Zapletený

Zapletený https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/191868/mid_zapleteny-zapleteny-Y0f-191868.jpg 4 896 206

Zapletený série

Drew Evans, úspěšný třicátník se sebevědomím až do stropu, svůj život miluje a rozhodně v něm nehodlá cokoliv měnit. Proč taky? Přes týden září v otcově koncernu, o víkendu v nočních klubech. Vztah? Láska? K čemu! Ženy na něj stojí frontu a jemu jeho životní motto „nevstoupíš dvakrát do stejné řeky“ plně vyhovuje. Alespoň do té doby, než potká Kate, svou novou kolegyni s vlasy po pás a jazykem jako břitva. Jenže Kate má před svatbou, na aférky si nepotrpí, a jak se zdá, ani na Drewa... A že mu v práci šlape na paty? Tak to už, kočka, trochu přehání, ne? Jenže zákonům přitažlivosti neporučíš a muži jsou tvorové nejen ješitní, ale i bojovní. Zvlášť, když se zamilují…... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Mladá fronta

Tangled , 2013

lucka1998
26.06.2020 5 z 5

Kniha byla výborná, vtipná a čtivá. Moc se mi líbila, vnitřní pochody a rady chlapa byly úžasné!

Vendulik
22.05.2020 2 z 5

Kniha nebyla moc dobrá. Docela jsem se u ní nudila.

snowpinkee
18.05.2020 4 z 5

První díl ze čtyř. Klasická šablonovitá eroticko-romantická slaďárna. Kdo nemá rád ať dál ani nečte. ????
Kate a Drew. Ona krásná. On vysportovaný svalnatý krasavec. Nejlepší bylo jak Kate dobíval.
Kniha byla čtivá, vtipná. Nic navíc a nic nescházelo. Určitě chci číst i další díly.

Chvilkasnění
05.04.2020 5 z 5

Tak to byla jízda.
Ale nechápu jak chlap může vykládat, že zná ženský a opak je pravdou. Pak že jsou ženský komplikovaný. :D
Nejlepší byl asi konec, když zkoušel co mohl aby ji dostal zpátky, která z nás by to nechtěla, že? ☺

petulkapeta
05.04.2020 5 z 5

vau tohle jsem nečekala a parada,nejlepší bylo samo sebou jak se ji pokoušel ziskat...a z jeho pohledu jo tak to se mi libilo

Thalin
24.03.2020 2 z 5

Hlavní pozitivum je, že se knížka dobře četla, ( I když to řádkování... to aby nebylo poznat, že jinak nemá kniha ani sto stran?) taková oddychovka, místy i vtipná. Ale... Drew mi bohužel moc sympatický nebyl a ne proto, že to byl zazobaný a nafoukaný floutek. Takové je naopak celkem zábava v knize sledovat, jejich vývoj v ději a myšlení. Ale spíš kvůli stylu, jakým byl vykreslený jako vypravěč.

Až moc z toho řve, že to psala žena. Četla jsem už knihy od ženských autorek, které psaly za muže v ich formě a tohle se prostě moc nepovedlo. Chlap nemá neustále potřebu vysvětlovat, proč se chová jako chlap. Bylo to až moc na sílu, zvlášť přirovnávací a popisovací pasáže, které byly místy i docela trapné.(viz zubní pasta)Nebýt tohohle tak by to bylo docela fajn, konec konců u takových knih nikdo nečeká světoborný děj a naopak ví, že se najdou jistá klišé, ale tohle po přečtení člověk odloží a zapomene. Ke konci jsem přeskakovala a o nic jsem myslím nepřišla.

Racino
09.03.2020 4 z 5

Překvapil mě styl psaní z pohledu muže. Pěkně jsem se u toho zasmála a doporučuji jako oddychovku!

Myška43
06.03.2020 5 z 5

Autorka mě zaujala svým stylem psaní, moc jsem se bavila. Doporučuji!!!

Toledo
03.03.2020 5 z 5

Super kniha a styl psaní na který jsem dosud nebyla moc zvyklá. Bylo to vtipné a postavy moc sympatické. Také se mi líbilo, že snad poprvé u tohoto stylu knížek neměli postavy nějaké psycho problémy z minulosti, které by jim bránili se zamilovat apod. Opravdu osvěžující čtení, přečteno jedním dechem.

