdy musíte vrátit tam, kde jste začali, abyste se mohli pohnout dál. Druhý díl Zapleteného navazuje na příběh Kate a Drewa po dvou letech a je tentokrát vyprávěn z pohledu Kate.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Mladá fronta

Twisted , 2014

tittanie
24.07.2020

Po přečtení prvního dílu jsem se pustila i do čtení druhého. Kniha se mi líbila. Děj hezky odsýpal a postavy jsou sympatické. Četla jsem i další díl.

Tirisa
12.06.2020 4 z 5

Přečetla jsem první dva díly, uvidím časem, jestli se pustím do dalších dvou...to jen tak na úvod. S knihami jsem byla spokojená. Byly to oddechovky, které jsem si přála a navíc mě několikrát rozesmály, což jsem od tohoto druhu literatury ani nečekala, takže za mě spokojenost.

Vendulik
01.06.2020 5 z 5

Napsáná kniha z pohledu Kate je lepší. Hodně jsem se u této knihy smála.

pakala
12.05.2020

Nečetla jsem, ale shodou náhod jsem zjistila, že tato kniha má stejnou obálku jako kniha "Zůstaň" (Sarina Bowen-Elle Kennedy) tu jsem teda taky nečetla, jen mě pobavil stejný kocour s působivým výrazem, který má nalákat čtenářky.
:-)

Angelika92
09.05.2020 3 z 5

Hned od začátku mi bylo jasný, co se bude dít na konci. Aspoň, že se to odehrávalo na necelých 200 stran. Kdyby ta kniha byla delší, tak bych to asi nepřežila.

Chvilkasnění
06.04.2020 5 z 5

Vrazila bych mu pár facek a jí taky. Ale jinak mi to přečíst trvalo přesně dva dny, až tak mě zajímalo jestli bude happy end. ♥

petulkapeta
05.04.2020 5 z 5

skvěle a jinak přiklad toho když jeden mluvi o koze a druhy o voze..Drew je super i když tentokrat to vypravi Kate

Myška43
06.03.2020 5 z 5

Mě zaujaly všechny díly, vtipné, romantické, sexy!!!

Toledo
03.03.2020 3 z 5

Trochu slabší než předchozí díl...souhlasím s ostatními komentáři, že to nedorozumění bylo až moc neuvěřitelné.
Na začátku rychlá akce a zápletka a poté celá kniha taková vlažná, všichni trpí a tak nějak se to táhne a nakonec rychlé odpuštění...už jsem četla lepší pokračování romantických knížek

Jejunka
03.03.2020 5 z 5

Druhý díl byl dobrý. Vůbec mi nevadí ta přímá řeč na mou osobu. Příběh fajn, ale teda to nepochopení se mezi sebou, chyba v komunikaci, to aby mě šlak trefil!

cipperka
29.02.2020 5 z 5

Druhý díl se mi kupodivu četl o dost líp než první

petraj30
22.01.2020 4 z 5

Tak tenhle díl mi přišel ještě o malinko lepší než ten první. Ano, bylo to postaveno na stejných základech, ale líbilo se mi to víc.
Pozor SPOILERY- Jako v prvním díle, jde prostě o malé nedorozumění, které se vysvětlí až v poslední třetině. Špatně se pochopili a řádně si to nevyříkali a tak byl rozchod na spadnutí. Když se na to dívám zpětně, tak uvažuju, jestli se tohle může doopravdy stát - "já mluvím o koze a ty o voze" a přitom si to nevysvětlit? Ne, sbalím kufry a jdu. Aha, tak proto je tak vysoké procento rozvodů? No, ale kdyby si to vyříkali hned, tak na čem by se odehrávala celá série?
Taky tam bylo napsáno, že Dee už byla za Mattewa provdaná, ale to se odehrává, až ve 3 díle, tak doufám, že jsem nepopletla knihy a Bill mi nepřipadal takový blb jako v prvním díle. Asi proto, že z pohledu někoho jiného to vidíte jinak.
Moc se mi líbí, jak se spisovatelka dokáže vžít do role muže a ženy. S Drewem si pohrává víc, ty hlášky jsou úžasný, jako bych slyšela pubertální a chvástající mluvu svého mladšího sourozence : "Jsem Bůh, copak to nevíš?"
Je to vlastně blbost, ale moooooooooooc se mi to líbí :-)

anibeni
03.01.2020 3 z 5

Po přečteném prvním díle jsem si již zvykla na styl psaní a i když to stále není ono, už mi to tolik nevadilo. Nicméně oproti prvnímu dílu byla tato kniha hodně předvídatelná.. jednoduše řečeno - zápletka v podobě nepochopení se a odchod, následné udobřování a vysvětlování.. co se i ale tady hodně líbilo, byla rodina a přátelé..

Ivet1990
08.10.2019 3 z 5

Tento díl už nebyl takový jako první, ale i tak se dobře četl

georginaa
21.09.2019 3 z 5

Tento díl z pohledu Kate a stejně jako u prvního dílu, mě tenhle styl vyprávění moc nenadchlo. Hlavně když se píše "viděli jste to?" nebo "koukněte na něj" apod. nebo stálé narážky na filmy, které ani člověk nezná...kromě tedy Titanicu. A takové nevyřčené nedorozumění jak může vyvolat takovou paniku...bylo mi z toho mdle. No nic...dávám tři hvězdy za snahu.

Etule
19.09.2019 3 z 5

Nemám tenhle typ pokračování zrovna v oblibě, protože mi přišlo, že autorka v předchozím díle příběh celkem pěkně uzavřela. Vyprávění Drewem mě bavilo o sto procent víc. Ačkoliv tady se zachoval, jak nevycválaný fracek, který reaguje bez rozmyslu a snaží se oplatit stejnou mincí. Celkově mi přišel díl ale o ničem a zápletka postavená na jednom velkém nedorozumění, protože si hlavní postavy nebyly schopné promluvit, mě nijak zvlášť nenadchla. Škoda. Doufám, že další díl, který vypráví Matthew bude horší, protože jen kvůli němu jsem si druhý díl přečetla, abych nevynechávala díl.

LucijeT
04.09.2019 1 z 5

Asi jsem zaujatá, ale tento druh trapných zápletek založených na tom, že se dva chovají jako jelita prostě nemam rada, navíc v podání Kate to byla trapná nuda. Bavil mě začátek a pak konec, kde se zase ke slovu dostal Drew, zbytek byl za mě horší než telenovela. Budu doufat, že další díl bude lepší, protože ten první se mi líbil moc...

michaella03
27.08.2019 4 z 5

Páni, přečteno ani ne za den :-D.
Opět se velmi rychle četla, vtipná - ale z toho mužského pohledu se mi líbila víc.
Tak hurá na třetí!

JIVaJaH
11.07.2019 4 z 5

Četla jsem, protože mám v jiné čtenářské výzvě tuto kategorii splnit. Myslela jsem, že zážitek ze čtení bude horší. Tato jednohubka tedy překvapila.

Lingyspyrek
01.06.2019 4 z 5