Zapletený

Zapletený https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/191868/mid_zapleteny-zapleteny-Y0f-191868.jpg 4 896 206

Zapletený série

Drew Evans, úspěšný třicátník se sebevědomím až do stropu, svůj život miluje a rozhodně v něm nehodlá cokoliv měnit. Proč taky? Přes týden září v otcově koncernu, o víkendu v nočních klubech. Vztah? Láska? K čemu! Ženy na něj stojí frontu a jemu jeho životní motto „nevstoupíš dvakrát do stejné řeky“ plně vyhovuje. Alespoň do té doby, než potká Kate, svou novou kolegyni s vlasy po pás a jazykem jako břitva. Jenže Kate má před svatbou, na aférky si nepotrpí, a jak se zdá, ani na Drewa... A že mu v práci šlape na paty? Tak to už, kočka, trochu přehání, ne? Jenže zákonům přitažlivosti neporučíš a muži jsou tvorové nejen ješitní, ale i bojovní. Zvlášť, když se zamilují…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Mladá fronta

Tangled , 2013

a.nnysek
30.06.2017 5 z 5

Skvělé odreagování, pobavila jsem se. Těším se na další :-)

havrmoni
13.05.2017 5 z 5

Bavila jsem se,řechtala jsem se a to je co říct. Takže ano dostalo mě to. Z pohledu chlapa byť napsaný ženou je vždy pro mě, řekněme srozumitelnější. I když tohle byl taky pěkně ukecanej chlap,tedy ty jeho myšlenky :).

Kaci.B
15.04.2017 5 z 5

Uuuuuaaaaaa!! Sakra! To byla zese jízda! Tahle kniha je veliké oživení všech těch milostných příběhů. Je to z pohledu chlapa, je to vtipné a trocha té romantiky se tam taky najde. Jasně, že je to to klasické klišé. Drew je prostě děvkař a najde tu pravou. Všichni to známe, ale jen z pohledu žen. Jak to vypadá z pohledu muže? To nám nabízí na stříbrném podnose takhle kniha.

Jája92
08.04.2017 4 z 5

Je pravda, že jsem se při čtení této knihy často zasmála a pobavila. Sice by se mi více líbilo, kdyby tuto knihu napsal chlap, občas mi totiž přišlo, že Drew se chová a smýšlí podle toho, jak si to představuje žena. Samozřejmě rádoby nenápadné narážky na 50 odstínu šedi jsem přehlížela.
Taková ta klasika , muž, který oš... vše, co má sukni, potká TU ženu, která ho zasáhne do srdce, která je jiná než ostatní a bezhlavě se do zamiluje a stane se z něj věrný pejsánek. Ale rozhodně jsem četla už horší knihy a jsem zvědavá, co mi nabídnou další díly.

hadenka
09.02.2017

zatím jsem četla 3 knihy a moc vtipně napsané, lehké, oddechové čtení, líbilo se mi

JanickaP
31.01.2017 3 z 5

Nějak jsem nemohla překousnout styl psaní. Je to vtipně podaný, dokonce je i zajímavý čtení z pohledu muže, ale prostě ty mezery, úvahy Drewa...nevím, nějak mě to tam moc rušilo...

Doubravka1975
20.12.2016 5 z 5

Super napsáno, vtipné. Příběh z pohledu muže napsáno ženou. Doporučuji!

moudivlacek
29.10.2016 4 z 5

Erotický příběh, který mě zaujal hlavně velkou dávkou humoru. Názory mužů - které vysvětluje a objasňuje hlavní hrdina - tak ty vás dámy dostanou do kolena a rozechvějí bránici.
Velice jsem se pobavila.

Makulka1992
01.10.2016 5 z 5

Nejlepší,bože tohle opravdu napsala žena??? Umírala jsem smíchy a to opravdu. Manžel nechápal.... ale vůbec jsem ho neřešila :D Drew byl bezkonkurenční,myšlenkové pochody,ty jeho keci ale nejlepší??? Mackenziina sklenice ošklivých slov :D :D myslim že díky Drewovi jí měla vážně za chvíly plnou :D

Turquoise
05.08.2016 5 z 5

U knihy Hledání dokonalé lásky od J. Probst jsem napsala, že jsem se při čtení hodně nasmála.
To jsem ale ještě neměla přečteného Zapleteného. U toho jsem se smíchy dusila, protože jinak bych pobudila celý dům! Skvělé myšlenkové pochody a hlášky.
Miluju knihy, které jsou napsané z pohledu mužů. Bylo to tak vtipné, nenudila jsem se ani chvilku.

