Zapletený

Zapletený https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/191868/mid_zapleteny-zapleteny-Y0f-191868.jpg 4 894 206

Zapletený série

Drew Evans, úspěšný třicátník se sebevědomím až do stropu, svůj život miluje a rozhodně v něm nehodlá cokoliv měnit. Proč taky? Přes týden září v otcově koncernu, o víkendu v nočních klubech. Vztah? Láska? K čemu! Ženy na něj stojí frontu a jemu jeho životní motto „nevstoupíš dvakrát do stejné řeky“ plně vyhovuje. Alespoň do té doby, než potká Kate, svou novou kolegyni s vlasy po pás a jazykem jako břitva. Jenže Kate má před svatbou, na aférky si nepotrpí, a jak se zdá, ani na Drewa... A že mu v práci šlape na paty? Tak to už, kočka, trochu přehání, ne? Jenže zákonům přitažlivosti neporučíš a muži jsou tvorové nejen ješitní, ale i bojovní. Zvlášť, když se zamilují…... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Mladá fronta

Tangled , 2013

alzbeta2843
alzbeta2843
07.05.2021 3 z 5

Za mňa asi podpriemer. Mne sa teda hlavne nepáčil štýl písania. A mne teda prišli dosť nerealisticky vykreslené myslenie hlavného hrdinu. Celkovo mi príbeh prišiel až moc jednoduchý a tie erotické scény mi prišli už zbytočne. Neviem, či chcem pokračovať v ďalších knihách id autorky.

zuzana0307
zuzana0307
04.04.2021 4 z 5

Moje hodnotenie: 3+ stars
MALE POV | STEAMY | ROM-COM

Premýšľam, čo o tejto knihe vôbec napísať.
Knihu som odkladala veľmi dlho a myslím, že to nebolo až také zlé rozhodnutie, nakoľko som neprišla o moc.
Nestáva sa moc často, že by bola celá kniha napísaná z mužského pohľadu a ešte k tomu doplnená vtipnými hláškami hlavnej postavy. Prezentuje sa ako najväčší borec v hre, vytrvalý v mnohých veciach. V knihe som sa dostal do bodu, kedy Drew všetko posral. Chcela som ho až prefackať, aký je idiot. Úprimne povedané, čakala som na príbeh, ktorý si ma nejako získa vďaka tomu rozruchu okolo knižky. Nechápte ma zle, veľa vecí ma naozaj rozosmialo a páčili sa mi, ale čakala som viac.

be_pa
be_pa
14.03.2021 5 z 5

Po čase jsem si tuhle knížku přečetla znovu. A zase jsem se u ní bavila. Zajímavý styl, vtipně psané - chlapy to holt vidí jinak... ;-))

den_i
den_i
10.03.2021 3 z 5

Klidná, vtipná oddychovka. Líbí se mi styl psaní autorky.

Kikityna19
Kikityna19
06.03.2021 2 z 5

(SPOILER) Ke knize jsem se dostala jen díky tomu, že ji má sestra dostala k Vánocům. Upřímně je to pro mě jen příjemná oddychovka, líbí se mi styl psaní, jak se čtenáře snaží zapojit do knihy, jako by jsme tam byli (je to zase něco jiného), a taky to, že je to z pohledu chlapa. Dost se mi líbil vztah mezi Drewem a jeho neteří Mackenzie, vlastně celá ta rodina byla trochu praštěná. Ale něco tomu chybělo, a nedokážu přijít na to co..

martina1797
martina1797
10.02.2021 2 z 5

Tak nějak nevím, úplně nechápu to hodnocení přes 80%. Mám z toho takový rozporuplný pocit. Na jednu stranu se to tváří jako erotický román pro ženy a druhou stranu je to tak naivní jako sladký dívčí románek. Jako oddechovka... proč ne, ale velký dojem to ve mně nezanechalo.

Janicga88
Janicga88
26.01.2021 5 z 5

Velice vtipné :))

rajcatko
rajcatko
21.01.2021 odpad!

Proč je každá věta tázací? Má spisovatelka intimní vztah s otazníkem? Byl to kvalitní příběh, nebo jen slátanina hrozných kýčů? Líbilo se mi to? Četli se to snadno? Půjdu do dalších dílů?
Nasrat!

DelMar
DelMar
19.01.2021 1 z 5

potrebovala jsem neco opravdu na oddech.. a ucel to spnilo :) po dalsim dile moc netouzim..

vejik
vejik
18.01.2021 2 z 5

Nenáročná lechtivá oddechovka pro zkrácení dlouhé chvíle, neurazí, nenadchne. Pochopitelně se nejedná o vysokou literaturu, předvídatelný děj i postavy, klasické (tisíckrát omílané) téma... Kniha servíruje přesně to, co slibuje všeříkající obrázek na jejím přebale.

scarletblue
scarletblue
08.01.2021 4 z 5

Knížka se mi líbila, je svižná, vtipná a originálně napsaná. Jen mi trochu vadilo, že se v ní někdy stávaly věci až příliš rychle. Jinak moc hezké, těším se na další díl.

Kristy.Seb
Kristy.Seb
14.12.2020 4 z 5

Líbilo se mi, ze kniha byla psaná z pohledu může. Jen jsem knihu četla ve slovenštině, ale i tak mě to bavilo.

Brolly
Brolly
29.11.2020 4 z 5

Konečně je něco napsané z pohledu chlapa.

kacenka6144
kacenka6144
22.11.2020 5 z 5

Tak tady jsem se vážně dobře bavila. Dreweovi vtipné a sarkastické komentáře jeho života - jako bych slyšela spoustu svých mužských známých.

Charmedka
Charmedka
14.10.2020 4 z 5

Kniha je psána z pohledu Drewa, což mi přijde vždy super, číst příběh právě z pohledu muže. Bývá to takové jiné a svým způsobem zajímavější.

Co je ale vůbec nejlepší na celé knize, Drew promlouvá ke čtenáři a to neustále. Hlavně tím, jak s Vámi Drew mluví, tak se svěřuje se svými všemi myšlenkami, pocity a mužskou logikou, která je zkrátka jiná :D a kniha je tím pádem plná sarkasmu, ironie a zaručuji, že se vážně budete bavit.

Je to samozřejmě vulgárnější, ale v určité míře se s tím musí v erotickém románu počítat a tady to sedělo dobře, nic přehnaného a zbytečně sprostého, zkrátka všeho akorát.

Siegrid
Siegrid
30.09.2020 odpad!

Ani jsem nezačala pořádně číst, tohle nebude můj šálek kávy. Za mě nevkusné a odpad.

Zuzanka45
Zuzanka45
28.08.2020 5 z 5

Příjemné, odpočinkové, milé a dráždivé čtení

Tejuna
Tejuna
17.08.2020 4 z 5

Příjemná kniha, jede sice podle klasického scénáře, ale stylem psaní je jedinečná, navíc dlouho jsem se u knihy takhle nezasmála.

tittanie
tittanie
24.07.2020

Kniha se mi líbila, taková fajn oddechovka. Pustila jsem se i do dalších dílů.

johana3160
johana3160
12.07.2020 3 z 5

Trochu mi nesedel styl psani, musela jsem se ze zacatku trochu ukecavat, ale nakonec to dobre dopadlo.. no a dobre ze za 3... Asi moc ctu protoze opet bez noveho napadu, bez prekvapeni.