On mi to sežral

On mi to sežral https://www.databazeknih.cz/img/books/66_/6627/on-mi-to-sezral-6627.jpg 3 31 3

Neuvěřitelné zápisky Georgie Nicolsonové pokračují! Podaří se jí setkat s Masimem v Hamburgrově, nebo si přiveze jen pár bláznivých vzpomínek společně s býčími rohy? A co stará dobrá Anglie, zvládne další nápor šílených nápadů, obřích kalhotek a kosmické chtivosti? A Georgie je stále třeskutě vtipná a zamilovaná, jen si najednou není tak úplně jistá, kdo je ten nejsprávnější Bůh sexu Masimo, Komik Dave, Robbie (i když miluje vačnatce!)?... celý text

Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , Albatros (ČR)

Then He Ate My Boy Entrancers , 1998

lenus52
20.02.2016 odpad!

U knizky mi bohate stacila prvni strana a uplne posledni o cem to je.... kniha pro pubertalni 11-ky. Myslim ze autorka chtela timto stylem psani napodobit mluvu ci "humor" 11 letych divek. A to se nezminuji o tom co napsala za vysvetlivku u vyrazu 'stetka'. Po teto knize bych rozhodne nesahla znovu.
Prosim je to muj nazor. Dekuji za respektovani.

Kate.S
02.12.2012 4 z 5

Tuto sérii jsem si oblíbila. Je to vtipná kniha, jen mě mrzí, že se další díly nebudou překládat do češtiny. Já totiž chci vědět, jak to skončí.

dennie3
15.04.2012 5 z 5

Rennison sice píše, že tohle je poslední kniha, ale já tomu nevěřím. Nebo spíš nechci věřit. Knížka skončila hrozně nerozhodně, a já toužím vědět, jak to celé dopadne. Třeba nás Louise překvapí a vyjde další.