Zapletený

Zapletený https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/191868/mid_zapleteny-zapleteny-Y0f-191868.jpg 4 896 206

Zapletený série

Drew Evans, úspěšný třicátník se sebevědomím až do stropu, svůj život miluje a rozhodně v něm nehodlá cokoliv měnit. Proč taky? Přes týden září v otcově koncernu, o víkendu v nočních klubech. Vztah? Láska? K čemu! Ženy na něj stojí frontu a jemu jeho životní motto „nevstoupíš dvakrát do stejné řeky“ plně vyhovuje. Alespoň do té doby, než potká Kate, svou novou kolegyni s vlasy po pás a jazykem jako břitva. Jenže Kate má před svatbou, na aférky si nepotrpí, a jak se zdá, ani na Drewa... A že mu v práci šlape na paty? Tak to už, kočka, trochu přehání, ne? Jenže zákonům přitažlivosti neporučíš a muži jsou tvorové nejen ješitní, ale i bojovní. Zvlášť, když se zamilují…... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Mladá fronta

Tangled , 2013

moira2912
30.06.2015 5 z 5

14.2.2015 - 4,5*
Původně jsem chtěla dát jen 4*, ale ten parchant Drew se mi zažral do mozku a damn, je zatraceně těžké se jej zbavit. .)
Líbil se mi styl vyprávění. Jako by Drew mluvil přímo k nám. A dostal se mi pod kůži, ten bastard. Pitomec a idiot a brilantní génius a parchant. A já mu celou dobu fandila. Kate byla inteligentní, silná osobnost, zásadová a úžasně normální, svým způsobem si sama sebe vážila a já jsem o ní četla ráda.
Zaláskovanost, ale skvěle napsaná. Bavila jsem se neuvěřitelně, smála se, odpočinula si a hlavně příběh prožívala a musela vědět, jak to s nimi bylo dál. Že budou mít svůj happy end.
Líbil se mi i způsob, jakým autorka Drewa psala. Všechny ty chlapské řeči, jejich pitomé uvažování, chování a poznámky gigola. Byl sexistický, sprostý, byl děvkař a zároveň dobrý všude, kde se to doopravdy počítalo, i když o tom sám nevěděl. O to více jsem si vývoj jeho charakteru užívala. Stejné s Kate. Jejich přáteli. Prostředí. Dialogy, různé šílené situace, pozadí. Užila jsem si to. .))

NatyDee
29.06.2015 4 z 5

Musím uznat, že mě tato kniha velmi překvapila a dost jsem se při některých pasážích bavila. Byla to taková knížka u které jsem si oddechla a pobavila zároveň. Doporučuju přečíst, jelikož Drew a jeho zasvěcování do "mužského" světa občas stojí za to a možná jsou i někdy tyto informace pravdivé :-D Doufám, že ani druhý díl mě nezklame, rozhodně se ho chystám číst. :-)

Sam99
29.06.2015 4 z 5

Hmm, jo. Dobrá oddechovka, u které nemusíte moc přemýšlet. Jsem ráda, že jsem konečně četla erotickou knihu, která je napsaná z pohledu muže. Bylo to osvěžující a příjemné. Ale jako u každé knihy tohoto žánru, je trochu předvídatelná. Tak ale proč ne? Kniha vás zabaví, ale žádnou stopu ve vás nezanechá. Každopádně dávám vysoké hodnocení za čtivost.

inuska6280
25.06.2015 5 z 5

Bavilo mě to :) a moc

cukrovka
23.06.2015 4 z 5

Velmi příjemné a vtipné čtení.

Maragad
05.06.2015 5 z 5

Kniha je napsána velmi čtivým způsobem a postavy jsou opravdu jako ze života a nejde jen o mužský pohled na různé věci a situace, ale také o vztahy rodinné a i ty přátelské. Zapletený v sobě skrývá originální příběh, a to nejen díky různým hláškám, radám a přirovnáním, ale právě hlavně díky té možnosti, kdy i my ženy můžeme nahlédnout do mužského způsobu myšlení, jenž pro nás bylo doposud jako jedna velká neznámá.