kik68
22.07.2016 5 z 5

Zajímavě podaná forma vyprávění příběhu. Konečně pořádná kniha z mužského pohledu. Kromě Greye vlastně žádné takové nejsou. Občas jsem se smála a občas si říkala, že je to největší idiot na světě. Je to vtipné, veselé a nakonec samozřejmě Happy-end s pokračování, takže jdu na něj. :-)
I když už teď je jasné, že se mi tolik líbit nebude, protože je to vyprávění z pohledu Kate.

dasa4663
14.07.2016 5 z 5

Tak tahle knížka se mi moc líbila :) strašně dobře se to četlo a sem tam jsem se i zasmála :) Můžu jen doporučit :) i druhý díl super :) 3.díl je objednaný ;)

avalonek
23.05.2016 3 z 5

Zajímavé čtení.Vcelku dost vtipné a i to čtení hezky utíká,ale něco mi na tom chybělo.Četla jsem už spoustu takových knih,a tady mezi nima nebyla ta chemie.A nevím,co mě tedy čeká v dalších dílech,ale asi by stačil jen jeden díl.No,třeba mě to překvapí.Nějak se vydělávat musí,tak asi proto další díly...

liletka_a
17.04.2016 3 z 5

Tak toto mi přijde jako kniha vystřižená z Cosmopolitanu, Joy, atd. čteme snad denně o tom jak, muži vnímají ženy nebo co si o nich skutečně myslí, jestli být nedostupná nebo naopak jít do toho. Tady mi přišlo jako by se z těch článků udělala kniha a zase je to jakoby řečeno mužem. I z toho důvodu, že je to napsané ich formou a zároveň oslovuje čtenáře spíše tedy čtenářky, jak posuzovat různé situace v knize a i podle toho vulgární slovníku to občas opravdu vypadá, že to píše chlap. :D Drewův dosavadný život vypadá tak, že "vojede" vše co se hýbe až do té doby než se objeví jeho "osudová" která ho samozřejmě od základů změní a zbytek si domyslete.. Jsou tam i vtipné pasáže například s Drewovou rodinkou a kamarády.:) Kdo si jí přečte, tak ho neurazí a kdo ne, tak o nic nepřijde..;)

Katuschkaaa
13.04.2016 5 z 5

Super oddychovka, u které člověk nemusí přemýšlet a jen se veze na vlně Drewova myšlení... někdy přitažené za vlasy, ale i tak jsem se pobavila :-)

Wiss
03.04.2016 4 z 5

Pro me velmi vtipne zasveceni do chlapske mysli. Libila se mi forma vypraveni a popisovani vsech situaci, ve kterych se Drew vyskytl. Pekne odpocinkove pocteni, ktere vam zanecha usmev ve tvari :-)

misa077
30.03.2016 3 z 5

Příjemné oddechové čtení pro romantické duše! :-) Místy mi to přišlo trochu okopírované od EL James a jejich Odstínů. Ale mohu doporučit!

bezzink
25.03.2016 3 z 5

Nevim moc, jak zhodnotit tuto knizku. Asi slova: "Dalo se to" to vystihnou nejlepe. Bylo to takove o nicem, i u romantickych knih ocekavam nejaky ten zajimavy dej a zapletku. Obcas to sice bylo vtipne, ale to neprebilo ten naprosto trivialni dej. A to mluveni ke ctenarum melo byt podle autorky zrejme originalni, me to ale trochu vytacelo.
Ze to bylo psane z pohledu muze, to se mi naopak zase libilo, proto nedavam 2, ale 3 hvezdy.

L.B01
05.03.2016 4 z 5

Za me super. Prostě vypnout a cist :-)

SelkaNika
13.02.2016 3 z 5

Nemůžu si pomoct, ale nevyhovoval mi styl psaní z pohledu Drewa, způsob jeho uvažování mi přišel nepřirozený, možná bych takovou knihu brala, kdyby ji opravdu napsal chlap, ale od ženské autorky to působí divně. Zápletka i celý děj předvídatelná, kniha kterou sice přečtete za jeden den, ale nezanechá ve Vás absolutně nic.