Záměrné sebepoškozování v dětství a adolescenci

Monografie věnovaná problému sebepoškozujícího chování přináší výsledky zahraničních výzkumů a ucelené informace o příčinách, klasifikaci, projevech i léčbě této duševní poruchy. Publikace umožňuje základní orientaci v problematice. Autorka objasňuje terminologii, diagnostická kritéria, faktory vzniku problému, motivaci chování pacientů i terapeutické přístupy k léčbě. Vyhodnocuje a srovnává řadu zahraničních výzkumů. Odborný text je doplněn konkrétními případy z praxe. První česká práce věnovaná tomuto problému je určena zejména odborníkům....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/95_/95730/zamerne-sebeposkozovani-v-detstvi-a-adolescenci-95730.jpg 4.111
Literatura naučná, Zdraví
Vydáno, Grada

Kniha Záměrné sebepoškozování v dětství a adolescenci

horkosladka

Dobře a přehledně informující kniha na smutné téma. Hodně jsem z ní čerpala pro svou bakalářskou práci na téma příčiny sebepoškozování v adolescenci.

inikori
09.09.2012

Kvalitně zpracovaná přehledová práce. Ideální pro základní orientaci v tématu a inspiraci pro další vzdělávání. Bohužel v češtině toho o sebepoškozování moc nevyšlo, odkazy jsou na zahraniční literaturu.

Autor knihy

Marie Kriegelová
česká, 1980

Kniha Záměrné sebepoškozování v dětství a adolescenci je v

Právě čtených1x