Zamatovo nežná tyrania

Zamatovo nežná tyrania https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/180848/zamatovo-nezna-tyrania-180848.jpg 3 11 1

Nežná revolúcia dospela do štádia zamatovej tyranie. Krásne ideály o slobode, spravodlivosti a dôstojnom živote boli od začiatku účelovou manipuláciou na ovplyvnenie davu, ktorý mal robiť potrebnú kulisu. Na moc už čakali hyeny z tábora disidentov i komunistov, aby vytvorili pre seba raj a pre ostatných trhové otroctvo. Revolúcie zamatového typu sú totiž vopred naplánované a štedro financované, výsledkom je systém, ktorý vyhovuje ich sponzorom. Profesionálni revolucionári a ich lokaji si užívajú výslnie trhu a ostatných držia v poslušnosti a nevedomosti kazajkou politickej korektnosti. Myšlienka francúzskeho filozofa Voltaira je stále aktuálna: „Kto nám vládne, zistíme podľa toho, koho nesmieme kritizovať“.... celý text

herdekfilek
11.11.2013 5 z 5

Československé pajdání přes obrubník dějin bylo řízeno a naprojektováno v kukaních zahraničních investorů, to už by se mělo učit i ve školách, jak to směšně vyplývá z prosté dedukce. Náhoda není náhoda, ale dohoda o výhodnosti. Všechno už to víme, ale málokdo to říká s takovou erudovanou roztomilostí, jako právě pan Huďo. Ona ta slovenská nátura je taková bojovnější, než ta česká. Přišli jsme rozdělením republik o kus masa. Jak my, tak i Slováci.
A vůbec, číst ve slovenštině je krásné. Taková mile mňahňací řeč je to, taková sladce krutá.