Jejunka
02.03.2020 5 z 5

mě se ten styl líbí, jak je kniha vyprávěna směrem ke mně. mám velkou představivost, takže se tam úplně vidím hned vedle nich. Je to jiné než ostatní knihy. Příběh je pěkný. Za mě spokojenost.

ivetdos
29.02.2020 4 z 5

Líbilo se mi jak autorka zvládla ich formu z pohledu muže. Kdybych nevěděla, že je autor žena, tak bych tipovala rozhodně muže. Nebyla z toho cítit žádná ženská energie, pohledy, příliš sexu, trapné dovětky ani popisy. No zkrátka příjemné osvěžení.

Elize
06.02.2020 3 z 5

Líbilo se mi, že je kniha psaná z pohledu muže a nevadilo mi, že je to napsané ve stylu filmového scénáře a místy mě to dokázalo rozesmát. Knížce ale něco strašně schází - úvodem popisování toho, jak chlapovi vyhovují mraky žen a žít bez závazků, pak má jednou sex bez kondomu a už je zamilovaný a chce jen jednu jedinou... děj se zkrátka vyvíjí v moc rychlých skocích, některé pasáže málo rozvedené. Jako oddechové čtivo, kde čtenář nic neočekává, je to dobré.

cipperka
23.01.2020 3 z 5

Kniha byla psaná stylem, který mi tak úplně neseděl a na to, že to měl být erotický román, tak to bylo opravdu slabé. Čekala jsem prostě něco jiného

petraj30
21.01.2020 4 z 5

Moc jsem se pobavila. Někomu to samozřejmě vadí, ale mně se velmi líbilo, jak Drew promlouvá k nám - ke čtenářkám a popisuje svůj příběh.
Mám ráda romantické příběhy a pokud jsou okořeněny vtipnými poznámkami a dialogy, tak se nechávám unášet příběhem a neřeším maličkosti.
Bylo to tak vtipně napsané, že i když chudák Drew trpěl, já se smála a užívala si. Vím, jak tyhle typy knih skončí.
Mně se to líbilo

suzanne1997
12.01.2020 4 z 5

Velmi poutavý příběh, který si se čtenářem, ale pěkně zahrává. Přestože takovéto příběhy končí vždycky dobře, jsou v něm momenty, kdy si vůbec nejste jistí. Zdá se, že Katina tvrdohlavost je neporazitelná. Vyprávění z pohledu Drewa je příjemné, velmi osobní a tolik odlišné od příběhů tohoto typu. Čas Vám při čtení této knihy poběží rychleji. Ve chvíli, kdy otočíte poslední stránku, s údivem zjistíte, že uběhlo pouze několik hodin.

JancaMia
11.01.2020 5 z 5

hmmm co na to říct, tohle byla jednoznačně jízda, nicméně pouze po povrchu ..

anibeni
03.01.2020 4 z 5

I když jsem knížku přečetla za jeden večer a jedno dopoledne, nesedl mi styl vyprávění, kdy hlavní hrdina mluví se čtenáři.. jako oddychovka dobrý, místy to bylo vtipné .. jen ten styl..

Ivet1990
06.10.2019 5 z 5

Knihu jsem zvládla přečíst během jednoho dne, tak moc jsem tu knihu hltala, stránku po stránce. Bylo to zajímavé číst příběh z pohledu muže.

georginaa
18.09.2019 3 z 5

Tak abych pravdu řekla styl - vyprávění, minulost s přítomností co se pořád prolíná a z pohledu chlapa jak myslí a co dělá, nějak jsem se tím musela prodírat. Bavily mě humorné pasáže, když se Drew a Kate dohadovali a zároveň po sobě toužili. Jako dostat se chlapovi do mysli asi nebude tak těžké, vždyť se říká, že dokáží myslet a konat jen na jednu věc, kdežto ženy, zvládají několik najednou. No v každém případě k pobavení příběh posloužil.

Etule
14.09.2019 4 z 5

Tak tohle se mi moc líbilo. Kupodivu se mi na tom právě nejvíc líbil ten styl vyprávění. :-) A taky to, že to vyprávěl chlap. Zasmála jsem se, někdy bych ho profackovala, ale tak kdo by někdy nechtěl profackovat nějakého chlapa.
Za mě super. :-) Líbil se mi Matthew. Jsem zvědavá na jeho příběh.