machrus
04.06.2015 4 z 5

tohle mě fakt pobavilo
....
Tohle je fakt: muži myslí na sex dvacet čtyři hodin denně, sedm dní
v týdnu. Přesné číslo je každých 5,2 vteřiny nebo nějaká podobná hovadina.
Takže jde o to, že když se zeptáte: „Co chceš k večeři?“, my myslíme na to, že vás ošukáme na
kuchyňské lince. Když nám vyprávíte o připitomělém filmu, který jste minulý týden viděly s
kamarádkami, my myslíme na porno, které jsme sledovali na kabelovce včera v noci. Když nám
ukazujete modelové lodičky, které jste si koupily ve slevě, my myslíme na to, jak by vypadaly na
našich ramenou.
Jen jsem si myslel, že byste to chtěly vědět. Nestřílejte, jen tlumočím. Je to prokletí, fakt.
Podle mě za to může Adam. Tomu chlapovi ležel svět u nohou. Pobíhal si tu nahý, měl sexy
ženskou, která uspokojila každý jeho rozmar. Doufám, že to jablko bylo fakt dobrý, protože nám
ostatním to kvůli němu pěkně podělal. My se teď musíme snažit, v mém případě zoufale toužit,
abychom to nechtěli neustále dělat.
...
Krucinál, chlap může milovat jednu, a přitom ošukat deset jiných. Tak to prostě je.
Sex je relax, čistě fyzická záležitost. To je všechno. Aspoň pro muže.
Fajn, fajn. Uklidněte se a nezačněte po mně házet boty nebo tak.
Aspoň pro tohohle muže. Lepší?
Možná pochopíte můj postoj, když vám to řeknu jinak. Určitě si čistíte zuby. Řekněme, že nejradši
máte pastu Aquafresh. V krámě ji ale nemají. Mají jen Colgate. Co uděláte? Použijete Colgate, nebo
snad ne?
Můžete si chtít čistit zuby Aquafreshem, ale když dojde na věc, použijete prostě to, co máte, abyste
ty svoje perličky udrželi čistě bílé. Chápete, jak to myslím? Fajn.
...
Psi si hlídají své území. To snad víte. Proto se v parku každé čtyři vteřiny zastavují a čurají na
všechny strany. Myslí si totiž, že je park jejich, a chtějí, aby to ostatní psi věděli, aby věděli, že oni
tam byli první. Je to neverbální způsob jak říct: „Vypadni a najdi si svůj park.“
Muži jsou stejní.

Katera
16.05.2015 4 z 5

Na tuhle knihu jsem byla opravdu zvědavá. Romantický/erotický příběh očima muže? Zajímavé, ale je bohužel znát, že to psala žena. Což mi potvrdil i můj přítel, který mi občas četl přes rameno (to úplně nesnáším) a pak to okomentoval "To je blbost, tohle by chlap v životě neřekl/nepřiznal/neudělal/...".
Musím říct, že když jsem za sebou měla asi 40 % děje, tak mě kniha najednou přestala bavit a musela jsem ji odložit. Přečetla jsem 10 možná 15 jiných knih než jsem se k ní vrátila. A musela jsem se vrátit i o pár kapitol, abych se znovu dostala do příběhu. Pak jsem knihu dočetla během dvou večerů. Nakonec musím konstatovat, že se mi líbila. Je to oddechovka, která i pobaví. Už jsem si koupila druhý díl.

Hache
15.05.2015 5 z 5

Skvělá oddechovka a navíc vtipná
Všem doporučuju

janna001
03.05.2015 5 z 5

Bezvadná kniha , už dlouho jsem se tak nenasmála.Můžu všem jen doporučit.

petvet
03.05.2015 4 z 5

Na knize se mi líbilo, že byla vyprávěna z pohledu chlapa - Drewa.
Autorka má hodně zvláštní způsob psaní - neustále tam dokola pokládá řečnické otázky (kolikrát už mě to dost štvalo).
Líbil se mi vývoj povahy Drewa, jak se postupně měnil z velkého machra, co má sebevědomí opravdu až do stropu až k celkem milému chlápkovi... (viz.pokračování Zaskočený - kde jsem byla zaskočená z jeho chování a reakcí i já).

Dávám 4* a knihu doporučuji!

Yana-66
02.05.2015 5 z 5

Pěkné, zajímavým způsobem napsané. Takový průvodce mužským myšlením. Moc se mi líbila Drewova kreativita, když chtěl získat odpuštění :-)

Katka313
01.05.2015 5 z 5

Super knížka, fakt jsem se nasmála. Nevím proč, ale knížka z mužského pohledu mi přijde vždycky o něco lepší. A jeho viróza mě opravdu pobavila :-D.

zdenka700
23.04.2015 5 z 5

Úžasná kniha. První kniha, kterou jsem četla a první díl byl z pohledu muže a ne ženy. Krásně napsané, hlášky boží, jako z běžného života. Jen jediná věc, kdo chodí do školy či práce a je všední den. Nikdy, vážně nikdy to nezačněte číst, nemohla jsem se od toho odtrhnout.

jitka7
19.04.2015 4 z 5

Příjemná oddechovka, neurazí a mě se docela dost líbila.

Michnicka
17.03.2015 3 z 5

Vtipná a nenáročná oddechovka.

barahousko
16.03.2015 2 z 5

zatím asi nejslabší erotická knížka, kterou jsem kdy přečetla. Určitě se autorce musí nechat styl, jakým psaní pojala, že knížku vypraví hlavní hrdina (muž) stylem nacházím se v situaci a následně, jaká skutečnost ho k tomu dovedla. Příběh byl naprosto normální, ani žádné napětí, a ani té erotiky jsem zde moc nenašla. Jsem z knížky trošku zklamaná:-)

radus
11.03.2015 4 z 5

Příběh skoro o ničem, ale přitom vtipný a zábavný. Mě se to líbilo a dávám ****

Péťa11
05.03.2015 5 z 5

opět jsem se zasmála. kniha je vyprávěná z pohledu hlavního hrdiny a to byla bomba. hlavně ty jeho hlášky a rady.... docela bych takového chlapa s takovým sebevědomím chtěla potkat. už se těším na druhý díl.

Lucouš
02.03.2015 4 z 5

Sice ohraný americký styl života bohatého podnikatele, ale dost mě to pobavilo a nenudilo. Skvělý rekax