Příšera z Drbákova

Příšera z Drbákova https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/305513/mid_zaplatak-prisera-z-drbakova-SLk-305513.jpg 4 11 3

Záplaťák / Zošidlo série

Znáte Záplaťákovu rodinu? Lebkouny, chobotnice, okřídlené pavouky, chodící ryby a tříruké nestvůry? I tahle prapodivná stvoření se začnou bát, když se v Drbákově objeví… další příšera! Pátý díl oblíbené série o příšerách z hradu Groteskinu.

Literatura světová , Horory , Pro děti a mládež

Vydáno: , Albatros (ČR)

The Beast of Grubbers Nubbin , 2015

Kebab69
22.05.2020 4 z 5

Tuto knihu jsem si koupil jako první, i když vím, že je to 4. díl... Sice mě kniha tolik nezaujala jako některé jiné, ale na druhou stranu není vůbec špatná. Je i celkem vtipná takže můžu doporučit.

jarynek
04.04.2017 4 z 5

V předchozím díle Záplaťáka jsem měl pocit, že autorovi došly nápady a že kvalita jde oproti prvním dílům hodně dolů. Tato kniha však patří v sérii k nejlepším. Profesor Erasmus se skoro v knize neobjevuje, mnohem větší prostor dostává Záplaťák, Arabela a Stvůra se svou chutnou blebou. Příběh je ucelený, čtivý a potěší především děti středně školního věku.

Netopyr07
15.10.2016 5 z 5

Tož toto se četlo opravdu samo :-) Vtipná kniha. Sice je to čtvrtý díl, ale i tak sa to dalo jako první. Beru trochu jako urážku ty upíří netopýry jako součást ingrediencí v blebě !!! Ta drzost !!! Nicméně vtipný strašidelný příběh.

Kniha Příšera z Drbákova je v