Zapletený

Zapletený https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/396252/bmid_zapleteny-RGj-396252.jpg 4 896 206

Zapletený série

Drew Evans, úspěšný třicátník se sebevědomím až do stropu, svůj život miluje a rozhodně v něm nehodlá cokoliv měnit. Proč taky? Přes týden září v otcově koncernu, o víkendu v nočních klubech. Vztah? Láska? K čemu! Ženy na něj stojí frontu a jemu jeho životní motto „nevstoupíš dvakrát do stejné řeky“ plně vyhovuje. Alespoň do té doby, než potká Kate, svou novou kolegyni s vlasy po pás a jazykem jako břitva. Jenže Kate má před svatbou, na aférky si nepotrpí, a jak se zdá, ani na Drewa... A že mu v práci šlape na paty? Tak to už, kočka, trochu přehání, ne? Jenže zákonům přitažlivosti neporučíš a muži jsou tvorové nejen ješitní, ale i bojovní. Zvlášť, když se zamilují...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Mladá fronta

Tangled , 2013

Terection
10.02.2016 5 z 5

Perla!

anet6
02.02.2016

Knihy tohoto žánru čtu velice ráda. Na odreagovaní je to nejlepší, ale u této knihy jsem byla ze začátku nemile překvapena. Přesně takový typ mužů nemám ráda a najednou bych si měla přečíst "o jeho životě"? Vzhledem k tomu, že jsem doufala, že se začtu, tak jsem knihu nezavřela a jsem za to nakonec ráda. Když jsem se dočetla asi k páté kapitole, knihu jsem téměř nedala z ruky. Některé pasáže velice vtipně podané a četlo se to pomalu na jeden nádech. Zde šlo vidět, že muž je schopný se změnit jen díky ženě. :)

Tabby
29.01.2016 5 z 5

Ano možná kniha má lehkou zápletku, ale je to skvělá kniha na odreagování po dlouhém dni, kdy nemáte chuť řešit kdo je vrah. Je skvělá v tom, že když jí otevřete hned se do ní začtete a pobavíte se. Je originálně napsaná i v tom, že oslovuje čtenáře, což jsem u žádné knihy nikdy nečetla a mě to osobně vůbec nevadilo.
Ano je to klišé chlap potká ženu zamilují se do sebe a jsou spolu, ale co je hezké alspoň v knížkách číst to ,, šťastně až na věky."
U této knížky jsem se tolik nasmála jako u žádné jiné. Ty hlášky co jsou v ní jsou neotřelé a naprosto úžasné. :)

muchomurka
13.12.2015 3 z 5

Sice jsem nejdřív přečetla druhý díl, ale to vůbec ničemu nevadilo. První mi nepřišel o nic lepší, ale přece jen vyprávění z pohledu Drewa bylo svižnější a vtipnější. Jeho poznámky, jak jisté situace vidí chlapi, jak je řeší, byly dobré osvěžení vyprávění. Konec se mi příliš nelíbil, stejně jako u druhého dílu, bylo to takové divné. U tohoto typu knihy bych očekávala více sladký konec. A to oslovování čtenáře bylo dost otravné.

Aracely
12.12.2015 5 z 5

Zapletený je pobuřující, vášnivý , vtipný příběh o muži , který ví hodně o ženách ... Jen ne tolik , jak si myslí že ví ... :-)
U knihy budete plakat smíchy , určitě doporučuji !

Recenze v záložkách :-)

Kaaramelka
03.12.2015 5 z 5

První kniha, kterou jsem četla, z pohledu muže. Je to velice zajímavá změna a dobře mi to sedlo :)) Autorka to úžasně vystihuje až mě to překvapilo. Je to milá, vtipná a krásně čtivá kniha :))

