Zamilovat se

Nic nenasvědčovalo tomu, že v den, kdy začíná tento krásný příběh, se udá něco neobyčejného. Bylo to v metru, po škole, cestou domů. Sarah se dívá z okna do tmy a v myšlenkách je daleko odtud. Přistoupí Oliver s narvaným batohem - dobře si povšimněte velikého šedobílého ptačího pera, jež z něj trčí - a usedne proti dívce. Všechny myšlenky jsou pryč, hlava je prázdná, zbyly jen oči. A bušící srdce. To je ale kluk! Když se pohledy setkají, oba mají pocit, že se znají celou věčnost. Jenže- Oliver tu bude jen tři dny, pak se vrací do svého domova do Austrálie. Tři dny, a přece věčnost. Co spolu prožijí? Jak se láska rodí, a kam odchází, když opustí lidi?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/96_/96564/zamilovat-se-7I3-96564.jpg 2.410
Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, Víkend

Falling in Love, 2002

Kniha Zamilovat se

Percabethka
19.01.2017odpad!

Tahle knížka je skvělá v tom, že je tak hnusná - konečně jsem si na ní totiž mohla vyzkoušet, co bych žádné jiné knížce nikdy neudělala :D vyřízla jsem střed stránek, okraje slepila a vyrobila si tak z knížky tajnou schovku na spoustu věcí :) Na nic jiného ta "kniha" není, rozhodně ne na čtení, ale jako tajné místečko v knihovně je nedocenitelná :)

petra3242
13.08.2014

po pravdě, mě se tahle knížka moc nelíbila. Nic se v ní neděje, pro mě ztráta času. jediné plus vidím v tom, že i když nemá absolutně žádný děj, tak je alespoň hezky napsaná, objevují se opravdu hezké slovní obraty v popisech lidí nebo krajiny

Evelyne Stein-Fischer
rakouská, 1947