Zákony štěstí

Zákony štěstí https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/35226/bmid_zakony-stesti-Rwm-35226.jpg 4 18 2

Ve volném pokračování knihy Štěstí tady a teď herečky Květy Fialové a spisovatelky Pavlíny Brzákové se znovu vydáte po cestě k věčné radosti a objevíte další z možností duchovního naplnění. Úžasné a inspirativní dílo nabízí také způsob, jak šetrně stárnout nebo jak v každém okamžiku vašeho života potkat spřízněnou duši. Květa Fialová v ní kromě jiného říká: „U lidí mám ráda samozřejmost. Holub lítá, protože má křídla. Je to jeho samozřejmost, žádné ego. Jsme takoví, jací jsme. Určité věci zvládneme, a tím rozdáváme radost. Cesta ke štěstí je cestou radostného rozdávání. Je to samozřejmá služba ostatním. Jenže nestačí si jen vybrat správnou cestu. Ta cesta musí být také příjemná!“ .... celý text

martinaSvsk
25.10.2023 5 z 5

(SPOILER) Přečteno jedním dechem, krásné, milé povídání o nejen divadelním životě tak skvělé herečky, dámy, jakou bezesporu Květa Fialová byla.

verulaj
12.06.2012 5 z 5

Kniha, která se nečte jen jednou. I po několikáté dokáže sdělit krásné myšlenky lidského bytí a inspirovat.

štěstí herectví herečky

Autoři knihy