Princezna v nesnázích

Princezna v nesnázích https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/400445/bmid_princezna-v-nesnazich-Qnq-400445.jpg 4 118 24

Lottie Pumpkinová je obyčejná holka, která touží po tom stát se princeznou. Ellie Wolfová je princezna, která chce být obyčejnou holkou. Osud je svedl dohromady, ony šly svým přáním vstříc a své role si jednoduše prohodily. Staly se z nich nejlepší kamarádky a nyní je čeká druhý rok studia v Rosewood Hall. Zvládání jejich nových rolí ale není to jediné, co mají před sebou. Ve škole se totiž dějí podivné věci. Několik studentů bylo otráveno a vypadá to, že ohroženi jsou všichni. Dívky a jejich přátelé jsou připraveni tajnou organizaci leviatánů, která za vším patrně stojí, zastavit. Nebezpečí je ale mnohem blíž, než všichni čekali.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Fragment (ČR)

Princess in Practice , 2018

Žemle
08.09.2023 5 z 5

Bylo to velmi tajemné a taky zajímavé. Moc se mi líbila

SpeeDeeX
29.01.2023 5 z 5

Super pokračování, určitě lepší než první díl. Jsem ráda, že se do děje více zapojili i Binah, Anastacia a ostatní. A Lottie mi už dokonce nelezla tak na nervy, jako v jedničce. Těším se na další díl.

stelka_knihomol
26.01.2023 4 z 5

Bavilo mě to víc než první díl, vlastně jsem se díky tomuhle dílů znovu nadchla pro tuhle sérii. Je to pro mě docela odpočinkové čtení, jen mě rozčilovali ty divné vztah mezi lidma (třeba mezi Lottie a Ellie), protože jsem pořád nějak nechápala, co tím chce autorka naznačit.
Jinak ale vážně dobrá knížka a řekla bych, že i docela originální příběh.

mnohoknih
17.09.2022 3 z 5

Lotie mi leze na nervy a to její promiň 2x. Doufám, že to její vlezlý chování má nějaký důvod. Protože jinak nechápu, proč jsou z ní všichni u vytržení. Příběh plynule pokračuje, pěkně se děj rozmotal i zamotal. Jsem zvědavá, co bude dál a zda Jamie dospěje.

janka2000
30.06.2022 4 z 5

Pokračování série je o něco horší než první díl, za to ale nabízí víc akce a dobrodružství. Princeznu se snaží unést tajná organizace, která pronikla až do jejího okolí. Stále roztomilé a příjemné čtení.

Djeliska
01.04.2022 5 z 5

Napínavé a mnohem napínavější než první díl!!!!!!!!!!!!!!!!! Už čtu třetí.

Klarkare
13.02.2022 5 z 5

Druhý diel sa mi veľmi páčil, asi rovnako ako prvý.

Dyna08
02.10.2021 5 z 5

Kniha byla úžasná, plná emocí, zajímavých chvílích,...

knizninadsenec
25.06.2021 5 z 5

Krásný příběh s nádechem romantiky a také bádání co se pravdy, plánů týče. Tedy odhalením pravdy a přerušením nekalých plánů.
Princezny, ochránci, přátelé, ale i nepřátelé.

Chvilkami vás příběh velmu překvapí informacemi, které vyjdou najevo. Mě osobně se velmi líbilo odhodlání postav, schopnosti plánovat, dedukovat, také věrnost.

Obzvláště poslední kapitoly byly překvapivé.

Příběh se mi četl dobře, bavil a líbil se.

Andynka
24.05.2021 4 z 5

Druhý díl mě bavil mnohem více, než první.
I když se zde stále dokola opakovali fráze, tak jsem docela nadšená.
Bylo to napínavé, propletene. Postavy se zacinaji vyvijet a dospívat.
Objevují svoji minulost a nachazeji sami sebe.
A i kdyz se mi tedy stalo , ze jsem si do ruky vzala místo druheho dílu, ten prvni. A vubec jsem nepoznala, ze jsem knihu četla. :-D Tak druhy díl věřím, ze si uz zapamtuji. Byl opravdu zábavnější.

A.books
19.04.2021 4 z 5

Zajímavá knížka

AnniePo
10.03.2021 5 z 5

Stejně jako minulý díl - bavilo mě každé slovo, jakoby byla ta kniha napsaná přímo pro mě. Byla napínavá a zajímavá.

Nathalinkaa
27.08.2020 5 z 5

Tuto knížku miluju.
Určitě doporučuji přečíst.

Bílámiška
14.08.2020 4 z 5

Všechno, jen ne růžová obálka pro tuto knihu, prosím.
Úzce navazující na první díl, Lottie a Ellie se vrhají do dalších nebezpečí v Rosewoodu a musí kombinovat školní život s tím královským.
Patnáctileté a výš už to asi nezaujme, ale mladší dívky určitě, a budou z toho nadšené, protože tady se kříží království s nevšední střední a řekněme mafií.
Nejvíc se mi na tomto příběhu líbila akce, kterou jsem nečekala, a zajímavé originální postavy.

Knihomolka627
14.05.2020 5 z 5

Myslím si že jednička byla o něco lepší.

Kristulda
11.01.2020 4 z 5

Jelikož mám pujčenou i tuto druhou, přečetla sem jí též. Byla lepší než jednička, pěkně se četla, zajímavý obsah. Ale stále tvrdím,že je to naivní a jednoduchá četba pro mladé holčiny, kolem 12 let. Koukám, že se tu nikdo nezmínil o tom, že hrdinka je snad bisexualní, což mě zkazilo dojem z knihy myslím, že to tam vůbec nemělo být, jednu chvili se políbí s princeznou a pak to jiskří mezi ní a klukem.nevím nejsem puritán ani to neodsuzuji, ale v knize mi to dost vadilo.

Bookmandy
02.01.2020 5 z 5

Tohle bylo ultra boží! Všem doporučuju přečíst, opravdu to stálo za to. Nemůžu se dočkat dalšího dílu♡♡.

Mininka
01.12.2019 3 z 5

První díl byl příjemná oddechovka, ale tady jsem se do 3/4 knížky nudila, než se začalo vůbec něco dít... Pro mě docela zklamání :(

Taky mě rozčilovala obrovská hromada překlepů a chyb, která provází celou knihu.

SknihouVrukách
04.11.2019 2 z 5

Prvý diel bol super, ale toto ma z nejakého dôvodu nebavilo. Na túto knihu bohužiaľ nedokážem napísať názor, pretože som jej dej veľmi nevnímala, a to znamená, že to bol pre mňa fakt prepadák.

@knihomolky
11.09.2019 5 z 5

Nádherná kniha!!!

pro dospívající mládež (young adult)

Connie Glynn
anglická, 1994
2018  82%Princezna v utajení
2019  83%Princezna v nesnázích
2020  85%Ztracená princezna
2021  81%Princezna celým srdcem
2022  64%Navždy princezna

Kniha Princezna v nesnázích je v