Zapletený

Zapletený https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/191868/mid_zapleteny-zapleteny-Y0f-191868.jpg 4 896 206

Zapletený série

Drew Evans, úspěšný třicátník se sebevědomím až do stropu, svůj život miluje a rozhodně v něm nehodlá cokoliv měnit. Proč taky? Přes týden září v otcově koncernu, o víkendu v nočních klubech. Vztah? Láska? K čemu! Ženy na něj stojí frontu a jemu jeho životní motto „nevstoupíš dvakrát do stejné řeky“ plně vyhovuje. Alespoň do té doby, než potká Kate, svou novou kolegyni s vlasy po pás a jazykem jako břitva. Jenže Kate má před svatbou, na aférky si nepotrpí, a jak se zdá, ani na Drewa... A že mu v práci šlape na paty? Tak to už, kočka, trochu přehání, ne? Jenže zákonům přitažlivosti neporučíš a muži jsou tvorové nejen ješitní, ale i bojovní. Zvlášť, když se zamilují…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Mladá fronta

Tangled , 2013

michaella03
26.08.2019 4 z 5

Takový lepší průměr - vtipná, čtivá, oddechovka. Uvidíme, co další díl.

CiaKawlone
24.08.2019 5 z 5

Kniha mě bavila, hlavně protože byla vtipná. Oproti ostatním knížkám tohohle žánru napsaná celá z mužské perspektivy. To ji činí vyjímečnou. Přečtená jedním dechem. Vzala jsem si ji na dovolenou náhodou a na to odpočinkové čtení u moře splnila účel.

jaroiva
11.08.2019 3 z 5

V rámci žánru je to lepší než průměr, ale ke konci už mě to přestávalo bavit.
Ze začátku bych i věřila, že by to teoreticky mohl být mužský pohled, ke konci už to bylo určitě spíš zbožné přání, jak by si ona přála, aby to on viděl... Ale jako víkendová oddechovka je to skvělé.

DadulaZ
29.06.2019 1 z 5

Na styl knihy jsem si musela dlouho zvykat. Dle mého se moc nepovedlo mluvení postavy ke čtenáři. Přesto, že jsem si myslela, že se jedná o knihu na jeden či dva večery, musela jsem se ke knize nutit a četla jsem ji opravdu hrozně dlouho. Nebýt čtenářské výzvy tak ji ani nedočtu.

Jajibloguje
14.06.2019 4 z 5

Od knihy som veľa neočakávala, ale na konci som zostala príjemne prekvapená. Na príbeh sme nazerali nielen očami, ale aj mysľou hlavného hrdinu. Čo sa mi však páčilo, že sa nám prihováral. Pýtal sa nás na mnohé veci, mnohé taktiež ozrejmoval. Niekedy som mu mala chuť dokonca odpovedať (smiech). Práve táto konverzácia s čitateľmi je podľa mňa namieste a niekedy žiadaná. Takže milé žienky, ak chcete vedieť čo sa deje v mysli takéhoto chronického baliča, Drew vám o všetkom povie.

Taktiež sa mi páči, ako bol príbeh vtipný. Hrdina často narážal na dej mnohých filmov a tie prirovnania, čo na základe nich používal. Často som sa smiala nahlas vo vlaku. Zapletený je príjemná romantická oddychovka, v ktorej prežijeme veľa vášne a erotiky. Kate mi síce občas liezla riadne na nervy, ale dokážem jej to odpustiť. Niekedy som chápala jej divné správanie vzhľadom na to, že sa v nej bili rôzne emócie.

Niektoré pasáže mi prišli nedokončené alebo veľmi rýchle. Ale myslím, že kniha je hrubá presne tak akurát. Keby autorka pridala kapitoly navyše, nebola by tak super, akou poľa mňa je. Som veľmi zvedavá na pokračovanie. Drew a Kate nám toho ešte majú čo povedať.

Myslím, že táto kniha je pre romantičky, ktoré hľadajú spoločníka na príjemný večer. Ak vám nevadia (alebo vyhľadávate) kvetnaté vášnivé scény, viete, ktorá séria je pre vás tá pravá.

Evule114
24.04.2019 5 z 5

Nemám k této knížce žádné výhrady, na odreagování byla skvělá a vtipně napsaná. Víc nemusím dodávat. Někoho mohl styl psaní štvát, u mě to bylo ale naopak...