LibraryGirl
25.11.2015 4 z 5

Je to milý příběh se sexy týpkem v hlavní roli, ale trošku mi tak chybělo víc jiskření a hádek mezi Drewem a Kate, než se na sebe vrhli:-). Jinak pěkný, žádná velká zápletka. Malá prohlídka chlapského myšlení pohledem ženy. Humor, romantika a sex:-)

mmmisulka.r
16.11.2015 4 z 5

Tahle knížka...nejenže vás navdaní ;-), ale ona vás i velmi dobře pobaví :-D

evelýny
09.11.2015 5 z 5

Výborná kniha na odreagování. Příběh plochý - u tohoto žánru asi bylo již vymyšleno a napsáno vše - ale forma je ojedinělá. Vtipnost na každé stránce, v každém odstavci, na každé řádce. Napsat erotický román s takovým humorem, s takovým množstvím vtipných hlášek - skláním se nad fantazií spisovatelky, která se snaží najít humor i na těch nejneočekávanějších místech.
,,Myslím, že strejda Matthew nebude moci, mami. Má spoustu práce s tím, že mu šéfuje frnda. Co je to ,šéfuje frnda', tati?"
,, Strejdo Drewe? Ošklivá slova už nestojí dolar. Stojí deset." - ,,Deset? Odkdy?" - ,,To je Katein nápad. Říkala, že makonomie je špatná." Co je krucinál makonomie? ,,Říkala tomu in...in..." - ,,Inflace." Jo takhle. Inflace. Skvělé. Díky, Kate. Zvednu obočí: ,,Bereš kreditky?" - Stisknu si kořen nosu. Mám pocit, že se blíží aneurysma..... a tak bych mohla pokračovat.
Z mého pohledu je to taková pohádka pro dospělé a já opravdu neuvažovala, jestli takhle myslí všichni muži. Nad pohádkama se neuvažuje, nad pohádkama se sní.
Takže dámy, nekoukejte a začněte číst.

JanaPol
31.10.2015 3 z 5

Mě tato kniha nepřišla tak dobrá, občas nuda a nemyslím si, že všichni muži myslí, jak hlavní hrdina.

Terectioncan
29.10.2015 5 z 5

Tohle je prostě perla, co víc na to říct... :-)

limitkaa
13.10.2015 5 z 5

Opravdu dlouho jsem se nenasmála jak u této knihy. Výborně odlehčeno, krásně vybalancovaný příběh. Určitě doporučuji všem kdo se chtějí dobře pobavit.

eva7215
12.10.2015 5 z 5

Na téhle knize bylo všechno úžasné.

Zuzara
01.10.2015 4 z 5

Kniha je prima, ráda si přečtu další díl.

dudunka
19.09.2015 4 z 5

Velmi čtivá kniha :-)

Zdenuška002
13.09.2015 5 z 5

Musím říct, že jsem zatím jen četla komentáře a nikdy nekomentovala. Tato kniha byla fakt boží, přečetla jsem ji jedním dechem za pár hodin (ani oběd se mi nechtěl vařit :-)))) Bylo to vtipné a musím říct, že pohled muže (ikdyž to psala žena) byl BOMBASTICKÝ! Hodně jsem se nasmála a erotiky tam bylo taky dost :-) Doporučuji :-)

Karolína18
24.08.2015 4 z 5

Kniha rozhodně stojí za přečtení, ale ne snad kvůli originalitě námětu, ale díky naprosto perfektnímu zpracování. Drewův pohled je plný vtipných myšlenek a konstatování. Jsem si jistá, že kdybych četla pohled Kate, štvalo by mě jeho sebevědomý a egoismus, ale v tomto podání to bylo geniální! Děj mě však příliš nezaujal. Doporučuji si přečíst, pokud se chcete zasmát a uvolnit.

Haňulec
22.08.2015 5 z 5

Pohled Drewa byl naprosto kouzelný a ojedinělý. Moc jsem se u knihy nasmála, srovnání s pastou, poté s Popelkou, bylo úžasné. Kdo váha se čtením této knihy, tak neváhejte je naprosto skvělá. :-D

Anička.pa
05.08.2015 5 z 5

Opravdu doporučuji, oddechová kniha a zaručeně se pobavíte! Pan Drew mě okouzlil, jeho hlášky a komentáře opravdu stojí za přečtení :-)

monika4478
24.07.2015 4 z 5

Vtipné hlášky, jo bavila jsem se, oddechovka na dovču.