Stratená princezná

Stratená princezná https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/437673/bmid_stratena-princezna-B60-437673.jpg 4 88 19

Pokračovanie vzrušujúcej série zo sveta intríg, tajomstiev a zrady. Princezná Ellie je rebelka skrývajúca svoju pravú identitu. Lottie je obyčajné dievča, ktoré sa stane princezninou náhradníčkou a namiesto nej vystupuje na verejnosti. Chráni ju pred nepríjemným zvedavým záujmom verejnosti. Jamie je princeznin osobný strážca odhodlaný ochraňovať Ellie za každú cenu. Všetci spoločne sa snažia uniknúť Leviatanom, nepriateľskej skupine, ktorej hlavným terčom je maradovská princezná a na podiv aj Jamie. V snahe dostať sa od nich čo najďalej odcestujú na sesterskú školu Rosewood Hall až v ďalekom Japonsku. Čoskoro sa však ukáže, že ani tam nie sú v bezpečí. Jedinou útechou je zistenie, že aj tu existuje tajná skupinka študentov, ktorá bojuje proti Leviatanom. Tajomstvo, ktoré spoločne odhalia, zmení ich život. Navždy!... celý text

Literatura světová , Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , CooBoo

The Lost Princess , 2019

mnohoknih
20.10.2022 1 z 5

Neskutečný blábol. Všichni se chovají naprosto nesmyslně, chaoticky. Nelogicky je v pořádku neb jsou to puberťáci. Bohužel z Lottie se stává asi Chuck Norris. Jak jinak by dokázala v Japonsku prásknout papírovými posuvnými dveřmi? A ona rozhodne, že by se měli všichni otevřít a být upřímní. Ona vidí znamení a všechno se jí spojuje. Ona je laskavá a tak jí jdou všichni na ruku. Ble, ani kolo bych si o ní neopřela. Ale když už trpím, tak si přečtu i další díl. Jsem vážně zvědavá, jaké další nepřirozené cesty osudu autorka vyplodí.

Djeliska
05.04.2022 5 z 5

Už se celá třesu, až se mi dostane do ruky další díl!!!

Klarkare
17.02.2022 5 z 5

Opäť úžasná a napínavá kniha. Neviem sa dočkať ďalšieho dielu.

Kaila146
29.12.2021 4 z 5

Zatím nejlepší díl, Jamie mě dokonce ani moc nevytáčel.

Dyna08
17.10.2021 5 z 5

Kniha se mi líbila, přišla my zatím nejvíce akční

knizninadsenec
25.06.2021 5 z 5

Skvělé pokračování, zajímavé dobrodružství a další kroky blížící se k pravdě.

Postavy skvělé a tajemství zajímavá, krásná, ale i krutá. Asi tak po 1/4 přečteného příběhu jsem velmi často uvažovala nad tím, kdo by mohl být mistr Levitiánů, měla jsem dva muže na seznamu a jeden z nich to skutečně byl.

V příběhu mě nic nezklamalo, četl se dobře a pohltil. A hlavně se postavy vydali do jiné země, takže to bylo zajímavé i tím. Další hledání pokladu, spojitostí, informací, nový přátelé. Pronásledování nepřáteli...

Snad bude pokračování brzy, protože je tam hodně nedořešených záležitostí, ukončeno tak, že byste okamžitě sáhli po dílu dalším, pokud by byl.

EmikjaSmile
24.03.2021

Kniha se mi velmi líbila, jen jediná věc, která příběh kazí je, že se zde v českém překladu nachází různé chyby v kontextu (např. si představoval si). Tohle je jedna z mých nejoblíbenějších sérií.

Bílámiška
04.11.2020 5 z 5

Domnívala jsem se, že jako třetí díl ze série bude kniha slabší než předchozí části, začátek byl lehce jednotvárný, ale prostředí v Japonsku a nové poznatky o leviatánech to dost jistě vynahradily. Myslím si, že tento díl byl stejně spíše více o emocích a vztazích přátel mezi sebou, což bylo v příběhu moc dobře vystižené a milé.
Na závěr autorka opět dala menší ochutnávku toho, o co půjde v příštím dílu, což mě přimělo se těšit :)

loty13
28.08.2020 5 z 5

Doufám že bude i další díl. Jedna z mích oblíbených sérií.

Knihomolka627
12.08.2020 5 z 5

Autorka do této knihy zapojila své milované Japonsko tudíž z toho nemoho vzejít nic magičtějšího a upoutavějšího. Tuto knihu jsem četla už dvakrát a pokaždé si všímám jiných detailů.

allita99
03.07.2020 5 z 5

Výborná knížka!!! Nemá chybu

luucii
21.05.2020

knížka je moc pěkná doporučuji. Dobře a rychle se četla.

Knihomolka627
14.05.2020 5 z 5

Můj dojem z knihy je ten, že byla celkem krátká, ale velmi zábavná.

teer.h
25.03.2020 4 z 5

Opět krásný oddechový příběh. Hlavní zvrat, který se v knížce dozvídáme jsem předpokládala správně. Těším se na další díl. :)

Elka252
08.03.2020 5 z 5

Nádherná kniha i předchozí díly byli pěkné. Sympatická postava je pro mě Jemmie a Elie (více než Lotty). Začátek se lehce vlekl ale nápad na příběh v Japonském prostředí neměl chybu. Příjde mi to skvělé dobrodružství které by snad chtěl zažít každý z nás......

frohlichová.s
07.03.2020 4 z 5

Tato série patří mezi mé nejoblíbenější a moc jsem se na pokračování těšila. Krásný, zajímavý děj a zase trochu něco jiného. Tento díl byl asi nejslabší, ale tak to u třetího dílu pentalogie většinou bývá. Ve výsledku se mi ale kniha stejně moc líbila.

Verunka926
27.02.2020 5 z 5

Skvěle se to četlo a nemohu se dočkat dalšího dílu. Opravdu hodně moc doporučuji.

@knihomolky
25.02.2020 5 z 5

Kniha se mi hrozně dobře četla a zamilovala jsem si ji stejně jako předchozí díly. Určitě ji moc doporučuji.

Jalisca
30.01.2020 5 z 5

Kniha se cetla dobre, ostatne i jako predchozi dily. Kniha me bavila a opravdu se tesim na dalsi dil. :-)