Zámek princezny Čurbesky

Zámek princezny Čurbesky https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/420790/bmid_zamek-princezny-curbesky-Z5V-420790.jpg 5 15 5

V komnatách princezny Čurbesky vládne nepředstavitelný nepořádek a zmatek. Neztratíš se v něm? Prohledej jednotlivé stránky a najdi zatoulané předměty. Není to tak jednoduché, jak se na první pohled zdá. Pozor! Dá zabrat i rodičům!

Literatura světová Pro nejmenší
Vydáno: , Egmont (ČR)

Le château de la Princesse Dubazar , 2016

Rozari
20.08.2023 5 z 5

Za nás super! Půjčila jsem v knihovně pro našeho nejmladšího (necelé 3 roky), ale zabavily se všechny děti, co se ke knize dostaly - od 2 do 10 let. Skoro až se o knihu přetahovali, kdo bude hledat dřív.
Kéž by je to aspoň trochu inspirovalo uklízet si pokojíčky :-D

rreegg1
19.05.2023 5 z 5

Super, s dětma jsme si zasoutěžili, kdo driv najde predmety v tom velkém nepořádku. Decka to hodně bavilo a i mě samotnou. Učí se postrehu, soustředění...atp. moc pěkný nápad.

muchomurka
22.04.2023 5 z 5

Další ze série prince Bordelníčka a pořád se nám líbí stejně. Rády s Bambulkou hledáme a díváme se, co všechno princezna má a že kolikrát by nás to ani nenapadlo. A fajn je, že když se nám to opravdu najít nedaří a nepodaří, je v knížce na konci řešení.

lucakuca
24.03.2023 5 z 5

Pěkné, vtipné a dost těžké :-).
Zámek princezny Čurbesky či Zámek prince Bordelníčka je velmi podobného takřka stejného principu, až okopírované jistoty úspěchu hledačky.
Jak by řekl klasik: "Co bylo dřív? Slepice nebo vejce?"

Aknel26
03.12.2019 5 z 5

U hledání předmětů v sídlech Čurbesky i Bordelníčka se dobře bavila celá naše rodina (ve věku tři až osmdesát pět let). Na každé dvojstránce najdeme čtyři úrovně úkolů od nejjednodušších předmětů, které najdeme na první pohled, až po ty, jež dají hledačům pěkně zabrat. Po pár stranách jsme zhruba pochopili princip, jak bývají ty nejtitěrnější znázorněny či ukryty, a my dospělí jsme čas hledání zkrátili. Knížky mají veliký formát a pro netrpělivé je vzadu i řešení.

nepořádek, špína

Benjamin Bécue