Zápisky z Garthu/ Leonora

od:


KoupitKoupit eknihu

Legendární katastrofický román o tajemném hjeldu, který se znovu a znovu pokouší zničit svět. Rang Vietto a jeho přátelé se bezděčně stanou ochránci lidstva, které nemá tušení, že jeho svět existuje v mnoha časoprostorových rovinách. Utopická detektivka, jejímž dějištěm jsou termální lázně Garth v r. 2028, sleduje příběhy džezového zpěváka pop-music Ranga Vietto, který se bezděčně stává zachráncem světa. S dívkou, které se podařilo rozluštit tajemství záhadného „Hjeldu“, a s několika přáteli odjíždí na opuštěný ostrov, aby se pokusili „Hjeld“ zničit právě v době, kdy na Zemi zavládne panika z blížícího se konce světa.....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/26912/zapisky-z-garthu-leonora-26912.jpg 4.310
Žánr:
Sci-fi, Fantasy
Vydáno:, Kapitán Kid
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Přidat komentář
p0stm0derna
14. ledna

Dvě kontratsní půlky. V té první si autor užívá slávy a sexu, v té druhé je autor heroem a užívá si sexu. Ono tedy popravdě nejde o sex, jen jsou všechny ženské postavy z převtěleného Jaroslava Velinského dočista paf. Romantika Chaty v jezerní kotlině přenesená do budoucnosti (a heterosexuální roviny). Výborný závěr. Výborně čtivé a stravitelné bez jakýchkoliv následků. (ani jedovaté, ani výživné)
P.S.: Vylíčená budocnost je naše skorosoučastnost, carsharing a nástěnné televizory jsou odhadnuty dobře, s komunikací a informacemi jsme na tom lépe.

ufak
23.11.2017

Super knížka. Jako dítě jsem z ní měl depku a mám dojem, že nebyla dokončená. Teprve teď po letech jsem si ji užil včetně konce. Díky Kide.