Spoutaný

Spoutaný https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/278304/bmid_spoutany-uhN-278304.jpg 4 338 65

Zapletený série

< 4. díl

V životě by mě ani nenapadlo, že se jednou ožením. Jenže Kate dokázala nemožné. Změnila mě. Myslím, že se všichni shodneme, že i předtím jsem byl úžasný… ale teď jsem ještě lepší. Cesta sem ale nebyla jen samá duha a postelové radovánky. Došlo i na chyby a nedorozumění, které si v ničem nezadají s řeckými tragédiemi. Díky neutuchajícímu chtíči, bezmeznému obdivu a nekonečné lásce jsme ale s Kate ty krušné časy překonali bez újmy. Nicméně jisté nečekané události z minulého víkendu ve Vegas pár problémů způsobit mohly. Byl to tak trochu… můj závěrečný test. Vím, co si myslíte: Co jsi k čertu provedl tentokrát? Klídek. Ještě mě nesuďte a nevolejte po kastraci, dokud neuslyšíte celý příběh. A držte se pevně, protože to bude divoká jízda! Nebo jste snad očekávali něco jiného?... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Mladá fronta

Tied , 2014

havrmoni
18.05.2017 5 z 5

Hezká tečka na konec. Fakt jsem se zasmála a fakt mi Dee nesedla. Tu jsem moc nemusela. Jinak mě celá série hodně bavila.

munka
08.03.2017 5 z 5

Perfektná séria, trefne hlášky, láska, humor. Môžem len doporučiť.

Siu83
24.02.2017 3 z 5

Podle mě je to nejslabší knížka z celé série.

Shanib
24.01.2017 3 z 5

Takové hezké počtení a uzavření série. Ale nemůžu se zbavit pocitu, že by bylo lepší, kdyby namísto této poslední knížky spisovatelka předchozí díl protáhla ještě o cca 20 stránek a dala nám tak ochutnat kousek z rodinného života Drewa, Kate a jejich syna, abychom se mohly chvíli rozplývat nad happy endem. Zápletka totiž nebyla příliš zajímavá a knížka byla více méně o ničem.

Kaaramelka
26.12.2016 5 z 5

Se závěrečným dílem celé série jsem spokojená, protože vím, že Drew dostal rozum. Stal se z něj zodpovědný muž, skvělý otec a manžel. Celou sérii mohu jen a jen doporučit.

Doubravka1975
20.12.2016 5 z 5

Super čtení, škoda že už je konec příběhu Drewa a Kate. Série se mi moc líbila.

genikuxik
27.11.2016 5 z 5

Velice dobrá tečka na závěr...spoiler: je tam dávka napětí - čekáte co zase provedl, ale pak zjistíte, že to končí a nic se nestalo :)

Makulka1992
01.10.2016 5 z 5

Tohle byla serie jak se patří,kromě Zkroceného který,jak už jsem psala,měl být čtvrtým dílem.... Od srdce jsem se zasmála a byla to prostě pecka. Humor,sex,laska ... Já se bavila a to hodně takže se ke knížkám určitě několikrát vrátím... ;)

tatjana1737
09.09.2016 3 z 5

Knížku mi koupila kamarádka, údajně s tím, že ji před ní kupovaly dvě další ženské, a že to má být sexy, vtipné a zamilované. Vtipné to místy bylo hodně (vím, že je to kruté, ale pobavilo mne např. rčení, že bikiny jsou pro ženy privilegium, nikoli povinnost, případně přípitky jednotlivých Drewových kamarádů při rozlučce - ten s papírovými kapesníky je sice vulgární, ale i tak pobavil, a kompas + sever byly taky velmi dobrou hláškou ze strany budoucí nevěsty :-)), zamilované taky (potěšilo mne líčení svatby, že to nebylo odbyté, ačkoli se mi nechce věřit, že jiní než američtí muži tento den mohou prožívat romanticky - nebo o tom možná jen nemluví. Erotické scény nebyly špatné, ale osobně mi velmi vadilo užívání vulgarismů typu pdák a kunta (pro citlivé povahy jsem jim přehodila písmenka, abych nebyla sprostá)... Protože je to první kniha autorky, kterou jsem četla, nemohu srovnávat, v čem je lepší nebo horší než ostatní, zda jde o vyvrcholení celé série nebo průměr. Ale navnadila mne k zapůjčení dalších dílů, takže nemůžu říct, že by psala úplně blbě :-).

Turquoise
05.08.2016 5 z 5

Dokonalá třešnička na čokoládovém dortu.
Výborné hlášky, vtipné situace, sympatické postavy - v čele samozřejmě Ťulpas Drew.