Coucouha
06.04.2019 2 z 5

Vůbec se mi nelíbil styl, jakým byla kniha psaná. Když hlavní postava prostě "mluví" ke čtenáři, tak mi to vždy připadá trochu přitažené za vlasy. Ani zde se to tedy nepovedlo. Navíc jsem se ke čtení musela fakt nutit a na to, že jsem si myslela, že půjde v podstatě o "jednohubku", tak mi její přečtení trvalo dost dlouho. Z toho důvodu prozatím nevím, zda se pustím do druhého dílu...

janelka2
02.04.2019 4 z 5

Vtipná, romantická kniha. Jsem zvědavá na další díl snad si udrží úroveň.

Angelika92
16.03.2019 3 z 5

Kniha se dobře četla. Je to takové lehčí čtení. Nenadchne ani neurazí.

Narissa
28.02.2019 5 z 5

V originále je to neuvěřitelně vtipná jízda.
Kniha plná egoismu a mužského uvažování. To si prostě chcete přečíst!

Misspullinn
09.02.2019 5 z 5

Moc zajímavě napsané!

Knihomolka97
04.02.2019 4 z 5

Fajn knížka. Ze začátku jsem si musela chvíli zvykat na styl psaní. Trochu mi vadily časté řečnické otázky a taky chování Drewa. Samozřejmě sebevědomí beru ale tady mi to přišlo až přehnaný a netrpělivě jsem čekala na ten okamžik, jak dostane pořádně přes pusu. :-D Přiznávám, že mi ho pak bylo i trochu líto...ale jenom trochu! :-D Kate jsem si hned oblíbila, ale v některých věcech moc nechápala...Billy? ale no ták!
Ale příběh super, tady je přesně ten vzorec, který mám ráda. Od ,,nenávisti'' až k lásce..já vím, já vím klišé jako hrom, ale na mě to zkrátka funguje!
Jsem zvědavá na další díly. :-)

MinaHawke
24.01.2019 4 z 5

Kniha byla vtipná, chvílemi mi bylo i Drewa líto, chvílemi. Jinak Kate byla vážně skvělá. Líbilo se mi, že byla kniha psaná z pohledu muže.

aconga
18.01.2019

Pohodové, odpočinkové a vtipné čtení, ale časem zapomenete o čem to vlasně bylo.

chandel
10.01.2019 3 z 5

Nenáročná oddechová knížka s jednoduchým příběhem. Zaujala mě především tím, že je vyprávěná z pohledu mladého 30 letého muže. Ve spoustě situacích šlo bohužel poznat, že to psala žena - muž by se tak častokrát rozhodně nezachoval, což mi občas vadilo. Přes to všechno byla knížka moc hezká a vtipná, Drew mi byl moc sympatický :) Dala bych 3,5*, kdyby to šlo...

an91
30.12.2018 5 z 5

Super oddechovka, přečtená během jednoho dne, u které jsem se po dlouhé době pořádně zasmála. Drewa si nejde prostě nezamilovat. Ideální oddechové čtení :)

uminaa
27.11.2018

Moje pocity z knihy?! Neviem, či mám dať 3* alebo 3,5*, tak nedávam nič.

Drewa som chcela párkrát nakopať a občas som mala dokonca radosť z toho, že trpí. Alexandra a Delores - bolo by vtipné zažiť ich v jednej miestnosti poriadne naštvané na rovnakého chlapa. Kate to zvládla so zdvihnutou hlavou, ale čudujem sa, že Drewovi nenakopala - doslova.

Celkovo bola kniha zaujímavo napísaná - z čisto chlapského pohľadu. Prirovnania a metafory boli vtipné, ale miestami som si vravela, či to vôbec dočítam. Bola som z toho trošku paranoidná. Otázkou je, či budem u autorky pokračovať ďalšou knihou alebo nie.

Market = )
18.09.2018 3 z 5

Dala bych 3,5 hvězdičky. Příběhově knížka fajn (v rámci možností žánru samozřejmě :-D), jen mi úplně neseděl styl vyprávění. Tak jsem zvědavá, jestli to u dalších dílů bude lepší. Jako oddechovka čtená z telefonu ve frontě na poště nebo těsně před spaním dobrý :-).

lusidka7636
02.09.2018

Po knize jsem sáhla jen jako po oddychovce a svůj účel splnila.Skvěle se četla,bylo to velmi vtipné a líbilo se mi na tom,že se autorka obešla bez slátanin typu padesáti odstínů.Vyloženě sem v tom viděla spoustu romantických komedií co jsem viděla.

-Sinéad-
30.07.2018 4 z 5

Chvíli mi trvalo než jsem se začetla, ale jinak to byla pěkná romantická knížka. :-)