Akorát asi nikdy nepochopím, co všichi mají s rozlučkou ve Vegas - ve strip klubech. :)

trynitrix
01.08.2016 3 z 5

Tak tady jsem knihu louskala strašně dlouho nevím čím, ale nějak mě ten poslední díl nechytil , ale klasické ukončení příběhu a nevymáchané huby Drewa :-D

muchomurka
30.07.2016 2 z 5

Konečně jsem to dorazila. Žádný zázrak, sem tam jsem se zasmála. Ale nechápu, proč když mají takový skvělý vyvážený vztah, jedou do Vegas, kde to hrozí průšvihem jen při pomyšlení na to místo hříchu. Sice se Drew držel a i přes to místo neudělal žádnou hovadinu, ale i tak, žádná sláva.

kik68
26.07.2016 5 z 5

To vážně?????????? Už je konec???????? Nechce se mi tomu ani věřit, že už nám Drew nebude vyprávět. Bude se mi po téhle dvojici stýskat. Je to báječné ukončení, a s úsměvem na rtech a slzičkou v oku uzavírám ve svém srdci tuhle sérii. Mohu jen a jen doporučit (kdo si nechce kazit dojem tak si ZKROCENÝ, nechá na konec, což jsem měla udělat já :-))

cukrovka
06.07.2016 5 z 5

Příjemné doplnění série. Jde o vtipně napsaný příběh viděný očima Drewa. I když vůbec nechápu americký způsob rozlučky se svobodou která musí proběhnout ve Vegas a hlavně se striptérkama, tenhle příběh byl vtipný. Hlavně Drewovo probuzení po tahu mě pobavilo.

JanaDor
05.07.2016 4 z 5

Celkově mě kniha bavila. Vyprávění je zpestřeno erotickými scénami. Je to trochu jiné v tom, že známost Drew a Kate je několikaletá (asi čtyři roky). Líbí se mi, jak ji po té době má stále rád. Je to moc hezky podáno. Je vidět změna oproti prvním dílům. Oba ve vztahu dospěli. Věří si a dokážou udělat kompromis, když se tomu druhému něco nelíbí. Je fajn si o tom číst, protože ve skutečnosti takový dokonalý pár asi neznám. Přemýšlím a fakt všude je něco. Takové pochopení a souznění je výjimečné.

Samira
02.07.2016 4 z 5

Krásný třešinkový doplněk celé série viděný Drewovýma nezaměnitelnýma očima a podaný jeho ostrým jazykem. Pravda jde opravdu o doplnění skvělého příběhu a vlastně takový jeden veliký bonus, nový děj nečekejte.
Probuzení ve Vegas však stojí za to:).
Drew byl zcela výjimečný, ale novému příběhu od autorky z jiného prostředí bych se nebránila. Doufám, že se ho v budoucnu dočkáme. V Americe vydaná série The legal briefs vypadá úžasně.
Celkově výborná a svěží série, ke které se v budoucnu ráda vrátím!

Nuttelka
26.06.2016 5 z 5

Výborně jsem se bavila, Drew s Kate super dvojka a samozřejmě pohádkové zakončení :-) Vřele doporučuji! Jen mi mrzí, že s s nimi už loučíme :-(

kvetinkabrno
20.06.2016 odpad!

brrrrrrrrrrr.....nuda, a může napínat a zasouvat co chce....:-D . Odkládám na straně 19. Nemám na takové slátaniny náladu......

LibraryGirl
19.06.2016 4 z 5

Takže máme tady poslední tečku za příběhem Drewa a Kate, prostě celé téhle rodinky:-(.
Drew, to myslíš jako vážně? Už nic? To je opravdu konec? Já chci ještě pár slov, odstavců a stránek! Ty tvoje hlášky by chtělo někam vytesat:-), to, co vymyslíš ty, to nenapadne každého. Hlavně tě musím pochválit a říct ti, že jsem na tebe vážně pyšná. Konečně si dospěl, chlapče:-) A teď si Kate opravdu zasloužíš, protože to, co s tebou vydrží ona, by nevydržela každá.
Vím, že řekneš - vybral jsem si dobře - ale tady musím odporovat, říct ti, že si Kate vybrala dobře. Má tě opravdu omotaného kolem svého pěstěného sexy prstíku, ale tobě to vůbec nevadí, jsi za to moc rád, že tě má tak blízko u sebe.
Přesně jak říkáš, je to epický závěr. Jsem moc ráda, že jsem tu cestu mohla absolvovat s tebou (i když tam bylo pár hrbolů a výmolů, přiznejme si to, Drew). Nerada se s tebou loučím, ale už je čas. Kdyby přeci jen něco bylo... víš, že tě ráda vyslechnu. Na Kate a Drewa (a Jamese:-))

alzbeta4340
19.06.2016 5 z 5

Veselé a sexy oddechové čtení. Jen si nejsem jistá, nakolik je autentický mužský pohled na svět takhle zpracovaný autorkou v knize pro ženy. Nejspíš to asi nikdy nezjistím, protože nenacházím odvahu požádat nějakého muže, aby si tuhle knížku přečetl.
Poslední díl série si drží kvalitu dílů předchozích, bavila jsem se.